oferta stazhe internship 

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship KETRI WEB, internship ne programim

KETRI WEB, internship ne programim

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Ketri web, kompani me aktivitet ne fushen e sherbimeve te web-it, ofron internship ne fushen e programimit. perfitime: - zhvillim profesional - mundesi punesimi aftesi personale te domosdoshme: - anglishte e rrjedhshme - saktesi ne shprehje dhe shkrim - vemendje ndaj hollesirave dhe o...

100 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, ofroj vend pune vend praktike Arkitekt Internship

Tirane, ofroj vend pune vend praktike Arkitekt Internship

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.80 Km nga qendra)

B Design studio 02 sh.p.k shpall vend te lire arkitekt/e per praktike/internship . kriteret dhe aftesite e nevojshme : -te kete perfunduar/ne vazhdim te studimeve per arkitekture - te kete njohuri te mira te gjuhes italiane ( kriter i domosdoshem , aplikantet qe skane njohuri te kesaj gjuhe nuk ...

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Internship - Graphic Design

Internship - Graphic Design

Vore | Tirane (13.74 Km nga qendra)

B Bpc agency ofron mundesi internship ne pozicionin graphic design & menaxhim te mediave sociale, me mundesi punesimi ne perfundim te internship-it. -preferohet te njohe gjuhen angleze -te interesuarit te na kontaktojne ne mail: murat.topalli@bprocenter.com ...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, mundesi punesimi si Video Editor

Tirane, mundesi punesimi si Video Editor

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.57 Km nga qendra)

B Start albania me branchin e saj te ri si advertising company është duke rekrutuar kandidate(f) potenciale për video editor kriteret për vendin praktikant : 1. te jete njohese e mire e gjuhës italiane 2. te kete perfunduar studimet ne inxhinieri telekomunikacioni prane universitetit polit...

1,000 Leke

Tirane
11 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Hapen aplikimet per 5 Internship-e ne Tirane

Hapen aplikimet per 5 Internship-e ne Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Hapen aplikimet per 5 internship-e ne tirane. welcome albania dhe goonext al ne bashkepunim me tourmake, platforme virtuale interaktive partnere google ka hapur aplikimet per 5 internshipe ne tirane. ky internship eshte nje mundesi e shkelqyer per kedo dhe shans per nje karriere ne fushen e ma...

11 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship OFROHET INTERSHIP PER EKONOMISTET E ARDHSHEM

OFROHET INTERSHIP PER EKONOMISTET E ARDHSHEM

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Zyre kontabiliteti ( rruga e kavajes ) me nje eksperience te larte ne tregun shqiptar ofron trajnime/ intership per ekonomistet e ardhshem. intershipi zhvillohet ne fushat kryesore te meposhtme per nje kompani prodhimi (por edhe tregtare/ sherbimi sipas kerkesave te kursanteve. ) - mbajtja e konta...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, mundesi punesimi pas Internshipit Legal

Tirane, mundesi punesimi pas Internshipit Legal

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Fare impresa eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per pozicionin juriste prane nje prej kompanive me prestigjioze dhe me eksperience disa vjeçare. sherbimet tona jane te pozicionuara mjaft qarte dhe me vendosmeri, si me cilesore ne treg. kriteret per vendin e punes : te kete perfundua...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, mundesi punesimi pas Internshipit Ekonomik

Tirane, mundesi punesimi pas Internshipit Ekonomik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Fare impresa eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per internship ne ekonomi prane nje prej studiove ligjore & kontabel me prestigjioze, me eksperience disa vjecare ne konsulencen e investimeve te huaja ne shqiperi.tashme fare impresa, eshte pjese kyce e bizneseve italiane me paketat me te mira...

5,000 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Agjente shitje

Agjente shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.23 Km nga qendra)

B Kerkohet studente per stazh intershipi,me nje kompani qe organizon panair, personi duhet te komunikoje mire ne anglisht ...

100 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Intership Gazetari

Intership Gazetari

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Pershendetje, une jam nje gazetare pjese e skuadres press and newsletters prane fare impresa. perdor kreativitetin tim, burimet nga platforma te besuara per te krijuar artikuj informativ se mbi cfare duhet te jene te informuar investitoret italiane ne shqiperi ne menyre qe sipermarrjet e tyre te...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship INTERNSHIP SOCIAL MEDIA SPECIALIST

INTERNSHIP SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jemi ne kerkim te te rinjve te motivuar, me backgound analitik per programin internship ne fare impresa. internshipi ne social media specialist i fare impresa do tju pajise me njohuri te gjere te platformave sociale, te trendeve te fundit dhe te menyrave me te mira per te lene impakt nepermjet ...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane ,ofroj mundesi punesimi si GRAPHIC DESIGNER

Tirane ,ofroj mundesi punesimi si GRAPHIC DESIGNER

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Fare impresa me branchin e saj te ri si advertising company është duke rekrutuar kandidate(f) potenciale për graphic designer. kriteret për vendin praktikant : 1. te jete njohese e mire e gjuhës italiane 2. të kete njohuri fillestare ne programet kryesore të paketës adobe • indesig...

10,000 Leke

Tirane
11 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Intership Programim ne Web

Intership Programim ne Web

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Blueberry ofron intership programim ne web kriteret per personat e interesuar: - te kene mbaruar fakultetin dega programim ne universitetin e tiranes - njohuri te mira te gjuhes angleze - te mos kene impenjime. kushtet: pas 3 muajve intership, ne baze te rezultatit mundesi punesimi full-ti...

11 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, ofroj vend praktike dhe intership Gazetar

Tirane, ofroj vend praktike dhe intership Gazetar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Mundesi praktike ne mediat online per studentet e gazetarise. te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0699813501...

100 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim