Rent A Car Tirane

Makina me qera Data: 12/03/2020 13:49

Rent A Car

For all of you who need a rental car, this is the right place! We offer different categories of cars in Tirana and Rinas. Optimal service with competitive prices.


Pagesa 15 Euro
Marka | Karburanti
Karburanti
Kambio Automatik
Viti 0
Kilometra 0
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 1647

Per te gjithe ju qe keni nevoje per makine me qera, ky eshte vendi i duhur! Ofrojme kategori te ndryshme makinash ne Tirane dhe Rinas. Sherbim optimal me cmime konkuruese.