Okazion vetem 14 euro dita Tirane

Makina me qera Data: 04/06/2020 16:20

14 Euro

  • Okazion vetem 14 euro dita


Pagesa 14 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 50,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Lexime 9583

Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro
- 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro
- 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me kohe te gjat cmimi eshte i diskutueshem