shpi druri

 Online 29 visitors | 27 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Insert your cel/phone if you want to get the latest offers from agencies regarding your interest!
Emty

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (0.44 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
71 m2
Square Feet
Emty
Furniture
5
Floor

... 21/10/2020 00:40... Read the details..

Emty

Fresku/Linze | Tirana (3.52 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
72 m2
Square Feet
Emty
Furniture
4
Floor

... 20/10/2020 08:33... Read the details..

Furnished

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.86 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
74 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
5
Floor

... 20/10/2020 09:33... Read the details..

Furnished

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.76 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
114 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
7
Floor

... 19/10/2020 03:50... Read the details..

117,000 Euro

117,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
95 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

... 21/10/2020 02:36... Read the details..

95,000 Euro
Apartment for sale 3 + 1 + 2 On 21 December Three bedroom apartment for sale in Frosina Plaku Street, 21 December. The apart

95,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km from city center)
3+1
Room | Kitchen
120 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

Three bedroom apartment for sale in frosina plaku street, 21 december. the apartment is 114 m2 net, and is organized in 3 bedrooms, 1 living room, 1 kitchen (separate space), 2 bathrooms and a balcony. it is situated on the second floor of an existin... 21/10/2020 02:30... Read the details..

80,000 Euro

80,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.93 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
103 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
7
Floor

... 21/10/2020 02:26... Read the details..

77,000 Euro

77,000 Euro

Brryli | Tirana (1.50 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
105 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
6
Floor

... 21/10/2020 01:37... Read the details..

82,000 Euro

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (0.44 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
71 m2
Square Feet
Emty
Furniture
5
Floor

... 21/10/2020 00:40... Read the details..

55,000 Euro

55,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.45 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
78 m2
Square Feet
Emty
Furniture
1
Floor

... 21/10/2020 00:15... Read the details..

43,000 Euro For sale, Apartment + 1, Yzberisht, Future Home Real Estate (future16655) We have 1 bedroom apartment for sale.  The apartment is located in the area of Y

43,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.76 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
64 m2
Square Feet
Emty
Furniture
5
Floor

... 21/10/2020 00:14... Read the details..

98,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Conkordi 5 Maji Shitet Apartament 2+1 me sip,92m ne katin e 3 te Qendra Concord dhe sip,verande

98,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.88 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
175 m2
Square Feet
Emty
Furniture
3
Floor

Shitet apartament 2+1 me sip,92m ne katin e 3 te qendra concord dhe sip,verande 80m.apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet dhe pjesa e verandes qe ka hapesire... 21/10/2020 00:08... Read the details..

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 mbrapa Globe Shitet Apartament 2+1 me sip,75m ne katin e 5 ne nje pallat egzistues parafabrik

65,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.69 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
75 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
5
Floor

Shitet apartament 2+1 me sip,75m ne katin e 5 ne nje pallat egzistues parafabrikat dhe teper i mirmbajtur nga banoret e pallatit.apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore,eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te boll... 21/10/2020 00:08... Read the details..

52,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.15 Km from city center)
1+1 Room | Kitchen
71.00 m2 Square Feet
6 Floor

... (Premium 31.12.2020)

Furniture:Emty

52,000 Euro

68,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (2.34 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
83.00 m2 Square Feet
4 Floor

... (Premium 31.12.2020)

Furniture:Emty

68,000 Euro

95,200 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center) Future Home - Priority
2+1 Room | Kitchen
119.00 m2 Square Feet
6 Floor

... (Premium 14.03.2021)

86,000 Euro OKAZION !!! SHITET  Apartament 2+1 - KOMUNA E PARISIT !!!  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE - KOMUNA E PARISIT

πŸ“Prane Lulishtes

πŸ“ Sip.

86,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.09 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
86 m2
Square Feet
Emty
Furniture
5
Floor

Apartament 2+1 ne shitje - komuna e parisit πŸ“prane lulishtes πŸ“ sip. 85.75m2 πŸ’Ά 86.000 euro apartamenti ndodhet ne nje pallat relativisht te ri ne katin e 5. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi ... 21/10/2020 00:08... Read the details..

120,000 Euro

120,000 Euro

Qender | Sarande (1.73 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
70 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
1
Floor

... 21/10/2020 00:08... Read the details..

105,000 Euro

105,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
2+1
Room | Kitchen
104 m2
Square Feet
In Part
Furniture
2
Floor

... 20/10/2020 23:37... Read the details..

43,000 Euro

43,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (2.87 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
96 m2
Square Feet
Emty
Furniture
6
Floor

... 20/10/2020 23:11... Read the details..

155,000 Euro

155,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.45 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
150 m2
Square Feet
In Part
Furniture
4
Floor

... 20/10/2020 22:55... Read the details..

50,000 Euro

50,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (1.41 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
72 m2
Square Feet
In Part
Furniture
8
Floor

... 20/10/2020 22:46... Read the details..

165,000 Euro Shitet Apartament 3+1 tek liqeni thate i Mobiluar!! πŸ“£πŸ“£π’π”ππ„π‘ π€ππ€π‘π“πŒπ„ππ“ 𝐏𝐄𝐑 π

165,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.45 Km from city center)
3+1
Room | Kitchen
155 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

πŸ“£πŸ“£π’π”ππ„π‘ π€ππ€π‘π“πŒπ„ππ“ 𝐏𝐄𝐑 π’π‡πˆπ“π‰π„ liqeni thate!! shitet apartament 3+1 me dy tualete me dritare!! ▫️apartmenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar ne nje nga zon... 20/10/2020 22:08... Read the details..

120,000 Euro

120,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
94 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
5
Floor

... 20/10/2020 22:08... Read the details..

52,000 Euro

52,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
90 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
2
Floor

... 20/10/2020 22:03... Read the details..

39,700 Euro

1 + 1 Quality Complex In Selite - Tranquility, Greenery, Clean Air And Building Quality

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (1.92 Km from city center)
1+1 Room | Kitchen
50.00 m2 Square Feet
4 Floor

Sales started at the newest and biggest complex in selite! complex characteristics from very careful design and well-planned joint spaces, high buil... (Premium 31.12.2020)

Furniture:Emty

39,700 Euro

75,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
78.00 m2 Square Feet
2 Floor

... (Premium 31.12.2020)

80,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km from city center) Ajala Licaj Future Home
2+1 Room | Kitchen
100.00 m2 Square Feet
3 Floor

... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.93 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
103.00 m2 Square Feet
7 Floor

... (Premium 18.12.2020)

43,500 Euro

43,500 Euro

Laprake | Tirana (2.67 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
69 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
4
Floor

... 20/10/2020 21:29... Read the details..

70,000 Euro

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km from city center)
2+1
Room | Kitchen
99 m2
Square Feet
Emty
Furniture
3
Floor

... 20/10/2020 21:10... Read the details..

60,000 Euro

60,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.85 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
57 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
5
Floor

... 20/10/2020 20:56... Read the details..

67,000 Euro

67,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
1+1
Room | Kitchen
72 m2
Square Feet
Emty
Furniture
7
Floor

... 20/10/2020 20:37... Read the details..

78,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (1.09 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
78.00 m2 Square Feet
2 Floor

... (Premium 31.12.2020)

Furniture:Emty

78,000 Euro

107,500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.38 Km from city center)
3+1 Room | Kitchen
130.00 m2 Square Feet
6 Floor

... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.44 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
85.00 m2 Square Feet
7 Floor

... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Apartment For Sale With Investment Perspective

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.35 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
118.00 m2 Square Feet
1 Floor

Apartment for sale with hipotek in the area of yzberishti near kmy on loni ligori street in a quiet and developing area above the apartment you enable... (Premium 25.10.2020)

90,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana (2.23 Km from city center) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Room | Kitchen
119.00 m2 Square Feet
5 Floor

... (Premium 24.06.2021)

Furniture:Emty

90,000 Euro

56,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (5.04 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
80.00 m2 Square Feet
3 Floor

... (Premium 21.10.2020)

90,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.77 Km from city center) Property Invest Albania
2+1 Room | Kitchen
84.00 m2 Square Feet
5 Floor

... (Premium 28.12.2020)

97,950 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.70 Km from city center)
2+1 Room | Kitchen
127.00 m2 Square Feet
4 Floor

... (Premium 07.11.2020)

Furniture:Emty

97,950 Euro

69,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
2+1 Room | Kitchen
89.00 m2 Square Feet
5 Floor

... (Premium 24.10.2020)

56,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (2.43 Km from city center) Fjoralba Kontakt
2+1 Room | Kitchen
74.00 m2 Square Feet
5 Floor

... (Premium 22.10.2020)

Furniture:Emty

56,000 Euro

5,500,000 Leke Shitet apartament 1+1 58 m2 afer Klan tv. Shitet apartament 1+1 afer Klan tv.Apartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallat

5,500,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.72 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
58 m2
Square Feet
Furnished
Furniture
11
Floor

Shitet apartament 1+1 afer klan tv.apartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati te ri me ashensor. siperfaqja 58 m2 me hipoteke.shitet e mobiluar. cmimi 55 milion leke te vjetra.per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni!... 20/10/2020 20:23... Read the details..

44,460 Euro Shitet,  Apartament 1+1, Fresk. PERSHKRIMI I PRONES:
2 Apartamente, ndodhet ne Rrugen β€žFehim Ibrahimiβ€œ.
Ko

44,460 Euro

Fresku/Linze | Tirana (3.77 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
74 m2
Square Feet
Emty
Furniture
2
Floor

Pershkrimi i prones: 2 apartamente, ndodhet ne rrugen β€žfehim ibrahimiβ€œ. kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis ali demit, freskut dhe shkozes. siperfaqe: 74.1 m2. ndodhem ne katin 1 dhe 2, banim. organizohet ne: ambient ndenjie; ambie... 20/10/2020 20:22... Read the details..

46,380 Euro Shitet,  Apartament 1+1, Fresk. PERSHKRIMI I PRONES:
2 Apartamente, ndodhet ne Rrugen β€žFehim Ibrahimiβ€œ.
Ko

46,380 Euro

Fresku/Linze | Tirana (3.77 Km from city center)
1+1
Room | Kitchen
77 m2
Square Feet
Emty
Furniture
4
Floor

Pershkrimi i prones: 2 apartamente, ndodhet ne rrugen β€žfehim ibrahimiβ€œ. kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis ali demit, freskut dhe shkozes. siperfaqe: 77.3 m2. ndodhem ne katin 4 dhe 5, banim. organizohet ne: ambient ndenjie; ambie... 20/10/2020 20:22... Read the details..

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS