modele fustanesh deri nen gju 

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Organizime festash SUN FLOWER

SUN FLOWER -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B 🤩sun flower eshte nje dyqan lulesh natyrale i ngritur mbi deshiren dhe perkujdesjen per lulet 🤩 🌹sun flower ka nje vizion te qarte doke ofruar sherbim perfekt jo vetem ne nje dyqan por ne nje seri dyqanesh 🌹cdo buqet e sun flower eshte e kompozuar me dashuri profesionalizem dhe pe...

100 Euro

Tirane
60 Euro Organizime festash Dekor ditelindje 60 euro

Dekor ditelindje 60 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Zbulo dhe festo me super cmime 60 euro -120 euro dekorin e festes deri ne 30 te ftuar. organizim dhe planifikime ne detaje. super arredime, fantastike dhe shume me lire. ...

60 Euro

Tirane
120 Euro Organizime festash Organizime eventesh

Organizime eventesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Zbukuro festen tende me cmimin me te lire 120 euro + transportin. mund te na rezervoni me kete cmim per ditelindjen, fejesen,altarin, apo kendin e ciftit. larmi dhe elegance ne ngjyre. kontakto ne 0695260052. ...

120 Euro

Tirane
60 Euro Organizime festash zbukuro festen 60 euro

zbukuro festen 60 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Zbukuroje festen me super cmime, 60 euro dekori i kendit 60 euro dekori i shtrimit te tavolines. ne jemi me super cmime per super ditelindje... bejme edhe me shume se kaq.. *ndricim profesional *dekor per evente *dj *fotograf *kamera *animatore *planifikim eventi *torta * konfeti *print...

60 Euro

Tirane
120 Euro Organizime festash Dekor ditelindje & festa 120euro

Dekor ditelindje & festa 120euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Festo dhe gezoju jetes ! dekoret e festave deri ne 20 persona nisim me 120 euro + transportin kudo qe ndodheni ju. na kontaktoni per te biseduar rreth detajeve apo temen qe ju ofroni. bejme dekorin fiks si ne foto. ...

120 Euro

Tirane
60 Euro Organizime festash zbukuro festen 60 euro

zbukuro festen 60 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Zbukuroje festen me super cmime, 60 euro dekori i kendit 60 euro dekori i shtrimit te tavolines. ne jemi me super cmime per super ditelindje... bejme edhe me shume se kaq.. *ndricim profesional *dekor per evente *dj *fotograf *kamera *animatore *planifikim eventi *torta * konfeti *print...

60 Euro

Tirane
50 Euro Organizime festash dekori i ditelindjes 50euro

dekori i ditelindjes 50euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Beni dekorin e ditelindjes tuaj me nje super cmimi 50 euro + kosto e transportit. nese jeni te interesuar ju lutem na shkruani ne whatsup mob:0695260052, ose ne fb: sposami events. jemi ne pritje te festes tuaj. ...

50 Euro

Tirane
50 Euro Organizime festash HOME PARTY DEKOR

HOME PARTY DEKOR

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Zbukuro ambientin ne oborrin, veranden, apo shtepine tende. nje kend i bukur, ngjyra, e ndricim do festojme dhe do gezojme sepse keni feste. ne ju ndihmojme me super cmime. 50euro per te gjitha festat + transportin. ...

50 Euro

Tirane
25,000 Leke Organizime festash Say YES ( organizime fetsash )!

Say YES ( organizime fetsash )!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Thuaji po dashurise tende, me kende te bukura festive te organizuara enkas per festen tuaj. celebroje dashurine nen hijen momenteve magjike te qirinjve dhe ndricimit profesional. cmimet me te favorshme prej 120 euro + transportin. kontaktoni tani dhe rezervoni daten e festes tuaj! me plot s...

25,000 Leke

Tirane
150 Euro Organizime festash Organizime eventesh

Organizime eventesh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Beje festen e bukur duku i gjetur te gjitha detajet gati. te personalizuara dhe te kuruara deri ne elementet me te vogla. per ti bere qejfin mikut apo mikeshes tende, femijes apo te dashurit te zemres. perzgjidh ngjyren, temen, qe ke menduar festen dhe telefono duhet te dish mire qe oferta eshte ...

150 Euro

Tirane
15,000 Leke Organizime festash Dekore per ditelindje nga 15,000 lek

Dekore per ditelindje nga 15,000 lek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Ne e zbukurojme festen me elegance dhe cmimet me te mira....

15,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Organizime festash HOME PARTY

HOME PARTY

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ne keto dite te veshtira, i organizojme te gjitha ne per festen tuaj. ne jemi per dekorin, organzimim, dj, fotograf, detaje per te gjitha festat,ditelindje,fejese,dasem,apo pervjetor. te gjitha llojet e festave me ndricim, tullumbace apo lule. ne te gjitha hapsirat qe ju mendoni per festen. te gj...

20,000 Leke

Tirane
50 Euro Organizime festash Dekore per ditelindje

Dekore per ditelindje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Me tullumbace, copa dhe shume ndricim, zbukurojme te gjitha festat dhe ditelindjet e te dashurve tuaj. dhe cdo gje kthet ne feste edhe ne shtepi ..... festat me te bukura me sposami evente ...

50 Euro

Tirane
16,000 Leke Organizime festash Kuaj druri lekundes. Lodra per femije

Kuaj druri lekundes. Lodra per femije

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shes 4 kuaj druri ahu spesori 3 cm shume te forte me lekundje . ideale per ata qe kane lokale per femije qe kerkojme te thothin klientele familjare te lyer me boje ekologjike. ...

16,000 Leke

Tirane
0 Organizime festash 100 euro dekori i festes

100 euro dekori i festes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pafundesi zgjedhjesh dhe shume detaje. zbukuro me cmimin me te mire. vetem 100 euro dekor i kendit festiv, tavolina e te ftuave deri ne 20 veta ....

0

Tirane
50 Euro Organizime festash 50 euro dekor

50 euro dekor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Po mendon per festen tende nuk ke mundsi ??? deshironi nje cmim te mire dhe nje organzim perfekt ??? deshironi qe kendi i festes tuaj, i femijes apo te njerezve te jete elegant dhe madheshtor ?// perzgjidh nga elementet tona, dekor i kendit kryesor 50 euro dhe dekor i tavolines se ftuarve 50 euro...

50 Euro

Tirane
0 Organizime festash Noka Event - Tenda Tavolina Karrike Stola me Qera

Noka Event - Tenda Tavolina Karrike Stola me Qera

Zone Periferike | Tirane (5.64 Km nga qendra)

B Ju sherbejme me tenda tavolina karrike stola dhe ene kuzhine per raste te ndryshme ne shtepite tuaja me materiale mjaft cilesore dhe cmime konkuruese....

0

Tirane
0 Organizime festash Dekor, i dasmes jashte sic e do protokolli.

Dekor, i dasmes jashte sic e do protokolli.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Eh sivjet me keto festa. per te gjitha festat buze pishines,ne ambiente jasht, ose vende te hapura. si e tille ne kemi menduar shume paketa dhe oferta per dekorin tuaj, qofte minimalist do it yourself apo na ne. dekoret ne mund ti pergatisim dhe jua dergojme ju, me qera. dekoret e festave nisin ng...

0

Tirane
200 Euro Organizime festash Festo Dekor 150euro

Festo Dekor 150euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Zbukuro sallen dhe festen tende me 200euro[i][u][/u][/i] dekor salle deri ne 45 persona (mbulesa piceta, pjata, pasqyra qirinj lule artificiale ) altari,sfondi,ose kendi i fotove te gjitha te perkedhelura me nje ndricim profesiona. ruaje njoftimin dhe na kontakto 0695260052. ...

200 Euro

Tirane
200 Leke Organizime festash Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.64 Km nga qendra)

B Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .transporti falas.per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...

200 Leke

Tirane
0 Organizime festash Japim bokse me qera

Japim bokse me qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Japim foni ( bokse me qera ) mixer live , bokse te ndryshme , mikrofone . per festa , konferenca . ...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim