kerkesa kerkoj pune 

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune Ne Magazine

Rruga kole idromeno, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si puntor magazine ose marketi ...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Ekonomiste

Lushnjë, Albania, Lushnje Pagesa:Me Marreveshje
......ekonomiste ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Kerkoj Pune

Rruga Konferenca e Mukjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Pershendetje intetesohem per nje pun si pastruese shtepiash ose zyrash per 2 here ne jave personat qe intersohen te me telefonojne ose te me shkruajn ne whatcup ju faleminderit...

Pastruese Shtepie

Rruga Bajram Curri Vasil Shanto, Tirane Pagesa:2,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/03/2021
Kerkoj pune si pastruese shtepie dy here ne jave. Pagesa 2 min lek te reja dita. Jam korrekte dhe e pergjegjshme....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 22/04/2021

Jam Ing.Mekanik Disponoj Licensat DAP & ÇKP (serviset Dhe Linje Transporti)

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
. JAP ME QERA LICENSEN ÇKP & DAP PERGJEGJES TEKNIK AUTORIPARIME TE GJITHE KATEGORIT PART TIME. Deshmi Aftesie Profesionale per Pergjegjesin Teknik te Autoriparimit (SERVIS Makinash)(kodi VII.3.B.1 )per: a. Riparim dhe mirembajtje e pjeseve m...
 • Profesioni: inxhinier
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/04/2021

Shofer Clasit B

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/05/2024
kerkoj pune si shofe.. clas B...
 • Profesioni: transport
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/04/2021

Pastruese Sanitare

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Pershendetje interesohem per te punuar si pastruese shtepie ose zyrash per 2 here ne jave per 4 ore ne dite personat qe interesohen te me shkruann ne whatcup per shkak se nr eshte i bllokuar ju faleminderit...

Pastruse Shtepie,zyrash

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune pastruse shtepijash ,zyrash !...
 • Profesioni: Pastruse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2021

Sanitare

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Kerkoj pune sanitare ne familje kam eksperience 13 vjet qe punoj me familje ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2021

Kerkoj Pune Per Kujdesje Te Moshuarish

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkoj pune per kujdesje te moshuarish femara Jam shume korrekte ne orate si dhe ne mir mbaj pastertie Jam 28 vjec dhe kam eksperjenca pune te meparshme me per kujdesjen Per pune 8 orarshe preferoj nje page te kenaqeshme dhe 1 dite ne jave push...
 • Profesioni: Gjimnaz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2021

KERKOJ PUNE

Rruga Zeqir Lika, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje cun 20 vjec dhe kerkoj pune Kam punuar ne supermarket per 3 muaj dhe aktualisht punoj te Klan News Do me pelqente nje pun part time ...
 • Profesioni: I Papercaktuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2021

Prestare Rrobaqepse

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2021
Kerkoj te punesohem si prestare ose rrobaqepse ne tapiceri divanesh kam 10 vjet eksperience di te perdor shume mire makinat ...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2021

Menaxhere Rrjetesh Sociale / Social Media Manager

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/04/2021
Pershendetje , kerkoj pune si content creator + social media manager. ...

Kerkoj Pune

Shëtitorja Josif Budo, Kavajë, Albania, Kavaje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2024
Jam interesuar per pune roje.objekti nate ju faliminderit ...
 • Profesioni: Roje turti 2
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2021

Kerkoj Pune

Rruga Kavaje, Albania, Kavaje Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/11/2024
Jam interesuar per pune si roje nate ju faliminderit ...
 • Profesioni: Roje turti 3
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2021

Kerkoj Pune Si Kujdestare Per Femije

Rruga Krist Maloki, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj Pune si kujdestare per femije.1 osé 2 femije ti mbaj ne shtepine time Per me shume info kontakt ne whatsap...
 • Profesioni: Kukdestare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Bebysitter Dhe Pastrim Shtepiash

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Pershendetje kerkoj pun si bebysitter ose pastrim shtepiash kam eksperjenc 3 vjecare me femijet e dashur e qet ...
 • Profesioni: Bebysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Kerkoj Te Punesohem Si Punetore Shtepie

Teuta, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Jam nje zonje 43 vjece kerkoj te punesohem si punetore shtepie , 2 her ne jave , vetem ne familje serioze ...
 • Profesioni: punetore shtepie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Kerkoj Pune Si Shofer Kam Patenc B Dhe C

Thumanë, Shqipëria, Kruje Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2021
Prsh jam nikolin 22 vjeq jeto ne thuman kerkoj pun si shofer b dhe c kam makin personale per te ardhur ne pun cdo dit whacapp ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TE AUTORIPARIMIT

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Zoteroj Deshmi aftesie profesionale per PERGJEGJES TEKNIK TE AKTIVITETIT TE AUTORIPARIMIT Kerkoj pune me Honorare mujore...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/04/2021

Call Center

Rruga Kasem Durresi, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/01/2022
Përshëndetje. Jam Saimir Hoxha nga Durrësi. Datëlindja 12/01/1967. Sapo jam kthyer nga Italia, (për disa faktorë),mbas gati 30 vjet emigrim.Jam njohës shumë i mirë i gjuhës italiane dhe komunikimit të përditshëm me ta. Jam në kërkim ...

Kerkoj Pune

Rruga Selim Brahja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 29/10/2021
unë do të transportoj blerjet ose porositë tuaja brenda tiranës me motorin tim deri në 50 kilogramë. në kufijtë e përditshëm të punës. çmimi: 250 lekë. deri në 10 km. largësia 300 lekë. mbi 10 km....
 • Profesioni: shperndarje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 15/04/2021

Pastruese Shtepie

Rruga bajram curri albania, Tirane Pagesa:2,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/03/2021
Kerkoj pune si pastruese shtepie dy here ne jave. Kam eksperienca ne kte lloj pune. E pergjegjshme dhe korrekte...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/04/2021

Kerkoj Pune Si Shitese Ose Sistemuese

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Kerkoj pun sk shitese ose sistemuese kam eksperjenc mbi dy vite ...

Babysitter

Rruga Berit Beker, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj te mbaj 2 femije ne shtepi cdo dite te javes nese doni edhe fundjavave , preferohen femije te moshes 1-3 vjec . Per me shume informacion kontakt + cel whatsapp Flm...
 • Profesioni: Shtepiake
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/04/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim