Daso Bar Lounge kerkon Banakier/e Tirane

Oferta Vende Pune Data: 12/04/2021 09:41 Post Id: 326170


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania
Lexime 200

Daso Bar Lounge kerkon te punesoje:

- Banakier/e, me eksperience

👉 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.
Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2021 14:55