fustane nusesh per fejes 

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Organizime festash SUN FLOWER

SUN FLOWER -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B 🤩sun flower eshte nje dyqan lulesh natyrale i ngritur mbi deshiren dhe perkujdesjen per lulet 🤩 🌹sun flower ka nje vizion te qarte doke ofruar sherbim perfekt jo vetem ne nje dyqan por ne nje seri dyqanesh 🌹cdo buqet e sun flower eshte e kompozuar me dashuri profesionalizem dhe pe...

100 Euro

Tirane
12,000 Leke Organizime festash Organizime Ditelindjesh, Fejesash dhe cdo feste familjare 🎉

Organizime Ditelindjesh, Fejesash dhe cdo feste familjare 🎉

Sauk | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Organizojme dekore per festa dhe evente te ndryshme me cmimet me te lira ne treg 🎉...

12,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Organizime festash Dekor per ditelindje

Dekor per ditelindje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Zbukuroje ditelindjen tende #10,000# lek te reja kendi yt i preferuar, tavolina e tortes, dhe emri i personalizuar....

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Organizime festash HOME PARTY DEKOR

HOME PARTY DEKOR

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Zbukuro ambientin ne oborrin, veranden, apo shtepine tende. nje kend i bukur, ngjyra, e ndricim do festojme dhe do gezojme sepse keni feste. ne ju ndihmojme me super cmime. 50euro per te gjitha festat + transportin. ...

50 Euro

Tirane
120 Euro Organizime festash Organizime eventesh

Organizime eventesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Zbukuro festen tende me cmimin me te lire 120 euro + transportin. mund te na rezervoni me kete cmim per ditelindjen, fejesen,altarin, apo kendin e ciftit. larmi dhe elegance ne ngjyre. kontakto ne 0695260052. ...

120 Euro

Tirane
15,000 Leke Organizime festash zbukurime festash

zbukurime festash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Zbukurojme ditelindjen tende me te gjitha detajet qe te duket e mrekullueshme dhe e vecante. perzgjedhim ngjyrat temen, ndricimin dhe ju sygjerojme ambientet me komode per nje feste te paharrueshme. dekori i festes fillon nga 15,000 lek brenda tiranes. bejme festen me te vecante qe keni pare ndonj...

15,000 Leke

Tirane
150 Euro Organizime festash Fustane nuserie

Fustane nuserie

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Okazion! per hapjen e nje biznesi shume fitimprures. shiten fustane nuserie me çmim te arsyeshem me shumice dhe me pakice. te gjitha fustanet jane te blera me cmimin mbi 1500 euro copa. disa jane te pa veshur dhe disa jane te veshura 1-2 here max. koleksione te vitit 2020. kontaktoni ne numrin e...

150 Euro

Tirane
150 Euro Organizime festash Fustane nuserie per shitje

Fustane nuserie per shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Okazion! per hapjen e nje biznesi shume fitimprures. shiten fustane nuserie me çmim te arsyeshem me shumice dhe me pakice. te gjitha fustanet jane te blera me cmimin mbi 1500 euro copa. disa jane te pa veshur dhe disa jane te veshura 1-2 here max. koleksione te vitit 2020-2021 kontaktoni ne numrin...

150 Euro

Tirane
5,000 Euro Organizime festash Organizimi i Dasmes tuaj

Organizimi i Dasmes tuaj

Don Bosko | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Organizim dasmash •ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju… ne ofrojme: 1)perzgjedhjen e lokalit kokteilin (recepsionin) konfirmimin e pjesmarresve organizim dhe menaxhim gjate mbremjes dekorim ambjenti fus...

5,000 Euro

Tirane
0 Organizime festash Ademi Event - Tenda, Stola, Karrige, Tavoline me Qera

Ademi Event - Tenda, Stola, Karrige, Tavoline me Qera

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.12 Km nga qendra)

B Ofrojme tenda, tavolina, karrige, stola, ene kuzhine me qera per fejesa, dasma, ditelindje, evenimente te medha dhe per çdo rast qe keni nevoje. kontaktoni ne 0682253054 stafi yne ju sherben ne çdo kohe dhe ne çdo vend te shqiperise dhe jashte saj ju mirepresim 😃 ademi event ne sherbimin t...

0

Tirane
50 Leke Organizime festash Karrige tavolina cadra me qera

Karrige tavolina cadra me qera

Currilat | Durres

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Leke

Durres
50 Euro Organizime festash Tenda me qera per dasma dhe evente

Tenda me qera per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirane (1.49 Km nga qendra)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Euro

Tirane
50 Organizime festash Cadra me qera

Cadra me qera

Zone Periferike | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50

Tirane
50 Leke Organizime festash Cadra me qera

Cadra me qera

Currilat | Durres

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Durres
150 Euro Organizime festash Fustane nuserie

Fustane nuserie

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Okazion! shiten fustane nuserie me çmim te arsyeshem me shumice dhe me pakice. te gjitha fustanet jane te blera me cmimin mbi 1500 euro copa. disa jane te pa veshur dhe disa jane te veshura 1-2 here max. koleksione te vitit 2020-2021. kontaktoni ne numrin e telefonit per me shume informacione....

150 Euro

Tirane
150 Euro Organizime festash Fustane nuserie

Fustane nuserie

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.01 Km nga qendra)

B Okazion! per hapjen e nje biznesi shume fitimprures. shiten fustane nuserie me çmim te arsyeshem me shumice dhe me pakice. te gjitha fustanet jane te blera me cmimin mbi 1500 euro copa. disa jane te pa veshur dhe disa jane te veshura 1-2 here max. koleksione te vitit 2020-2021 kontaktoni ne numr...

150 Euro

Tirane
0 Organizime festash 100 euro dekori i festes

100 euro dekori i festes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pafundesi zgjedhjesh dhe shume detaje. zbukuro me cmimin me te mire. vetem 100 euro dekor i kendit festiv, tavolina e te ftuave deri ne 20 veta ....

0

Tirane
11,000 Leke Organizime festash Dekor Ditelindje ...... edhe cdo feste tjeter

Dekor Ditelindje ...... edhe cdo feste tjeter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)

B Me shume ngjyra dhe detaje te personalizuar, ju sjellim buzeqeshje kudo .... mjaft te na dergoni nje sms @whatsapp mob 0695260052, ne ju bejme me dije te gjitha ofertat tona dhe super idete dhe dekoret qe kemi realizuar..... ...

11,000 Leke

Tirane
50 Leke Organizime festash Cadra me qera

Cadra me qera

Qender | Shkoder

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Leke

Shkoder
50 Leke Organizime festash Karrige per dasma dhe evente

Karrige per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

50 Leke

Tirane
5,000 Leke Organizime festash Dekor per dasma

Dekor per dasma

Zone Periferike | Tirane (4.05 Km nga qendra)

B Pershendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejm...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim