objekt biznesi ne shitje  

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje
750,000 Euro id:93461 - Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2.

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 2...

750,000 Euro

195,000 Euro id:74518 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!

ne don bosko shitet bar-restorant i super investuar me klientele te rregullt!!! ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me...

195,000 Euro

188,000 Euro id:29908 - Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call Center, Zyr

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallat...

188,000 Euro

300,000 Euro id:108795 - Tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar.

Tek Ish-ekspozita Shitet Qender Fizioterapie/estetike Totalisht E Investuar.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Real Deal Properties
0.82 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi me 30 000 euro https://www.youtube.com/uploadne nje zone shume te mire te tiranes tek ish-ekspozita shitet qender fizioterapie/estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². ambjenti ndodh...

300,000 Euro

92,000 Euro id:123399 - Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home - Priority
1.62 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet perballe ish ekspozites. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti:37.8 m2 •1 tualet •fasade xhami 2 m • i investuar •me dokumentacion te rregullt ...

92,000 Euro

200,000 Euro id:51019 - OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me ...

200,000 Euro

90,000 Euro id:110959 - Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Shitet, Ambjent, Shallvaret, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e shallvareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 30 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i pershtatshem per biznese te ndryshme • disponon certifikate p...

90,000 Euro

58,000 Euro Okazion-Tirane,shes ambjent biznesi,58.000 Eur(CONDOR BUSINESS CENTER) Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavaje

Okazion-tirane,shes Ambjent Biznesi,58.000 Eur(condor Business Center)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (23:18): Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes,rr. e kavajes tek qendra tregtare condor center. ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik. ambient mjaft i pershtatshem per zyra, klinika etj. shkalle elektrike,sig...

58,000 Euro

65,000 Euro lokal ne shitje ne laprak shitet lokal65m me hipotek plus shtepi 2+1 60m ne pallat te dya te dhe

Lokal Ne Shitje

Laprake | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (21:33): Ne laprak shitet lokal65m me hipotek plus shtepi 2+1 60m ne pallat te dya te dhen me qera shiten per arsye emigrimi ...

65,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.08.2019 (21:18): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

420,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 760 m² 420.000 Euro (21 Dhjetori) Shitet lokal te zona e 21 Dhjetorit, te Inxhinieria e Ndertimit. Lokali ndodhet

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 760 M² 420.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (18:23): Shitet lokal te zona e 21 dhjetorit, te inxhinieria e ndertimit. lokali ndodhet ne katin 0 perdhes, me siperfaqe te brendshme prej 260 m2 dhe veranda e jashtme eshte 500 m2. lokali eshte aktualisht ne gjendje pune si lokal e piceri, disponon dokument...

420,000 Euro

15,000 Euro Farmaci SHITET BIZNES I NGRITUR PREJ 8VITESH.

Farmaci

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (18:11): Shitet biznes i ngritur prej 8vitesh....

15,000 Euro

120,000 Euro Super okazion Te kompleksi Homeplan, ish Klubi Partizani, shitet Lokal ne gjendje pune. Ambjen

Super Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (17:07): Te kompleksi homeplan, ish klubi partizani, shitet lokal ne gjendje pune. ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne kompleks. lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire investimi. hapsira eshte e mire-s...

120,000 Euro

35,000 Euro Tirane,shes ambient biznesi Kati 1,32 m² 35.000 Euro ( Ish Ekspozita) Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat

Tirane,shes Ambient Biznesi Kati 1,32 M² 35.000 Euro ( Ish Ekspozita)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (16:54): Ambienti ndodhet perballe ish ekspozites, lulishtja cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te tiranes. ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe cmim prej 35.000 € nxitoni ta beni tuajin!...

35,000 Euro

87,000 Euro Tek Keshi, prane Kika 2, shitet apartament Okazion. Apartamenti ka organizim dhe kubature te rregullt:
Korridor
Dhome ndenje
Ball

Tek Keshi, Prane Kika 2, Shitet Apartament Okazion.

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

25.08.2019 (16:18): Apartamenti ka organizim dhe kubature te rregullt: korridor dhome ndenje ballkon dhome gjumi per femije korridor tualet dhome gjumi matrimoniale ballkon sistem ngrohje ftohje qendror apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, me punime cile...

87,000 Euro

219,000 Euro Tek Komuna e Parisit, Shitet Dyqan Buze Rruge Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Da

Tek Komuna E Parisit, Shitet Dyqan Buze Rruge

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (14:03): Ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, tek komuna e parisit, ne rrugen tish dahia, shitet ambjent komercial per biznes! ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 8 katesh dhe ka siperfaqe neto 82.6 m2, kurse bruto 90 m2. eshte i organizuar n...

219,000 Euro

200,000 Euro id:117165 - Okazion Fantastik! - Lokal 116 m2 ne Shitje tek Ambasada Amerikane Rruga e Elbasanit

Okazion Fantastik! - Lokal 116 M2 Ne Shitje Tek Ambasada Amerikane Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

perballe traut te ambasades amerikane, ne rruge me kalueshmeri shume te larte, shitet ambjent biznesi 116 m2 open space, me vetrate te gjere, vizibilitet i larte, me verande te madhe perpara, tualet,. rruga...

200,000 Euro

299,000 Euro id:29407 - Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 m2) perfekt per Cdo Biznes (Ish Ekspozita) Pallat i Ri | Sis. Chilller

Mundesi Investimi: Amb Gjigand (195 M2) Perfekt Per Cdo Biznes (ish Ekspozita) Pallat I Ri | Sis. Ch

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.41 KM nga qendra
195.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi investimi: shitet ambient gjigand (195 m2) per biznes (ish ekspozita) ne pallat te ri (kati 2) me ashensor dhe sistem kamerash | sistem chiller | mundesi parkimi me garazh (shtohet extra ne cmim) | plan...

299,000 Euro

300,000 Euro Shitet Bar Kafe tek Rruga Bardhyl 145m2 Shitet Bar Kafe tek Rruga Bardhyl , lokali ne gjendje shume te mire ,i pajisur m

Shitet Bar Kafe Tek Rruga Bardhyl 145m2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.50 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (13:46): Shitet bar kafe tek rruga bardhyl , lokali ne gjendje shume te mire ,i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per kryerjen e aktivitetit siperfaqja 75 ambjent i brendshem +70 m2 verande , veranda shikon ne dy ane te kendit te rruges lokali ndodh...

300,000 Euro

200,000 Euro OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION ne Myslym Shyr te Karburanti

75 m2 Ne zone perfe

Okazion: Shitet Lokal Te Msylym Shyri, Buze Rruge

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (13:40): Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada x...

200,000 Euro

320,000 Euro Shitet Magazine ne Vaqarr Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e truallit ku ndodhe

Shitet Magazine Ne Vaqarr

Zone Periferike | Tirane
7.01 KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (13:03): Shitet magazine ne fshatin prush, afer vaqarrit. siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 2500 m2, dhe siperfaqja e magazines eshte 600 m2 (h=5m). magazina ndodhet ne nje vend e zone industriale, ne rruge te asfaltuara. ajo mund te perdoret s...

320,000 Euro

300,000 Euro OKAZION AMBIENT SHERBIMI SHITET ambient sherbimi
siperfaqja:1372m2
me hipoteke
aktualisht me qera 1500

Okazion Ambient Sherbimi

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (12:50): Shitet ambient sherbimi siperfaqja:1372m2 me hipoteke aktualisht me qera 1500 euro ne muaj shitet okazion 220euro per m2 0692077303...

300,000 Euro

150,000 Euro Durres, shes Lokal Restorant Dasmash 550 Leke Shitet lokal dasmash ,Biznesi ne gjendje pune bashkohor me te gjitha pajisjet e

Durres, Shes Lokal Restorant Dasmash 550 Leke

Zone Periferike | Durres
9.13 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (12:20): Shitet lokal dasmash ,biznesi ne gjendje pune bashkohor me te gjitha pajisjet e nevojshme....dhome frigoriferike ngrires dhe freskues ,gjenerator , ambient parkimi dhe ambient jashte per koktejle,,,kapaciteti 300 persona,,,sip e lokalit 550m2 .,sip e...

150,000 Euro

190,000 Euro Okazionn!!! Shitet Lokali Te Zona e Freskut Perball Policise Bashkiake Lokali ndodhet ne rrugen kryesore 
Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt

Okazionn!!! Shitet Lokali Te Zona E Freskut Perball Policise Bashkiake

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (12:18): Lokali ndodhet ne rrugen kryesore ambjenti disponon dokumentacion te rregullt . siperfaqe esht 75 m2 dhe veranda esht 50 m2 . momentalisht esht me qera me kontrat 5 vjecare....

190,000 Euro

160,000 Euro Shitet Ambjent Biznesi 58 m2 tek Juridiku, Tirane Tek Fakulteti Juridik Tirane, Shitet Ambjent Biznesi 58 m2, Kati i dyte, me hyrj

Shitet Ambjent Biznesi 58 M2 Tek Juridiku, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (12:11): Tek fakulteti juridik tirane, shitet ambjent biznesi 58 m2, kati i dyte, me hyrje te dedikuar nga rruga. ambjent open space, + tualet + depo. me vetrate xhami te madhe. ne gjendje te mire. cmimi: 160.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 ...

160,000 Euro

188,000 Euro Super okazion Amb Biz 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte) i pershtatshem per Call Center, Zyra, Spa super okazion te Super Ambient Biznesi 290 m2 tek Kopshti Botanik (Zone Perfekte

Super Okazion Amb Biz 290 M2 Tek Kopshti Botanik (zone Perfekte) I Pershtatshem Per Call C

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.05 KM nga qendra
290.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (11:06): Super okazion te super ambient biznesi 290 m2 tek kopshti botanik (zone perfekte) i pershtatshem per call center, klinika, zyra, spa dhe qendra estetike | shitet bashke me investimin brenda | pjese e nje pallati te ri me survejim kamerash | super ndr...

188,000 Euro

145,000 Euro Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes Rruga Marko Bocari, Afer Bllokut, Petro Ninit dhe Nobis, 
Shitet Apartament Kat

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (10:53): Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m2. dhomat jane me hapesira te medha dhe ...

145,000 Euro

165,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 91 m² 165.000 Euro (Kombinat) Lokali eshte i pozicionuar te zona e Kombinatit. Informacion mbi lokalin: • Ka

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 91 M² 165.000 Euro (kombinat)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
4.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (10:36): Lokali eshte i pozicionuar te zona e kombinatit. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja : 91 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. lokali disponon: • pozicion te favorshem gjeografik • 2 tualete • buze rruge • verande e bolls...

165,000 Euro

200,000 Euro Shitet OKAZION!Shitet Bar-Kafe me sip. 67 m2 me certifikate pronesie,e gjitha siperfaqe

Shitet

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
67.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (10:32): Okazion!shitet bar-kafe me sip. 67 m2 me certifikate pronesie,e gjitha siperfaqe e shfrytezueshme dhe verande para 40 m2.objekti ndodhet ne kryqezim dhe ka akses ne disa rruge....

200,000 Euro

2,000,000 Euro Objekt bisnesi ne shitje ne Vaqare Shitet ndertes 5000m2 ndertesa ka 2 kate ku ne te ndodhe 3500m2 kapanon 2 kate

Objekt Bisnesi Ne Shitje Ne Vaqare

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (10:30): Shitet ndertes 5000m2 ndertesa ka 2 kate ku ne te ndodhe 3500m2 kapanon 2 kate .kati 1 lartesija 5.5m2 .kati 2 .3.5 m2 lartesi .+ne godin ka lokal 250m2 .kati 2. 250m2 zyra .kati 3 objeket banimi nje godin 150m2 frigorifer nje vil 2 kate 500m2 n...

2,000,000 Euro

90,000 Euro Shitet lokal ne Fresk! 🔥 OKAZION!!! 🏢Ambjent biznesi ne shitje.
🕹LOCATIONFresku 📐 Siperfaq

Shitet Lokal Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (09:59): 🔥 okazion!!! 🏢ambjent biznesi ne shitje. 🕹locationfresku 📐 siperfaqja》 57.6m2 mbrendshme dhe 40 verande! 💴 Çmimi》 90 000 euro ambjent eshte me hipoteke kati 0, buze rruge, ambjenti eshte i rregulluar dhe i kompletuar. i gjithe ...

90,000 Euro

145,000 Euro id:127798 - Afer Bllokut dhe Liqenit, Apartament 135 m2 Kati II per Biznes

Afer Bllokut Dhe Liqenit, Apartament 135 M2 Kati Ii Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer bllokut, petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, (mbi restorant), ekspozim nga rruga kryesore, pallat me ashensor. sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. siperfaqja 135 m...

145,000 Euro

150,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 110 m² 150.000 Euro (Kthesa e Kamzes) Shitet ambient tek "Kthesa e Kamzes". Ambienti eshte i pozicionuar ne

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 0, 110 M² 150.000 Euro (kthesa E Kamzes)

Laprake | Tirane
5.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (09:56): Shitet ambient tek "kthesa e kamzes". ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0me siperfaqe 110 m2. servisi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. servisi eshte ne gjendje pune.per ta vizituar na kontaktoni! opp 2865 cel. : 0692290202...

150,000 Euro

620,000 Euro Tirane, shes magazine 1.100 m², 620.000 Euro (Mbikalimi i Rinasit) Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. 

Magazina esht

Tirane, Shes Magazine 1.100 M², 620.000 Euro (mbikalimi I Rinasit)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.08.2019 (23:13): Shitet magazine me siperfaqe 1100 m² ne nje zone strategjike. magazina eshte e perbere nga 400 m² zyra dhe showroom dhe 700 m² ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te larta. mundesi kreditimi deri 70 % te vleres! cmimi: 620.000 euro. ...

620,000 Euro

92,000 Euro Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane Ambjenti ndodhet perballe Ish Ekspozites. Informacion mbi Ambjentin: •	Buze rr

Shitet, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.62 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.08.2019 (19:21): Ambjenti ndodhet perballe ish ekspozites. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti:37.8 m2 •1 tualet •fasade xhami 2 m • i investuar •me dokumentacion te rregullt hipotekor. •ambjeti eshte i pershtatsh...

92,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim