kerkesa kerkoj pune 

 Online 3 lexues | 1 njoftime ne pritje

Tirane, Kerkoj Pune Ekonomiste, Ndihmës Ekonomiste Ose Arkëtare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
CURRICULUM VITAE Emri: Mendore Mbiemri: Hazizi Datëlindja: 22/10/1989 Vendlindja: Allambrez Berat Vendbanimi: Qyteti Studenti Nr.celulari: ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Babysiter

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Duke pasur profesion mesuese e arsimit fillor do te doja qe gjate kohes se lire te punoja part-time , dhe me kohe te plote gjate kohes se veres si babysiter me femije te moshes 3-10 vjeç . Nese eshte ndokush e interesuar t’mê kontaktoje ne n...
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Pune Pjatalares Ose Kujdestar Kafshesh

Rruga Petro Marko, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Kerkoj pune si pjatalares ose kijdestar kafshesh.jam 14 vjec dhe kerkoj pune maksimumi 6 ore per pjatalares ose per kujdestar kafshesh kohen e percaktojme me vone...

Kerkoj Pune Mirmbajtese Dhe Arreduese Ambjentesh Me Lule

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Interesohem per te punuar ne hotele ne mirmbajten dhe arredimin e ambjenteve me lule. Kam eksperinece pune 2 vjet te Sheratoni si mirmbajtese lulesh dhe arreduese ambienti me lule. I njof lulet dhe di te lujdesem per to. Kam fantazi ne kombinim dhe ...

Babysiter

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje!Jam nje grua ne moshen 53 vjece,kerkoj nje femije mbi moshen 2 vjec per ta mbajtur ne shtepine time.Kam eksperience per mirembajtjen e femijeve.Jetoj tek Kodra e Diellit.Kush eshte i/e interesuar te me kontaktoj.Faleminderit!...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 17/07/2019

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/07/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Shofer

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Kerkoj te punesohem si shofer zoteroj patenten e klasit B...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/07/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/07/2019

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/07/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Mesuese Per Gjuhen Angleze Frenge Dhe Italiane

Durrës, Albanie, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj kurse ne shtepi per gjuhen angleze,frenge dhe Italiane per femije te te gjithe grup moshave.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit +...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/07/2019

Kujdestari Femijesh

Rruga Besim Fagu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/10/2020
Ofroj sherbim kujdestari femijesh ne ambientin familjar .Kam eksperience pune 10 vjeçare neper çerdhe ,kopshte shkolla.Jam e diplomuar ne ciklin fillor.Adresa : rruga besim fagu Allias.Nr kontakti ...

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Estetiste

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si Estetiste (thonjsh) ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2019

Operator/Social Media Manager/Data Entry

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Armina Pano. Tirane. Albania, 1001. kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapu...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2019

Puntore Shtepie Ose Kujdestare Te Moshuarish

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish ose puntore shtepie....

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2019

Baby Siter

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 10/05/2024
kerkoj pune si baby siter ose perkujdesje te moshuarish ne itali gjermani zvicer ose austri.jam 30 vjece kam mbaruar fakultetin e infermieris dhe kam 5 vjet eksperienc....
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2019

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kamarjer

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Pershendetje kerkoj pun si kamarjer kam eksperienc te mjaftueshme ne kete fush Jam 28 vjec te jet lokal qe te ket pun ju lutem me kontaktoni me nr qe esht posht ju faleminderit...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2019

Kerkoj Pune

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pune ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2019

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/07/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/07/2019

Kerkojm Staff

Sheshi Iliria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/06/2019
Tao's Lounge eshte ne kerkim per 1 Kamarier/e , 1 Banakier/e dhe 1 Sanitare. Kemi kushte te mira pune dhe paga eshte e kenaqshme gjithashtu e diskutueshme, 2 dite te muajit pushim. Ajo qe ne kerkojm nga pretendentet eshte : 1-) Seriozitet ne pu...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/07/2019

Infermiere

Rruga Uji i Ftohte, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Pershendetje! Sapo kam mbaruar studimet Master ne Fakultetin e Vlores per profesionin Infermier me rezultate shume te mira . Deshiroj te punoj ne profesionin tim . Nuk kam eksperience pune , por me mjafton deshira dhe pasioni per te mesuar shpejte. ...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/07/2019

Mesuese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem nje shkolle private, kam mbi 3 vjet eksperience ne lendet matematik-fizik. Kam mbaruar te larten dhe masterin dhe jam e licensuar. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/07/2019

Kerkoj Pun Per Ndimse Pasticiere

Astir, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun ndimse pasticiere. Per cdo lloj turni. Kam mbaruar shollen per pasticiere....
 • Profesioni: Ndimse pasticiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/07/2019

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam 24 vjec. Nuk kam punuar asnjehere me ndonje pune (pervecse me pune online) per shkak se jam i semure me probleme te zemres dhe nuk mund te punoj pune te renda! Kerkoj nje pune te lehte qe te mos jem gjith diten ne kembe dhe kuptohet mos te kem p...
 • Profesioni: shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim