SHITET AMBIENT BIZNESI 48M2 TE ELEONORA Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 27/05/2020 13:51

67,000 Euro

  • SHITET AMBIENT BIZNESI 48M2 TE ELEONORA
  • SHITET AMBIENT BIZNESI 48M2 TE ELEONORA

FOR SALE BUSINESS AMBIENT 48M2 ELEONORA

Eleonora Business Environment for sale. The environment is 48m2 and it is the zero floor of a building by the main road. The environment is openspace and suitable for any type of business. The area where it is located is very frequented and is very favorable for various businesses. It is for sale empty and has regular mortgage documentation. For a visit to the property, call 0692033500.


Pagesa 67,000 Euro
Siperfaqa 48.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Tirana, Albania
Lexime 144

Shitet Ambient Biznesi te Eleonora. Ambient eshte 48m2 dhe eshte kati zero i nje pallati buze rruge kryesore. Ambienti eshte openspace dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Zona ku ndodhet eshte shume e frekuentuar dhe eshte shume e favorshme per biznese te ndryshme. Shitet bosh dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin .