residential complex panimeter

 Online 34 Reader | 27 pending ADV

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Inserisci il tuo telefono / telefono se desideri ricevere le ultime offerte dalle agenzie per quanto riguarda il tuo interesse!
Vuoto

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (0.44 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
71 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
5
Piano

... 21/10/2020 00:40... Leggi detagli..

Vuoto

Fresku/Linze | Tirana (3.52 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
72 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
4
Piano

... 20/10/2020 08:33... Leggi detagli..

Arredato

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (1.86 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
74 m2
Superficie
Arredato
Situazione
5
Piano

... 20/10/2020 09:33... Leggi detagli..

Arredato

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.76 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
114 m2
Superficie
Arredato
Situazione
7
Piano

... 21/10/2020 03:51... Leggi detagli..

70,000 Euro

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.76 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
114 m2
Superficie
Arredato
Situazione
7
Piano

... 21/10/2020 03:51... Leggi detagli..

72,000 Euro

72,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.76 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
103 m2
Superficie
Arredato
Situazione
4
Piano

... 21/10/2020 03:48... Leggi detagli..

52,000 Euro

52,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.35 Km dal centro citta)
1+1
Camere | Soggiorno
65 m2
Superficie
Arredato
Situazione
7
Piano

... 21/10/2020 03:42... Leggi detagli..

117,000 Euro

117,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
95 m2
Superficie
Arredato
Situazione
4
Piano

... 21/10/2020 02:36... Leggi detagli..

95,000 Euro Apartment for sale 3 + 1 + 2 On 21 December Three bedroom apartment for sale in Frosina Plaku Street, 21 December. The apart

95,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km dal centro citta)
3+1
Camere | Soggiorno
120 m2
Superficie
Arredato
Situazione
2
Piano

Three bedroom apartment for sale in frosina plaku street, 21 december. the apartment is 114 m2 net, and is organized in 3 bedrooms, 1 living room, 1 kitchen (separate space), 2 bathrooms and a balcony. it is situated on the second floor of an existin... 21/10/2020 02:30... Leggi detagli..

80,000 Euro

80,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.93 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
103 m2
Superficie
Arredato
Situazione
7
Piano

... 21/10/2020 02:26... Leggi detagli..

77,000 Euro

77,000 Euro

Brryli | Tirana (1.50 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
105 m2
Superficie
Arredato
Situazione
6
Piano

... 21/10/2020 01:37... Leggi detagli..

82,000 Euro

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (0.44 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
71 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
5
Piano

... 21/10/2020 00:40... Leggi detagli..

55,000 Euro

55,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.45 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
78 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
1
Piano

... 21/10/2020 00:15... Leggi detagli..

52,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (3.15 Km dal centro citta)
1+1 Camere | Soggiorno
71.00 m2 Superficie
6 Piano

... (Premium 31.12.2020)

Situazione:Vuoto

52,000 Euro

68,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (2.34 Km dal centro citta)
2+1 Camere | Soggiorno
83.00 m2 Superficie
4 Piano

... (Premium 31.12.2020)

Situazione:Vuoto

68,000 Euro

95,200 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km dal centro citta) Future Home - Priority
2+1 Camere | Soggiorno
119.00 m2 Superficie
6 Piano

... (Premium 14.03.2021)

43,000 Euro For sale, Apartment + 1, Yzberisht, Future Home Real Estate (future16655) We have 1 bedroom apartment for sale.  The apartment is located in the area of Y

43,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.76 Km dal centro citta)
1+1
Camere | Soggiorno
64 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
5
Piano

... 21/10/2020 00:14... Leggi detagli..

98,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Conkordi 5 Maji Shitet Apartament 2+1 me sip,92m ne katin e 3 te Qendra Concord dhe sip,verande

98,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.88 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
175 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
3
Piano

Shitet apartament 2+1 me sip,92m ne katin e 3 te qendra concord dhe sip,verande 80m.apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet dhe pjesa e verandes qe ka hapesire... 21/10/2020 00:08... Leggi detagli..

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 mbrapa Globe Shitet Apartament 2+1 me sip,75m ne katin e 5 ne nje pallat egzistues parafabrik

65,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.69 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
75 m2
Superficie
Arredato
Situazione
5
Piano

Shitet apartament 2+1 me sip,75m ne katin e 5 ne nje pallat egzistues parafabrikat dhe teper i mirmbajtur nga banoret e pallatit.apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore,eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te boll... 21/10/2020 00:08... Leggi detagli..

86,000 Euro OKAZION !!! SHITET  Apartament 2+1 - KOMUNA E PARISIT !!!  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE - KOMUNA E PARISIT

πŸ“Prane Lulishtes

πŸ“ Sip.

86,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.09 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
86 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
5
Piano

Apartament 2+1 ne shitje - komuna e parisit πŸ“prane lulishtes πŸ“ sip. 85.75m2 πŸ’Ά 86.000 euro apartamenti ndodhet ne nje pallat relativisht te ri ne katin e 5. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi ... 21/10/2020 00:08... Leggi detagli..

120,000 Euro

120,000 Euro

Qender | Sarande (1.73 Km dal centro citta)
1+1
Camere | Soggiorno
70 m2
Superficie
Arredato
Situazione
1
Piano

... 21/10/2020 00:08... Leggi detagli..

105,000 Euro

105,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
2+1
Camere | Soggiorno
104 m2
Superficie
SemiArredato
Situazione
2
Piano

... 20/10/2020 23:37... Leggi detagli..

43,000 Euro

43,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (2.87 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
96 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
6
Piano

... 20/10/2020 23:11... Leggi detagli..

155,000 Euro

155,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.45 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
150 m2
Superficie
SemiArredato
Situazione
4
Piano

... 20/10/2020 22:55... Leggi detagli..

50,000 Euro

50,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (1.41 Km dal centro citta)
1+1
Camere | Soggiorno
72 m2
Superficie
SemiArredato
Situazione
8
Piano

... 20/10/2020 22:46... Leggi detagli..

39,700 Euro

1 + 1 Quality Complex In Selite - Tranquility, Greenery, Clean Air And Building Quality

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (1.92 Km dal centro citta)
1+1 Camere | Soggiorno
50.00 m2 Superficie
4 Piano

Sales started at the newest and biggest complex in selite! complex characteristics from very careful design and well-planned joint spaces, high buil... (Premium 31.12.2020)

Situazione:Vuoto

39,700 Euro

75,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km dal centro citta)
2+1 Camere | Soggiorno
78.00 m2 Superficie
2 Piano

... (Premium 31.12.2020)

80,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km dal centro citta) Ajala Licaj Future Home
2+1 Camere | Soggiorno
100.00 m2 Superficie
3 Piano

... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.93 Km dal centro citta)
2+1 Camere | Soggiorno
103.00 m2 Superficie
7 Piano

... (Premium 18.12.2020)

165,000 Euro Shitet Apartament 3+1 tek liqeni thate i Mobiluar!! πŸ“£πŸ“£π’π”ππ„π‘ π€ππ€π‘π“πŒπ„ππ“ 𝐏𝐄𝐑 π

165,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.45 Km dal centro citta)
3+1
Camere | Soggiorno
155 m2
Superficie
Arredato
Situazione
4
Piano

πŸ“£πŸ“£π’π”ππ„π‘ π€ππ€π‘π“πŒπ„ππ“ 𝐏𝐄𝐑 π’π‡πˆπ“π‰π„ liqeni thate!! shitet apartament 3+1 me dy tualete me dritare!! ▫️apartmenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar ne nje nga zon... 20/10/2020 22:08... Leggi detagli..

120,000 Euro

120,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
94 m2
Superficie
Arredato
Situazione
5
Piano

... 20/10/2020 22:08... Leggi detagli..

52,000 Euro

52,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
90 m2
Superficie
Arredato
Situazione
2
Piano

... 20/10/2020 22:03... Leggi detagli..

43,500 Euro

43,500 Euro

Laprake | Tirana (2.67 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
69 m2
Superficie
Arredato
Situazione
4
Piano

... 20/10/2020 21:29... Leggi detagli..

78,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (1.09 Km dal centro citta)
2+1 Camere | Soggiorno
78.00 m2 Superficie
2 Piano

... (Premium 31.12.2020)

Situazione:Vuoto

78,000 Euro

107,500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.38 Km dal centro citta)
3+1 Camere | Soggiorno
130.00 m2 Superficie
6 Piano

... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.44 Km dal centro citta)
2+1 Camere | Soggiorno
85.00 m2 Superficie
7 Piano

... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Apartment For Sale With Investment Perspective

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.35 Km dal centro citta)
2+1 Camere | Soggiorno
118.00 m2 Superficie
1 Piano

Apartment for sale with hipotek in the area of yzberishti near kmy on loni ligori street in a quiet and developing area above the apartment you enable... (Premium 25.10.2020)

90,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana (2.23 Km dal centro citta) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Camere | Soggiorno
119.00 m2 Superficie
5 Piano

... (Premium 24.06.2021)

Situazione:Vuoto

90,000 Euro

56,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (5.04 Km dal centro citta)
2+1 Camere | Soggiorno
80.00 m2 Superficie
3 Piano

... (Premium 21.10.2020)

90,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.77 Km dal centro citta) Property Invest Albania
2+1 Camere | Soggiorno
84.00 m2 Superficie
5 Piano

... (Premium 28.12.2020)

97,950 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.70 Km dal centro citta)
2+1 Camere | Soggiorno
127.00 m2 Superficie
4 Piano

... (Premium 07.11.2020)

Situazione:Vuoto

97,950 Euro

69,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
2+1 Camere | Soggiorno
89.00 m2 Superficie
5 Piano

... (Premium 24.10.2020)

56,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (2.43 Km dal centro citta) Fjoralba Kontakt
2+1 Camere | Soggiorno
74.00 m2 Superficie
5 Piano

... (Premium 22.10.2020)

Situazione:Vuoto

56,000 Euro

70,000 Euro

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.87 Km dal centro citta)
2+1
Camere | Soggiorno
99 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
3
Piano

... 20/10/2020 21:10... Leggi detagli..

60,000 Euro

60,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.85 Km dal centro citta)
1+1
Camere | Soggiorno
57 m2
Superficie
Arredato
Situazione
5
Piano

... 20/10/2020 20:56... Leggi detagli..

67,000 Euro

67,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
1+1
Camere | Soggiorno
72 m2
Superficie
Vuoto
Situazione
7
Piano

... 20/10/2020 20:37... Leggi detagli..

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio