albacall shkoder  307 njoftime

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
7,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale  Punime ..'Shtrim pllakash. Parket .izolime termike

Punime ..'Shtrim pllakash. Parket .izolime termike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Ofrojm sherbim ne..shtrim pllakash..parket.. izolime termike... 0676993767...

7,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fotograf Tirane - Ofroj sherbime fotografike

Fotograf Tirane - Ofroj sherbime fotografike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Nese je ende duke kerkuar fotografin per eventin tend me te rendesishem dhe jeni te pavendosur, atehere eja dhe hidhi nje sy galerise time ku i dihet mbase merr fund dilema jote. eksperience e gjate ne fotografi ne zhanre te ndryshme si: televizion, studio, natyre, fashion, wedding, festa, portret...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Keni marre dekret debimi (espuls) dhe nuk i njihni te drejtat tuaja? studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive. ne baze te li...

1,000 Leke

Durres
199 Euro Sherbime Sherbime Profesionale FAQE INTERNETI

FAQE INTERNETI

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Faqe interneti duke filluar nga 199 euro...👊👨‍💻👀 www.agstudio.al ...

199 Euro

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale SHERBIM HOSTIMI DHE DOMAIN | ME LIRE SE TE GJITHE...😉

SHERBIM HOSTIMI DHE DOMAIN | ME LIRE SE TE GJITHE...😉

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Sherbim hostimi + regjistrim domain + faqe interneti #hosting | #domain #webdesign #website, #faqeinterneti , #domain, #hostime, #studio, #grafike #etj www.agstudio.al...

20 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Art Graphic Studio | Partneri Ideal i Biznesit Tuaj ...

Art Graphic Studio | Partneri Ideal i Biznesit Tuaj ...

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Agstudio.al është një studio e lindur nga deshira për të sjell në tregun e ri shqiptar eksperiencen tone në fushën e krijimit. përvoja jonë në këtë fushë dhe bashkëpunimi me ju, ju garanton një stil dallues dhe të vecantë për markën e biznesit tuaj.... logo flyer broshura k...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gats...

1,000 Leke

Tirane
17 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Makina me qera 17 euro dita

Makina me qera 17 euro dita

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , skoda fabia , e class , volvo , tel:0699205555...

17 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherojme herni diskale, spondiliatroze dhe sinozitin

Sherojme herni diskale, spondiliatroze dhe sinozitin

Fresku/Linze | Tirane

B Sherojme herni diskale, spondiliatroze dhe sinozitin me masazh dhe menyra popullore. theksojme se permiresimet ndihen qe diten e pare, te shprehura keto nga vete pacientet! per me teper sqarim kontaktoni ne numrin 0696654142. ju mirepresim! ...

5,000 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Physioactive

Physioactive

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Klinika e fizioterapise dhe rehabilitimit ne te cilen do te gjeni trajtimin qe ju nevojitet dhe perkujdesin qe meritoni.vijme nga shkolla e fizioterapise greke si dhe me nje eksperience 6 vjecare ne dy nder klinikat me prestigjioze te athines, iasimos (qender e fizoterapise,rikuperimit dhe rehabilit...

1,500 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi&Masazh

Fizioterapi&Masazh

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B trajtojme: - artrozat / artritet - traumat muskulare dhe kockore - hernie diskale grada l,ll,lll - spondiloartrosis - demtime e gjurit - skolioza - kifoza - bursitis - probleme te osteoporozes - epikondiliti - rehabilitimi postkirurgjikal - kontraktura muskulare - tendinitis - spondi...

1,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Dita Perfekte,Event Planner  Paisje me qera per Evente Dasma Ditelindje

Dita Perfekte,Event Planner Paisje me qera per Evente Dasma Ditelindj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Organizoni festen tuaj. preventivi falas...

7,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bejme zhbllokime banjo lavamane pileta puseta jemi ne sherbim 24 ore 0684515662

Bejme zhbllokime banjo lavamane pileta puseta jemi ne sherbim 24 ore 0

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Bejme zhbllokime banjo lavamane pileta puseta jemi ne sherbim 24 ore per cdo rast mund te na kontaktoni ne numrin 0684515662...

5,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme transport kombetar dhe nderkombetar mallrash.

Ofrojme transport kombetar dhe nderkombetar mallrash.

Qender | Fier

B Ofrojme transport kombetar dhe nderkombetar mallrash. siguria dhe korrektesia ne pune na bejne me te afrueshem ne treg. cmime mjaft konkuruese. cmimet vendosen me marreveshje. ofrojme transport : shqiperi - greqi - shqiperi shqiperi - itali - shqiperi ...

50,000 Leke

Fier
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Rrobaqepsi e cila ofron shume sherbime te mira

Rrobaqepsi e cila ofron shume sherbime te mira

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Bejme cercafe per hotele perde per shtepi mbulesa per kolltuk lokalesh fustane te ndryshme me cilesi shume te mire cilesia e produktit qe ne ofrojme eshte e shkelqyer. per me teper mund te na kontaktoni ne nr e telefonit 0697733105 - 0683013771...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Projekte diplome, detyra arkitekture, art design

Projekte diplome, detyra arkitekture, art design

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Detyra kursi, projekte diplome ne arkitekture dhe art design. 0672012292...

100 Euro

Tirane
40 Leke Sherbime Sherbime Profesionale tenda druri

tenda druri

| Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Tenda druri ofrojm cilesi siguri profesjonalizem per me shume info 0666130898...

40 Leke

Tirane
1 Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi

Fizioterapi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Studio fizioterapi per femra ne qender e tiranes . dottoressa italiane diplomuar te zoja e keshilit te mire. cmime te mira. ...

1

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME

HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hapje profesionale pusesh uji dhe pilot me diametra te ndryshem deri ne 30 metra,me makineri ne gjendje shume te mire. operojme ne te gjithe qytetet e shqiperise. cmime konkurruese ne treg dhe cilesia dhe perkushtimi i punonjesve tane nga me te miret. per me shume informacion mos ngurroni t...

0 Leke

Tirane
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Brryli | Tirane (3.14 Km nga qendra)

B Zhbllokime banjo...

4,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mbajtje te biznesit te vogel (pagesat e tatimeve e taksave ..pasqyrat financiare..bilancet ..etj..)

Mbajtje te biznesit te vogel (pagesat e tatimeve e taksave ..pasqyrat

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Jame nje ekonomiste e dipllomuar ne 1996 me shume vite eksperience ne kete fushe. ofroj sherbimin e mbajtje te biznesit te vogel (pagesat e tatimeve e taksave ..pasqyrat financiare..bilancet ..etj..) me cemimet me te lira ne treg, ne varesi te llojit te biznesit. cel.0694149925 ...

3,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas