oferta kurse profesionale 

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

50,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Jemi te dedikuar te ofrojme sherbimin dhe kursin e formimit profesional si berber/e. kurse me orar te plote 3 dhe 6 mujore .. per me teper info na kontaktoni .. add. ish blloku , perball me duff bar . instagram (@thescumbagstudio )...

50,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Okazion!!!!!!!! ofrojme kurse professional parukeri intensiv 4-6-9 mujor thonjte kurs intensiv berber 1 muaj intensiv makeup 1 muaj kurs intensiv regjistrohu tani! vende te limituara! super super oferte! me lire se kudo tjeter! ...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS PER MATEMATIKE

KURS PER MATEMATIKE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Ofrojmë kurse matematike për të gjithë : 🔶nxënsit e klasave 5-12. 🔶përgatitje për provimin e lirimit. 🔶përgatitje për provimin e matures shtetërore. 🔶 përgatitje për studentë e çdo fakulteti (fshn,upt,feut,ubt etj) nxitoni të rregjistroheni ! ju mirepresim 🙂! ...

1,000 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

KURSE INTENSIVE TE GJUHES ANGLEZE! ME LIRE SE KUDO! ME MIRE SE KUDO!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Elite center ofron kurse intensive te gjuhes angleze! italiane! gjermane! profesore te shkelqyer! kurse individuale ose ne grupe 3-4 persona! kurse per femije qe prej moshes 5 vjecare dhe per te rritur! kurset e gjuhes angleze te gjitha nivelet a1 a2 b1 b2 c1 si dhe pergatitje per mbrojtje ...

200 Leke

Tirane
4,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per gjuhen Italiane

Kurse per gjuhen Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kurs intensiv per te mesuar gjuhen italiane te folur si dhe trajnim per te komunikuar ne gjuhen italiane ne ambientet e punes( si call center) seanca e pare do jete falas. kursi zgjat 3 muaj.3 here ne jave ,seanca zgjat 90 minuta dhe kushton 4000 leke / muaj te gjitha materialet qe do te...

4,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.53 Km nga qendra)

B Sia academy ofron kurse gjuhesh te huaja ne gjuhet anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht, etj. cmimet me te lira ne tirane. mundesi punesimi ne gjermani(pa komision) per studentet tane. tel 0673122333...

2,500 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse Matematike !

Ofroj kurse Matematike !

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofroj kurse matematike nivel baze +avancuar klasa :6-12 pagesa 300l/ora punoj me tekste te niveleve te ndryshme .zoteroj metodike dhe aftesi shume te mira mesimdhenie duke iu pershtatur nivelit te cdo nxenesi . garantoj rezultate per cdo nxenes qe deshiron te permiresoje nivelin gjithashtu...

300 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.53 Km nga qendra)

B Sia academy ofron kurse per gjuhet anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht, matematike etj. kushte komode, pagesa te uleta dhe mesimedhenie cilesore me staf te specializuar. adresa rruga haki stermilli, kombinat, tirane, perballe shkolles 9vjecare shyqyri peza...

2,500 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse individuale

Kurse individuale

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale për lëndën e fizikës dhe matematikës...

700 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS PER GJUHEN GJERMANE

KURS PER GJUHEN GJERMANE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B 🎉kane filluar regjistrimet e kursit te gjermanishtes,per cdo nivel. 🔶grupe te vogla! 🔶mësues me përvojë! ju mirëpresim🙂! 📞0693550006 www.kurse2ak.al...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURS PER AUTOCAD

KURS PER AUTOCAD

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B 🎉regjistrimet e kursit te autocadit ne qendren tone kane filluar. 🔶ne kursin tone do te zhvillohet praktike e mirefillte ,qe ju pergatit per tregun e punes😊. nxitoni te regjistroheni per te perfituar oferta! ju mirepresim 🙂! 📞0693550006 www.kurse2ak.al...

15,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER GIS

KURSE PER GIS

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B 🎉prane qendres tone fillon kursi i rradhes ne arc gis. vendet jane te limituara, nxitoni te regjistroheni🙂 ju mirepresim! adresa; 🔶rruga reshit Çollaku, kompleksi pallateve “usluga”, tek posta shqiptare 5/1, kati iii-te. ☎️+355 69 355 0006...

25,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse ne lenden e matematikes

Ofroj kurse ne lenden e matematikes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Ofroj kurse individuale ne lenden e matematikes per cdo grupmoshe. vecanerisht pergatitje per mature. jam mesuese me eksperience 25 vjecare ne marredhenie pune pa shkeputje. kohezgjatja:60 min....

1,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Muzike

Kurse Muzike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Behu pjese e artit nepermjet nesh! qendra artistike pentagram ofron kurse, per c'do moshe dhe nivel. 1. kurse kanto ( kenge) 2. violine 3. piano 4. kitare 5. flaut 6. solfezh ( teoria e muzikes ) 7. balet dhe kercim modern 8. kor (kendim ne grup) 9. orkester 10. pikture 11. aktrim ...

3,500 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
300 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Ofrojme kurse te gjuheve te huaja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Tout le monde, ofron kurse te gjuheve te huaja, anglisht, italisht, frengjisht, spanjisht, gjermanisht. ...

300 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse të gjuhëve të huaja

Kurse të gjuhëve të huaja

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B Vazhdojnë kurset intensive në future centre në këto ditë të para të 2020- ës ofrojmë: ✅kurse në të gjitha lëndët e shkollës. ✅kurse në gjuhët anglisht, gjermanisht, italisht frëngjisht etj. ✅konsulencë dhe asistencë për punësim në gjermani. ✅përgatitje për mbroj...

100 Leke

Tirane
400 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale ANGLISHT, ITALISHT ,GJERMANISHT! MESO MIRE & LIRE!

ANGLISHT, ITALISHT ,GJERMANISHT! MESO MIRE & LIRE!

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrojme kurse profesionale intensive per gjuhet e huaja : gjuha angleze nivelet a1,a2,b1,b2,c1 >> pergatitje dhe provim per mbrojtje te cdo niveli! gjuha italiane a1,a2,b1,b2,c1 >> pergatitje finale per mbrojtjen e gjuhes! gjuha gjermane ne cdo niveli nga baza a1 deri ne c1 + pergatitja finale...

400 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

Oferta vazhdon. Kurse Italisht Dhe call center

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...

2,500 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
5,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse italisht+Call Center

Kurse italisht+Call Center

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim ofrojme kurse te gjuhes italiane..me nivele+punesim te garantuar pa interviste per kurset italisht fillestar+call center ..👍 pjesa teorike e marketingut zhvillohet ne kurs praktika ne call center😊 per nivelet italisht b1 punesim ne fushata shumee te mira ne call centerat bashkepunu...

5,500 Leke

Tirane
8,900 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 adresa: qyteti studenti rez...

8,900 Leke

Tirane
6,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Kurse Individuale, Intensive per Gjuhen Italiane te folur(Call Center)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Kurs italishteje per te pervetesuar ne nje kohe te shkurter gjuhen italiane te folur me nje person qe do ju dedikohet vetem juve ( interviste pune , komunikimi me klientet call center ose ambiente te tjera pune ) . programi specifik ne baze te nevojave. dhe ecurise seancat jans 90 minuteshe. ( sean...

6,000 Leke

Tirane
250 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane

Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh). koha e kurseve var...

250 Euro

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj Kurse Private gjuhe te huaja English-Deutch-Italiano Korce

Ofroj Kurse Private gjuhe te huaja English-Deutch-Italiano Korce

Qender | Korce

B Ofroj kurse private të gjuhës gjermane, angleze dhe italisht për të gjitha nivelet dhe për të gjithë ata që duan të mësojnë dhe të studiojnë gjuhet me te folura ne europe -metodat që do të përdoren do të jenë sipas qëllimit të kursantit si psh: schritte, headway ,etj ne varesi t...

5,000 Leke

Korce

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim