Different articles 1000+ Artikuj te ndryshem

 Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjerenator Hatz diezel

Gjerenator Hatz diezel - Tirane

Ferrari, Don Bosko | Tirane

B Gjenerator hatz diezel monofaze dhe trefazor pjeset elektrike gjermane dhe prodhim gjerman i blere ne fbriken hatz ne itali i ri ...

1,500 Euro

Tirane
40,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje per lokal

Pajisje per lokal - Tirane

Bulevardi Deshmoret E Kombit, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shiten komplet pajisjet e nje lokali lluksoz. ...

40,000 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shes 'Kas fiskale'

shes 'Kas fiskale' - Tirane

4-astir/unaza E Re/teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes "kas fiskale"per arsye emigrimi.eshte ne gjendje shum te mir vetem 3muaj e perdorur.nr0699203129...

20,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kase fiskale AED e gatshme per regjistrim

Kase fiskale AED e gatshme per regjistrim - Tirane

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Shes kase ne gjendje te shkelqyer e gatshme per paketen fiskale. e cregjistruar nga tatimet....

10,000 Leke

Tirane
6,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator - Durres

Shkozet Durres, Qender | Durres

B Gjenerator 64 kv selencioz. shume pak i perdorur. ne gjendje shume te mire. tel +355695681367 cmimi: 6 000euro i diskutueshem...

6,000 Euro

Durres
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Orbitrek elite

Orbitrek elite - Tirane

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Orbitrek elite, shitet per arsye mosperdorimi, pothuajse e re, cmimi 15000 leke....

15,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet banak lokali

Shitet banak lokali - Tirane

Rruga E Burgut , Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet banak lokali,i pershtatshem per nje bar- lloto ose per nje lokal te vogel.banaku eshte ne gjendje shume te mire pune, nje vit i perdorur, i paisur me lavaman, dhe vendin e posacem per ekspresin, gjatesia 2.22 cm,cmimi shume i diskutushem....

27,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dhome gjumi

Dhome gjumi - Tirane

Rruga 5 Maji , Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Krevat dopio 160*190 + dyshek balla e krevatit ka dhe 2 komodina komo me pasqyre dollap i madh me 5 kanata, i mdertuat me kuba gje qe e ben me rezistent nga peshat dhe i jep me sh jetgjatsi . eshte e lehte te montohet dhe cmontohet ndodhet ne mobileri dhe transportin ja u sigurojm ne ofrohet vetem per 45000 lek i diskutueshem kontaktoni ne whatsapp ...

45,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Keevat femijesh 70*140 me dyshek

Keevat femijesh 70*140 me dyshek - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Krevat druri per femije70*140 me dyshek shume pak i perdorur kintaktoni ne whatsapp nese ju intereson ...

20,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Syzator

Syzator - Berati

Berat County, Albania, Kucove | Berati

B Shitet syzator yamata 3fish,ne gjendje shume te mire....

43,000 Leke

Berati
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kende me paleta

Kende me paleta - Tirane

Rruga 5 Maj, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Paleta me shilte dhe jastek te reja 15000 lek okazion !!!! ofrohen te gjitha kush interesohet te shkruaj ne whatsapp ...

250,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion

Okazion - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Jane alta presiona, antifobike me filtra mbrojtes, kane shume pak ore pune, kushtojne nga3000 eur jane ne cmim okazion se dua ti heq shpejt...

3,000 Euro

Tirane
6,800 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Makine palosje per shtypshkronja HORIZON AFC 504 KT

Makine palosje per shtypshkronja HORIZON AFC 504 KT - Durres

Ardia 72, Qender | Durres

B Pershendetje ne ju propozojme kete makine palosje japoneze per shitje si me poshte: modeli: horizon afc 504 kt masa: 49 x 65 cm, me nr: 033003, viti prodhimi: 2000, flat ushqyes i letres xhepa: 4 xhepa te palosshme 1 thike, kompresor. shpejtesia:22000 ne ore punuar pake ne pune gjendia - shume e mire mundesi testimi e gatshem per perdorim vendndodhja: pire - greqi cmimi: ne kerkese. mos nguroni te kontaktoni me ne, per c'do pyetje qemund te keni mundesisht shperndajeni ne miqet tuaj kush ka nevoje. mesazhin tone po shoqerojme me fotografi dhe me video. faleminderit fatmir gjojdeshi...

6,800 Euro

Durres
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tavolin ngrenie me 6 karige e perdorur shum pak .eshte ne gjendje shum te mir.shitet per mos perdorj

Tavolin ngrenie me 6 karige e perdorur shum pak .eshte ne gjendje shum - Tirane

Rruga Miftar Gerbolli, Tirana, Albānia, Don Bosko | Tirane

B Tavolin ngrenie me 6 karige ne gjendje te persosur...

50,000 Leke

Tirane
300 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHTYLLA VRESHTARIE, KOTICA SHPK

SHTYLLA VRESHTARIE, KOTICA SHPK - Lezhe

Autostrada Lac-mamurras Km2, Zone Periferike | Lezhe

B Kotica shpk, lider ne prodhimin e produkteve te betonit, me adrese autostrada lac-mamurras km 2, ofron produktin shtylla vreshtarie me cilesin dhe cmimet me konkurruese ne treg. ju mirpresim! per cdo informacion mos hezitoni te kontaktoni ne: nr tel 0674084660, email: koticashpk@gmail.com...

300 Leke

Lezhe
60 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Vandalproof mini PT Speed Dome Camera, lens 4-9mm/mz, pan range 0-360 degree, tilt range 0-90 degree

Vandalproof mini PT Speed Dome Camera, lens 4-9mm/mz, pan range 0-360 - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Vandalproof mini pt speed dome camera, lens 4-9mm/mz, pan range 0-360 degree, tilt range 0-90 degree (kamera) [12 volt/dc, pal] 60 euro, artikulli eshte i ri...

60 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Weatherproof IR Camera, manual zoom lents 50 meters (kamera kundra ujit) [12 volt/DC, PAL] 30 Euro

Weatherproof IR Camera, manual zoom lents 50 meters (kamera kundra uji - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Weatherproof ir camera, manual zoom lents 50 meters (kamera kundra ujit) [12 volt/dc, pal] 30 euro, artikulli eshte i ri...

30 Euro

Tirane
40 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Digital Video Vamera (kamera digitale) [12 volt/DC, PAL] 40 Euro

Digital Video Vamera (kamera digitale) [12 volt/DC, PAL] 40 Euro - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Digital video vamera (kamera digitale) [12 volt/dc, pal] 40 euro, artikulli eshte i ri...

40 Euro

Tirane
15 Euro Tregu Artikuj te ndryshem BEA MICROCELL ONE, Photo cell BFT (foto celule) 15 Euro

BEA MICROCELL ONE, Photo cell BFT (foto celule) 15 Euro - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Bea microcell one, photo cell bft (foto celule) 15 euro, artikulli eshte i ri...

15 Euro

Tirane
1,400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Vandalproof IR Dome Camera (kamera) [12 volt/DC, PAL] 10 Euro

Vandalproof IR Dome Camera (kamera) [12 volt/DC, PAL] 10 Euro - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Vandalproof ir dome camera (kamera) [12 volt/dc, pal] 10 euro, artikulli eshte i ri...

1,400 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Smoke beam detector, DLFB-R (barier/detektor tymi) [max distance 100 meters] 250 Euro

Smoke beam detector, DLFB-R (barier/detektor tymi) [max distance 100 m - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Smoke beam detector, dlfb-r (barier/detektor tymi) [max distance 100 meters] 250 euro, artikulli eshte i ri, edhe cmimi 50% i vleres reale te mallit....

250 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem infrared barrier, AX-70T WONDEREX [indoor 50 meters, external 21 meters] 50 Euro

infrared barrier, AX-70T WONDEREX [indoor 50 meters, external 21 meter - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Detektor fotoelektrik, wonderex...

50 Euro

Tirane
700 Leke Tregu Artikuj te ndryshem KEY SELECTOR celes komandimi BFT 700 leke

KEY SELECTOR celes komandimi BFT 700 leke - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Key selector celes komandimi bft 700 leke, artikulli eshte i ri...

700 Leke

Tirane
20 Euro Tregu Artikuj te ndryshem kaset per kamera te jashteme, suport plus kaset 20 Euro

kaset per kamera te jashteme, suport plus kaset 20 Euro - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kaset per kamera te jashteme, suport plus kaset 20 euro, artikulli eshte i ri, italian...

20 Euro

Tirane
15 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Weatherproof IR Camera (kamera kundra ujit) [12 volte/DC, PAL] 15 Euro

Weatherproof IR Camera (kamera kundra ujit) [12 volte/DC, PAL] 15 Euro - Tirane

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Weatherproof ir camera (kamera kundra ujit) [12 volte/dc, pal] 15 euro, artikulli eshte i ri me 50% skonto...

15 Euro

Tirane
200 Leke Tregu Artikuj te ndryshem furre me gas

furre me gas - Korce

Korce, Qender | Korce

B Okazion furre per pica dhe byrek etj,, me gas. ne gjendje shume te mire. tel. 0676285605...

200 Leke

Korce
1,300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tavolina dhe stola per bar kafe

Tavolina dhe stola per bar kafe - Tirane

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Shiten 14 komplete tavolinash me pllake mermeri dhe kolltuqe hekuri me shilde dhe jasteke me dy lloje copash per ti nderruar! per me shume info kontaktoni ne: 0688723125...

1,300 Euro

Tirane
35,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer per pije freskuese

Frigorifer per pije freskuese - Vlore

Deshmoret, Qender | Vlore

B Ftohes per pije freskuese per bare dhe restorante. eshte thuajse i ri. eshte perdorur gjithsej 6 muaj (dy 3mujor) gjate sezonit veror....

35,000 Leke

Vlore
170,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje fast-food

Shiten pajisje fast-food - Durres

Rruga Polumbari, Durres, Albania, Qender | Durres

B Shiten pajisje fast-food. te gjendje shume te mire pune. xhiro mishi, zgare, friteze, grille, furre pjekjeje , frigorifere (kollone, kosh, banak ) pajisjet punojne me gaz . 3 muaj te perdorura . shiten per arsye mos-shfrytezimi.

...

170,000 Leke

Durres
3,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem  Gjenerator ***40 KW*** Ne gjendie perfekte, 3500 Euro (Komuna e Parisit)

Gjenerator ***40 KW*** Ne gjendie perfekte, 3500 Euro (Komuna e Paris - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes gjenerator ***31 kw*** ne gjendie perfekte karburant naft 3 pistona ndezie automatike dhe silencioz prodhim anglez aktualisht ne gjendie pune arsyeja e shitjes (mbyllie biznesi) cmimi 3500 euro i diskutushem cel. : 00355676000115...

3,500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas