SHITET AMBJENT PER ZYRA NE BLLOK! Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 26/03/2020 12:39

125,000 Euro

  • SHITET AMBJENT PER ZYRA NE BLLOK!
  • SHITET AMBJENT PER ZYRA NE BLLOK!
  • SHITET AMBJENT PER ZYRA NE BLLOK!
  • SHITET AMBJENT PER ZYRA NE BLLOK!
  • SHITET AMBJENT PER ZYRA NE BLLOK!
  • SHITET AMBJENT PER ZYRA NE BLLOK!

SELL OFFICE ENVIRONMENT ON BLOCK!

The environment is located in an area frequented by high mobility. It is on the second floor of an existing building. It currently serves as an office space and is furnished in a contemporary way. The environment can work for different businesses. This is a great investment opportunity. For a visit to the property contact us.


Pagesa 125,000 Euro
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 49

Ambjenti ndodhet ne nje zone te frekuentuar dhe me levizshmeri te larte. Eshte ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.Aktualisht sherben si ambjent zyre dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ambjenti mund te funksionoj per biznese te ndryshme. Eshte nje mundesi e mire investimi.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.