SHITET BIZNESI BLEKTORI , NDERTESE BANIMI ,TOKE, STALLE, GJE E GJALLE Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 01/08/2020 21:00 Post Id: 238726

30,000,000 Leke


Pagesa 30,000,000 Leke
Siperfaqa 1000.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Qafmolle, Albania
Lexime 64

SHITET BIZNESI BLEKTORI , NDERTESE BANIMI 2 KATE 11m X 6m , STALLE 22m X 7m , DHI 150 KRERE .TOKE 10 dylym. UJE TE PIJSHEM DHE VADITES 24 ORE. SHKOHET ME MAKINE., QAFMOLLE , TIRANE