Nderrohet me hyrje. Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 22/05/2020 15:35

150,000 Euro

  • Nderrohet me hyrje.
  • Nderrohet me hyrje.
  • Nderrohet me hyrje.

It is replaced by an entrance.

Environment 130m floor 0. Replaced with entrance to Tirana.
Adjusted environment. With toilet and shower. Parquet paved. Ready for activity. For more contact 0693872187


Pagesa 150,000 Euro
Siperfaqa 130.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 50

Ambjenti 130m kati 0. Nderrohet me hyrje ne Tirane.
Ambjenti i rregulluar . Me tualet dhe dush. I shtruar me parket. I gatshem per aktivitet. Per me teper kontaktoni