Oferta Kurse Profesionale 1000+ Oferta Kurse Profesionale

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse kimie per te gjitha nivelet

Ofrojme kurse kimie per te gjitha nivelet - Tirane

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ofrojme kurse kimie per shkollat 9-vjecare, gjimnazet si dhe fakultet (ku perfshihen te gjitha lendet e kimise).mesimdhenia kryhet nga studente te masterit dhe bachelorit ne degen e kimise me mesatare mbi 9. ju sigurojme perkushtim te plote dhe cmim te arsyeshem....

1,500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Pikture & Vizatimi

Kurse Pikture & Vizatimi - Tirane

Rruga Todi Shkurti/tregu Elektrik, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofrohen kurse pikture dhe vizatimi 1). per femije (te gjitha grupmoshat, seanca 90 minuta 500l) 2). per te rritur, arsimi i mesem (500l ora) 3). studente te arkitektures (500l ora) 4). per studente te cilet duan te ushtrojne artin si hobi. kurset zhvillohen ne ambjentet e ateliese tone. ...

500 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kimie

Kurse Kimie - Shkoder

Vaso Kadia, Qender | Shkoder

B Ofroj kurse kimie per: 1)nxenesit e gjimnazit. 2)maturantet, pergatitje per provimet e matures. 3) studentat, kimi e pergjithshme, kimi organike. cmim i arsyeshem! ...

500 Leke

Shkoder
0 Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim Falas ne Rome per SAP (all inclusive)

Trajnim Falas ne Rome per SAP (all inclusive) - Tirane

Rruga Astrit Balluku, Ndertesa 2, Pallati 3, Nj , Vasil Shanto | Tirane

B Laureati, che abbiano una buona conoscenza di sistemi informatici e dell’uso del computer e dei pacchetti office in particolar modo excel. ottima conoscenza della lingue inglese e italiana e conoscenza contabile. sarŕ titolo preferenziale la conoscenza di strumenti di business intelligence della piattaforma sap come sap pbc e sapw le migliori 6 risorse selezionate parteciperanno a un corso pagato da αdica, di 4-6 mesi, presso un’ importante azienda italiana a roma specializzata in alta tecnologia informatica. il corso serve ad un approfondimento specializzato delle conoscenze del campo it con un focus tramite la gestione di risorse e tematiche nella conoscenza di pacchetto sap alla fine del corso i migliori, a seguito di verifica sul campo verranno assunti da αdica, a tempo indeterminato...

0

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per AGJENT TURIZMI !

Trajnim per AGJENT TURIZMI ! - Tirane

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Trajnim profesional per agjent turizmi ! oferte , per trajnim ne grupe ( me 3 persona ) trajnimi profesional permban 9 module te cilat jane baza per tu pershtatur ne tregun e punes dhe ne fushen e bukur te turizmit . pjesemarresit ne kete trajnim fitojne njohurite duke u mbeshtetur ne praktike reale. rregjistrimet kane filluar . ne cmim perfshihen te gjitha modulet: 1. galileo 2. the tourism industry 3. business operations 4. tourist package 5. tourist guide 6. front office operations 7. airline terminology 8. microsoft excel 9. insurance te gjitha vetem per 25.000 lek detaje per trajnimin: · kohezgjatja -1 muaj · nr i seancave/jave -3 seanca/jave · kohezgjatja/seance -90 min/ seanca · nr i personave ne grup – mbi 3 persona · ose trajnim individual · orari – flexibel kontakte: tel: 069 357 4929 emal: alextravel@live.com adr: rr. qemal stafa pazari i ri ...

25,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Anglisht per Femije 5-18 vjec ne shtepi

Ofroj Kurse Anglisht per Femije 5-18 vjec ne shtepi - Tirane

Dritan Hoxha , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj kurse anglisht per femije 5-18 vjec .. nisim nga niveli a1 deri ne nivelin b2 dhe gjithashtu e pergatis femijen edhe per fazen pergatitore te mbrojtjes se provimit. punojme me metoden e shkolles ose edhe me metoda te tjera qe te jene sa me terheqese per femijen. nuk ka rendesi niveli i anglishtes nga i cili e marr femijen . mesimi zhvillohet ne shtepi. pagesa per 1 ore mesim eshte 300 all (3 mije leke te vjetra). telefononi ne 0697611132....

300 Leke

Tirane
19,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta Promocionale Kurse Gjuhesh

Oferta Promocionale Kurse Gjuhesh - Tirane

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Afati fundit per regjistrimet ne mini-grupet per nivelet e gjermanishtes mbetet data 20.04.2018! nxitoni te regjistroheni! promocione fantastike per muajin prill per te gjithe te regjistruarit brenda dates 20 prill, ne ofrojme 30% skonto. . 💱tarifat sipas niveleve: . niveli a1 (perfshin a1.1 dhe a1.2) dhe kushton vetem eshte 22.000 leke te reja. . niveli a2 (perfshin a2.1 dhe a2.2) dhe kushton vetem eshte 22.000 leke te reja. . niveli b1 (perfshin b1.1 dhe b1.2) dhe kushton vetem eshte 22.000 leke te reja. . niveli b2 i plote dhe kushton vetem eshte 21.000 leke te reja. . niveli c1 i plote dhe kushton vetem eshte 26.000 leke te reja. . pergatitje testdaf kushton vetem 25,000 leke te reja. . stafi i ebla ju mirepret me nje buzeqeshje! . 🍎pse te zgjedhesh ebla nder te tjera qendra? . ☆ ebla qendra gjuhe prej 1998-es. ☆ ebla ju hap dyert e te ardhmes per shkollimin tuaj ne te gjithe vendet. gjermanofolese dhe te gjitha programet ne gjuhen gjermane ne universitetet me te mira ne bote. ☆ mbi 30.000 studente kane mbaruar kurset e gjuhes tek ne. ☆ grupet me 5-8 studente, qe u jep mundesi studenteve te pervetesojne dijet. ☆ te gjithe studentet qe studiojne tek ebla jane te dedikuar dhe serioze p...

19,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Audio and sound / DJ

Audio and sound / DJ - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kurse trajnimi profrsional mbi inxhinierine e audio's dhe kurse formimi per dj kurs intesiv mbi njohurite e pergjithsshme per teknik audio dhe dj...

10,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse ne gjuhen angleze per femije

Ofroj kurse ne gjuhen angleze per femije - Tirane

Don Bosco, Tirane, Shqiperia, Don Bosko | Tirane

B Ofroj kurs ne gjuhen angleze ne shtepite tuaja pee femijet nga mosha 4-16 vjec . pagesa ne varsi te kerkesava tuaja .gjuha e mbrojtur nga ielts per nivelin b2. oraret fleksibel kontaktoni ne nr 0676129281...

1,200 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale kurse picerie

kurse picerie - Tirane

Jordan Misja, Tjeter zone | Tirane

B Piza eno ofron kurs intesiv picerie ne ambientet e piceris,,kursi zgjat tre mua dhe pagesa eshte 10 mij lek te reja ne muaj te gjith te interesuarit te kontaktojn ne :0698874676...

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Masazhatore (f)

Masazhatore (f) - Tirane

Rruga Peti Kopshti Zoologjik, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Ofrojme kurs 1 mujore ne masazh relaksi me te drejte punesimi pas perfundimit te trajnimit (f) tel:069 656 3532... adresa: kopshti zoologjik rruga peti tirane mund te vini deri ne 5 veta te jene te paraqitshme/korrekte dhe serioze ne pune mosha 18-28 orari 11-21.00 paga shume e mire ambjenti fantastik ...

30,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse fillestare per anglisht italisht

Kurse fillestare per anglisht italisht - Tirane

Rruga E Kavajes,beba Rexha -3, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme kurse fillestare 6 jave 4 here ne jave cmimi 6000 leke per : anglisht italisht gjithashtu ofrojme trajnime per call center dhe nje mundesi punesimi 5 jave trajnim 4 here ne jave ...

6,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurs profesional!!

Ofroj Kurs profesional!! - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B Nese kerkoni te perfeksionoheni sa me shume perpara se te filloni universitetin ne degen e arteve pamore apo arkitektures, kursi parapregatitor eshte zgjidhja perfekte! profesori i cili do t'iu trajnoje ka ekperience shume vjecare ne akademie e arteve, universiteti i tiranes si petagog dhe ne universitetin kristal si drejtues i katedres se arteve. mesimi do te behet sipas kerkesave specifike te studentit, ne grup apo individual! pagesa / per seance (3oreshe)!...

2,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale MESO KITARE CHRASHKURS

MESO KITARE CHRASHKURS - Tirane

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albanien, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Crash - kurs per instrumentin kitare une bie kete instrument prej 30 vitesh dhe jap mesime. qe pas pak sessionet jeni ne gjendje te bine ca kenge! 500 lek per nje session (50min) 0676200982...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS - INDIVIDUALISHT -Praktike pune Ekonomist/e & jo Ekonomist/e

KURS - INDIVIDUALISHT -Praktike pune Ekonomist/e & jo Ekonomist/e - Tirane

Bulevardi Gj Fishta, Vasil Shanto | Tirane

B Kurs individualisht- praktik pune- ekonomist/e ofrojme kurs me ulje cmimi ne masen -50% te vleres. •financa 5.0 + kontabiliteti praktikĒ •kohezgjatja e kursit eshte mesatarisht nje muaj, zhvillohen 10 seanca ku nje seance zgjate 2 ore = 20 ore ne total -dhe- nje kosto totale = 10,000 all •financa 5.0 + excel financiar •kohezgjatja e kursit eshte mesatarisht dy jave, zhvillohen 7.5 seanca ku nje seance zgjate 2 ore = 15 ore ne total -dhe- nje kosto totale = 7.000 all • financa 5.0 + excel baze kohezgjatja e kursit eshte mesatarisht nje jave, zhvillohen 5.5 seanca ku nje seance zgjate 2 ore = 11 ore ne total -dhe- nje kosto totale = 5.000 all •financa 5.0 kohezgjatja e kursit eshte mesatarisht dy-tre dite, zhvillohen 3.5 seanca ku nje seance zgjate 2 ore = 7 ore ne total -dhe- nje kosto totale = 3.500 all •ne fund te kursit ju pajisim me certifikate te licensuar nga organet perkatese shteterore. •ju pajisim me faturat e subjektit •ju pajisim me cd e programit financa 5.0 + alpha •nr kontakti: 069 44 14 161 e-mail: studio.ekspertkontabel@gmail.com...

5,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale FINANCA 5.0 + KONTABILITETI PRAKTIKE

FINANCA 5.0 + KONTABILITETI PRAKTIKE - Tirane

Sheshi Skenderbej, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B kurs: financa 5.0 + kontabiliteti prakte * financa 5.0 & kontabiliteti praktike per profilet e subjektit si me poshte: 1- firme tregetare 2- firme prodhimi 3- firme sherbimi 4- etj sipas natyres se subjektit ku ju punoni: => ne kurs mesoni te gjitha procedurat subjektit => nga akt themelimi deri tek paqsyrat dhe bilanci kontabel . => kosto = 6,000 all => kohezgjatia = 10 seanca nga 90 min = ne total 13 ore => kontakt: 0694414161 adresa: sheshi skenderbej tirane ....

6,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale e-Filing Kurs per Deklarimet e Tatimeve + Kontabilizimi i Veprimeve

e-Filing Kurs per Deklarimet e Tatimeve + Kontabilizimi i Veprimeve - Tirane

Sheshi Skenderbej, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B =>kontabilizimi i vepromeve + deklarimet e-filing mesimi zhvillohet me kontabilist me pervoje ne fushen e kontabilitetit dhe mesimdhenies. 📌pervec programit, stafi yne ju vjen ne ndihme edhe me njohuri praktike te mbajtjes se kontabilitetit te njesise ekonomike. 📝per regjistrime na kontaktoni ne: ☎️0694414161 adresa: sheshi “ushtari panjohur”, prane qendres tregtare toptani, pallati albsig, kati 3-te ju mirepresim! ...

10,000 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike

Kurse matematike - Tirane

M Shyri, Tjeter zone | Tirane

B Ofrojme kurse matematike per nxenes shkolle nga klasa e 6 deri ne te 12.avantazhet e kursit tek ne: kursen zhvillohe individuale ose deri ne dy nxenes ne grup per 60 minuta. mesues me nivel te larte shkencor dhe pedagogjik,me vjetersi mbi 30 vjecare. metoda e perparuar metodiko-pedagogjike.e aplikuar dhe realizuar me rezultate te larta. ora eshte krejt ndryshe nga oret e zakonshme dhe nxenesi sheh ndryshime ne rezultate qe ne fillim. nderthuren njohurite e programit te ri me ate te kaluar ne nivel te natyrshem dhe te qendrushem. mirpresim nxenes me deshire per matematiken,per rezultate te larta ne shkolle dhe ne provive lirimi apo mature.ju ftojme te regjistroi tek kursi jone. nr.telefoni : 0674111059. faleminderit....

800 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale SALON SAMO ME NJE EKSPERIENCE SHUMVJECARE  ZHVILLON KURSE PROFESIONALE  PER BERBER

SALON SAMO ME NJE EKSPERIENCE SHUMVJECARE ZHVILLON KURSE PROFESIONALE - Tirane

Sulejman Delvina, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Salon samo: zhvillon kurse profesionale 4-6 mujore per berber. me nje eksperience shumvjecare ne zhvillimin e kurseve per berber ne ju bejme te mundur qe brenda nje kohe te shkurter te merrni nje zanat qe do te ju vleje gjith jeten. adresa:kryqezimi komunes parisit.cel:0692522944. fb.istg. salon samo...

10,000 Leke

Tirane
1,800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse ekonomie per studente dhe gjimnaziste

Kurse ekonomie per studente dhe gjimnaziste - Tirane

Astir, Tjeter zone | Tirane

B Kurse ekonomie ne tirane per nxenes gjimnazi dhe studente. kurset zhvillohen me profesioniste ekonomie ne mesimedhenie 📚 ➡️ 💲📈📊💰💴💵💶💷💸 📍parapergatitje e mire per te gjithe ata qe duan te ndjekin studimet e larta ne nje nga deget e fakultetit ekonomik. 📍pregatitje per studentet qe duan te dalin me rezultate maksimale ne provimet e fakultetit te ekonomise. shenim: cmimi i kurseve do te informohet ne momentin e kontaktit ne tel. per me shume info kontaktoni ne : 📞 +355 68 43 144 94...

1,800 Leke

Tirane
800 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale anglisht italisht spanjisht

anglisht italisht spanjisht - Korce

Sheshi Shen Meria, Qender | Korce

B Italisht-anglisht-spanjisht kurse private ne korce, dhe ne te gjithe shqiperine nepermjet internetit videocall(skype,whatssapp ets) nga profesore me studime dhe pervoje mesimdhenje shumvjecare ne vende te ndryshme europiane.ju pergatisim per te gjitha diplomat (celi, first, pet, ielts,toefl ets),per studime dhe pune jashte shtetit, per te punuar ne sektore te ndryshme si turizem, call centers, business,banka,sherbim klienti, shites, hoteleri, turizeem, bar-cafe ets gjithashtu ofrohen edhe perkthime anglisht,italisht,spanjisht,greqisht>shqip per dokumenta,libra,filma,artikuj,projekte,studime,websites/menus ets cmimet per kurset fillojne nga 800al/ora, kurse 4ore/2500al. per cmimet e perkthimeve na kontaktoni. kontakt tel.: 0696664965 email: onedamulla@hotmail.com website: https://onedamulla.wixsite.com/globalclassroom facebook: https://www.facebook.com/global-classroom-1242764345821014/ linkedin: https://www.linkedin.com/in/oneda-mulla-665260114/...

800 Leke

Korce
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Si te hartojme nje CV dhe nje leter motivimi dhe si te pergatitemi per intervisten e punes

Si te hartojme nje CV dhe nje leter motivimi dhe si te pergatitemi per - Tirane

Rruga E Kosovareve, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Perse duhet te beheni pjese e ketij trajnimi? qellimi i ketij trajnimi eshte t’ju ndihmoje te paraqiteni ne menyren me te mire te mundshme neper aplikime duke perdorur plotesisht aftesite tuaja. cv-ja dhe letra e motivimit jane mjetet permes te cilave ju mund te dalloheni nga kandidatet e tjere gjate nje aplikimi pune ne nje kompani shqiptare apo te huaj, qofte brenda apo jashte vendit, si dhe gjate nje aplikimi per studime jashte vendit. target group studente, te sapodiplomuar, profesioniste te rinj, te gjithe ata qe duan te mesojne si te shkruajne nje cv dhe leter motivimi ne menyre qe te dalloje mes te tjerave dhe si te perballen me nje rekrutues. numri i pjesemarrjes ne keto kurse eshte i limituar deri ne 20 pjesemarres. programi struktura dhe terminologjia e nje cv-je te suksesshme struktura dhe terminologjia e nje letre motivimi te suksesshme si te pergatitemi per nje interviste pune pagesa: tarifa e pjesemarrjes ne trajnim eshte 2000 leke, ku perfshihen te gjitha materialet e punes dhe certifikata ne fund te trajnimit. per t’u regjistruar plotesoni formularin e meposhtem perpara dates 30 mars 2018 . http://docs.google.com/forms/d/e/1fa...3ejtg/viewform ...

2,000 Leke

Tirane
1,400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale OFROJME KURSE ANGLISHTEJE !

OFROJME KURSE ANGLISHTEJE ! - Tirane

Vellezerit Manastirli , Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ln travel and tours ofron kurse anglishteje per te gjitha nivelet , individuale ose ne grup . gjithashtu mundeson kurse intensive per te arritur nivelin qe ju synoni ne nje kohe me te shpejte ! te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0694219142

...

1,400 Leke

Tirane
6,600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Italisht Call Center Angl Gjerm

Kurse Italisht Call Center Angl Gjerm - Tirane

Rruga Aleksandri I Madh Astiri, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Njoftim hapen regjistrimet per kurset italisht fillestar+call center.. punesim i garantuar pa interviste ne c.c bashkepunuese..pa interviste..direkt ne trainim.. 10 %zbritje duke perfituar kupon per nje kurs qe mund edhe ta dhuroni.. vetem 66 mije total cdo kurs: italisht gjermanisht anglisht.. ju mirepresim tel ne :0699605048 zona astirit afer karburant kastratit...

6,600 Leke

Tirane
6,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs gjermanisht!

Kurs gjermanisht! - Tirane

Rruga 5 Maj, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Kurs ne gjuhen gjermane nga niveli a1-c1. punohet me schritte international neu. ne cdo kapitull punohet me ushtrime,lexim,shkrim,degjim. cdo perfundim kapitulli ofrohet,diktim dhe testim. testimi oftohet me shkrim dhe me degjim. nxitoni te regjistroheni! per me shume informacion telefononi ne numrin: 0692288970 ose na shkruani ne what’s app. ...

6,500 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ARKITEKTURE, formim profesional

ARKITEKTURE, formim profesional - Tirane

Pall Shallvare, Perballe Tajvanit, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Per ju te rinj - qe aspironi studimet perarkitekture, urbanistike dhe design interier si dhe studente qe deshironi te thelloni performancen tuaj perpara dhe gjate studimeve prane universitetit te arkitektures dhe urbanistikes, shpejtoni; ofrohet kurs trainimi per lendet: vizatim i lire (ne studio), vizatim grafike exterier dhe interier, teknikat e akuarelit, kompozim etj,. mesimi zhvillohet nje here ne jave ne grup me kushte optimale dhe me kompetence profesionale. pagese mujore 2000 lek. vend-ndodhja perballe tajvanit . per informacion te metejshem lutemi te na kontaktoni. ...

2,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale VIZATIM, PIKTURE

VIZATIM, PIKTURE - Tirane

Pall Shallvare, Perballe Tajvanit, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Vizatim - pikture - plastike per femije te moshave te ndryshme. tek ne do te gjeni kushte dhe ambient te pershtatshem per zbulimin dhe zhvillimin e talentit tek femija juaj. pervoje dhe kopetence profesionale. mesimi zhvillohet nje here ne jave me dy ore te plota. pagesa 1500 lek ne muaj. vend-ndodhja ne qender prane pakut rinia (tajvan) 0692822312...

1,500 Leke

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike

Kurse Profesionale per Agjente Turizmi ne Agjenci Turistike - Tirane

Qemal,stafa Pazari I Ri, Tjeter zone | Tirane

B Trajnim profesional per agjente turizmi eja edhe ti ne boten e turizmit - rregjistrimet kane filluar trajnimi profesional permban 9 module ne cmim perfshihen te gjitha modulet: 1. galileo 2. the tourism industry 3. business operations 4. tourist package 5. tourist guide 6. front office operations 7. airline terminology 8. microsoft excel 9. insurance detaje per trajnimin: · kohezgjatja -1 muaj · nr i seancave/jave -3 seanca/jave · kohezgjatja/seance -90 min/ seanca · nr i personave ne grup – mbi 3 persona · ose trajnim individual · orari – flexibel kontakte: tel: 069 357 4929 emal: alextravel@live.com adr: rr. qemal stafa, pazari i ri cel. : 06935 74 929...

25,000 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse matematike per vajza

Kurse matematike per vajza - Tirane

Dritan Hoxha, Laprake | Tirane

B Ofroj kurse matematike vetem per vajza nga klasa 8-12. cmimi 300 leke te reja seanca.i diskutueshem....

300 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs ndihmes per studente dhe nxenes ne Informatike /Tik/ Matematike Fillore

Kurs ndihmes per studente dhe nxenes ne Informatike /Tik/ Matematike F - Tirane

Stadiumi Dinamo, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse ndihmese ne disa gjuhe te rendesishme programimi per studente te deges se informatikes dhe tik , gjithashtu per nxenes te shkollave fillore ne lenden e matematikes...

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas