Artikuj te ndryshem 1000+ Artikuj te ndryshem

 Online 12 lexues | 1 njoftime ne pritje

700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Qebap per pjekjen e kafese dhe mullinj

Qebap per pjekjen e kafese dhe mullinj - Berati

Berat, Qendra | Berati

B Shesim qebab per pjekjen e kafese me kapacitet 30 kg. qebapi punon me gas dhe energji elektrike. gjithashtu shesim edhe mullinj kafeje monofaz dhe 3 fazor ne gjendje shume te mire pune. eshte nje mundesi shume e mire biznesi per shitjen e kafese se fresket. cmimi i diskutueshem.

...

700 Euro

Berati
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Ofrojme lista te profiluara per forex

Ofrojme lista te profiluara per forex - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme lista te profiluara per forex. per me shume informacion telefononi ne nr cel : 0697129806 vetem telefonata ose sms faleminderit...

100 Euro

Tirane
70 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHISHE QUMESHTI 1 L

SHISHE QUMESHTI 1 L - Korce

Rr; Korce-dishnice, Qender | Korce

B Shiten 6 000 shishe qumeshti 1 l prej qelqi, te reja. forma katrore. cmimi 70 lek copa...

70 Leke

Korce
18,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tavolin pune

Tavolin pune - Tirane

Mine Peza , Don Bosko | Tirane

B Tavolin me sirtare e pershtatur per manikyre tashme vetem per 18000 leke kontaktoni ne whatsapp ...

18,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karrige

Karrige - Tirane

Rruga 5 Maj, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Karrige rrotulluese 3000 karrige statike 1cope 1500lek kontaktoni vetem whatsapp ...

3,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Lisharese per femije ( 4 muajsh deri 4 vjec)

Shitet Lisharese per femije ( 4 muajsh deri 4 vjec) - Tirane

Vasil Shanto, Vasil Shanto | Tirane

B Shitet lisharese per femije ( 4 muajsh deri 4 vjec). eshte blere para 1 viti ne greqi. ne gjendje te shkelqyer me te gjithe vidat. cmimi 2500 mije lek. kontakt: 0697650700...

2,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Router per Internet TP LINK

Router per Internet TP LINK - Tirane

Vasil Shanto, Vasil Shanto | Tirane

B shitet router per internet tp link. cmimi 1000 lek kontakt 0697650700...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Koleksion I serialit Amerikan FRIENDS (serialet 1-6)

Koleksion I serialit Amerikan FRIENDS (serialet 1-6) - Tirane

Vasil Shanto, Vasil Shanto | Tirane

B Shitet koleksion i serialit amerikan friends. nje koleksion i mrekullueshem dhe plot humore. friends eshte vleresuar si nje prej serialeve me te ndjekur amerikan. cmimi: 3000 mije lek kontakt: 0697650700...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ndenjese per femije (0- 2 vjec ).

Ndenjese per femije (0- 2 vjec ). - Tirane

Liqeni I Thate, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet ndenjese per femije (0- 2 vjec ). ne gjendje te mire dhe me bateri. cmimi 1000 mije lek. 0697650700...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION. Pajisje per furre buke

OKAZION. Pajisje per furre buke - Sarande

Rruga Adem Sheme, Sarande, Albania, Ksamil | Sarande

B Furre buke me dy kate per pjekje. prerese buke. frigorifer kollon per pije. jepen dhe vec. cmimi i diskutueshem. kushdo qe eshte i interesuar mund te telefonoj te numri i meposhtem ne cdo ore te dites. ...

1,000 Euro

Sarande
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kosh Motorri per transport pizash, ushqimesh, pije

Kosh Motorri per transport pizash, ushqimesh, pije - Tirane

Tirane E Re, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Koshi mund te perdoret per shperndarje te artikujve te ndryshem si pica, ushqime te ndryshme, lengje. permasat e tij jane: i larte 52 cm, i gjere 43cm ,i thelle 42 cm. cmimi eshte 10,000 leke i padiskutueshem. ne rast se deshironi ta perdorni per shperndarjen e lengjeve te fresket te frutave, ju ofrojme dy tabaka ku mund te futen 12 gota. cmimi per keto dy tabaka eshte extra....

10,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Artikuj te ndryshem kazan rakije  bakri

kazan rakije bakri - Elbasan

Bardhyl Popa, Zone Periferike | Elbasan

B Per arshyje mos perdorimi 0694623929...

350 Euro

Elbasan
14,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem depozit uji

depozit uji - Elbasan

Bardhyl Popa, Qender | Elbasan

B E pa perdorur 0694623929...

14,000 Leke

Elbasan
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shes 1 lavatest dhe 3 poltrona

shes 1 lavatest dhe 3 poltrona - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes 1lavates 3 poltrona ne gjendje shum te mir ...

100,000 Leke

Tirane
40 Leke Tregu Artikuj te ndryshem BLLOQE - TUBA - BORDURA - ULLUQE - PUSETA - SHTYLLA

BLLOQE - TUBA - BORDURA - ULLUQE - PUSETA - SHTYLLA - Lezhe

Lac, Albania, Qender | Lezhe

B Pershendetje nga kotica shpk, numero kontakti 0674084660 adresa autostrada lac-kurbin ju ofrojme produktet tona ma te mira te prodhuara me makineri italiane dhe me standarte europiane. blloqe: 12x50 , 25x40 , 15x40 , 25x50 , 20x50 , 20x50 i kuq dk , 15x50 verdh dk , 15x50 jeshile dk , 15x50 pana dk , 15x50 dk , 20x50 dk. tuba : fi 40 , fi 50 , fi 60 , fi 80 , fi 100 , fi 120. shtylla: 1 m te plota , 1.5 m te plota , 2 m te plota , 2.5 m te plota , 3 m te plota, 3.5 m te plota , 4 m te plota , 2 m me vrima , 2.5 m me vrima , 3 m me vrima. ulluqe : 10*15.5x21.5 , 15*20x27 kubikt : 1mx1m ...

40 Leke

Lezhe
300 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHTYLLA VRESHTARIE, KOTICA SHPK

SHTYLLA VRESHTARIE, KOTICA SHPK - Lezhe

Autostrada Lac-mamurras Km2, Zone Periferike | Lezhe

B Kotica shpk, lider ne prodhimin e produkteve te betonit, me adrese autostrada lac-mamurras km 2, ofron produktin shtylla vreshtarie me cilesin dhe cmimet me konkurruese ne treg. ju mirpresim! per cdo informacion mos hezitoni te kontaktoni ne: nr tel 0674084660, email: koticashpk@gmail.com...

300 Leke

Lezhe
50 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kotica Shpk, Produkte Betoni

Kotica Shpk, Produkte Betoni - Lezhe

Autostrada Lac-mamurras Km2, Qender | Lezhe

B Kotica shpk,lider ne prodhimin e produkteve te betonit,vjen me ofertat me te mira ne treg, ne produktet: blloge betoni, pllaka trotuari, bordura, ttuba shtylla vreshtarie, ulluqe. per cdo informacion mos hezitoni te telefononi ne nr tel 00355 674084660 ; email: koticashpk@gmail.com...

50 Leke

Lezhe
2,800 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator silencioz 30kva

Gjenerator silencioz 30kva - Tirane

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shes gjenerator silencioz 30kva ne gjenje shum te mire me gjitha sherbimet e sapo kryera cmimi esht okazion...

2,800 Euro

Tirane
70 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHISHE QUMESHTI 1 L

SHISHE QUMESHTI 1 L - Korce

Rr; Korce-dishnice, Qender | Korce

B Shiten 6000 shishe qumeshti 1 l. forme katrore, te reja. cmimi 70 lek copa. ...

70 Leke

Korce
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes mobilje dhe paisje profesionale te parukerise

Shes mobilje dhe paisje profesionale te parukerise - Tirane

Domje, Albania, Vore | Tirane

B Shesim mobilje dhe disa paisje , ne gjendje shume te mire me cmim te arsyeshem . ...

50,000 Leke

Tirane
6,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator - Durres

Rruga Aibes Shkozet-durres, Qender | Durres

B Gjenerator silencioz shume pak i perdorur. gjenerator 64 kv 6000 euro i diskutueshem tel : +355695681367...

6,000 Euro

Durres
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Makineri Stampimi me Laser 80W

Shitet Makineri Stampimi me Laser 80W - Tirane

Rruga E Myslym Shyri, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet makineri stampimi me laser 80w . permasat e stampimit 60x40cm. stampime ne materiale te ndryshme pret plexiglass 8mm stampim me laser mbi xham, dru, lekure mermer etj. kontakt: 0693343341...

3,000 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem 4 Manikin ( Porcelani blere ne Itali) mbyllje dyqani 200  secili ose 700 te katert

4 Manikin ( Porcelani blere ne Itali) mbyllje dyqani 200 secili ose - Tirane

Ali Demi , Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 4 manikin ( porcelani blere ne itali) 200 secili ose 700 te katert per mbyllje dyqani : 9-12 vjec femer 5-6 vjec mashkull 10-12 vjec mashkull 9-10 vjec femer ...

200 Euro

Tirane
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karroce femijesh.

Karroce femijesh. - Tirane

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania, Fresku/Linze | Tirane

B Karroce stokke. per femije shume funksionale, e shoqeruar me sendilje makine + relax. karroca eshte 1 muaj e perdorur ne shqiperi. e blere ne angli me cmim 1300 . mund ta shikoni ne linkun me poshte cmimin real https://www.stokke.com/eur/en-pt/strollers-1 karroca shitet per arsye mosperdorimi....

600 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karrige inoxi per veranda, bare restorante.

Karrige inoxi per veranda, bare restorante. - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes 14 karrige inoxi te pershtatshme per shtepi veranda bare etj. cmimi shume i arsyeshem .total 100 mij leke te vjetra ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karrige inoxi per bare

Karrige inoxi per bare - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shes 15 karrige me profile inoxi te pershtatshme per bare ose restorante....

10,000 Leke

Tirane
33,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem LOPATE FURRE PER TE KTHYER PIZZA PREJ ALUMINI

LOPATE FURRE PER TE KTHYER PIZZA PREJ ALUMINI - Pogradec

Rruga Industriale, Pogradec, Albania, Qender | Pogradec

B Ne gjendje shume te mire pune. per cdo madhe si pizze.cmimi 10.000 leke i diskutueshem. shitet frigorifer pijesh ne gjendje shume te mire pune.cmimi 23000 leke i diskutueshem cel 0692654903...

33,000 Leke

Pogradec
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem FRIGORIFER FRESKUES PREJ INOKSI

FRIGORIFER FRESKUES PREJ INOKSI - Pogradec

Rruga Industriale, Qender | Pogradec

B Shitet frigorifer inoksi freskues i pershtatshem per furra buke, byrektore, pasticeri, piceri. ne gjendje shume te mire pune. cel 0692654903...

50,000 Leke

Pogradec
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Prerese sallami

Prerese sallami - Pogradec

Industriale, Qender | Pogradec

B Grirese sallami inoksi. ne gjendje shume te mire pune. cel 0692654903...

25,000 Leke

Pogradec
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet nje makin per femije nje karroc dhe nje tavolin ngrenie per femije deri ne moshen 7 vjecare

Shitet nje makin per femije nje karroc dhe nje tavolin ngrenie per fem - Fier

Lagja Kastriot Fier, Qender | Fier

B Objektet shiten me cmim te arsyeshem,per arsye mos perdorimi.jane shum pak te perdorura....

20,000 Leke

Fier
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Patente Shpikje

Patente Shpikje - Lezhe

, Qender | Lezhe

B Sistem ngrohje qeramik me gaz ose pelet multifunksional per ambiente banimi si apartamente, vila etj ambiente publike si shkolla, spitale, qendra tregtare, institucione e deri tek verandat e lokaleve. 70% me ekonomik dhe ekologjik se teknologjia aktuale, i patentuar ne shkalle kombetare dhe ne proces patentimi nderkombetar ne wipo per gjithe boten. kerkoj financim ne patentim nderkombetar kundrejt aksioneve ne patente por dhe ne zbatimin e gjithe projektit kundrejt % mbi fitimin. faleminderit...

100 Euro

Lezhe
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ofroj per shitje kolltuce dhe tavolina per bar

Ofroj per shitje kolltuce dhe tavolina per bar - Tirane

Dhimiter Frangu , Laprake | Tirane

B Per arsye se kam mbyllur biznesin, ofroj per shitje 4 (cifte) kolltuce se bashku me tavolinen per vetem 5.000 lek...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas