makina me qera luksoze tirane  

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

12.12.2019 (15:29):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

12.12.2019 (15:03):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

12.12.2019 (14:28):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 € dita -ford focu 5 porta 2004 14 € dita -a class 5 porta 2002 14 € dita -cit...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 euro/dita - Rental Cars starting from 15 euro / dita Eni Rent Car eshte nje kompani qe ofron makina me qera ne treg prej 14 vitesh .

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro/dita - Rental Cars S

Tirane
Tjeter Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

12.12.2019 (14:11):Eni rent car eshte nje kompani qe ofron makina me qera ne treg prej 14 vitesh . flota jone perbehet nga makina te mira, ekonomike, te sigurta si dhe me cmimet me konkuruese ne treg. eni car rental ofron nje...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

12.12.2019 (13:06):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Auto RENIGE ofron makina me qera Auto Renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.Adresa Durres shkozet

Auto Renige Ofron Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

12.12.2019 (12:45):Auto renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.adresa durres shkozet.cmimet me te mira ne treg....Lexo detajet..

15 Euro Oferta per makina Makina me qera te kategorive te ndryshme!

Oferta Per Makina

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

12.12.2019 (12:43):Makina me qera te kategorive te ndryshme!...Lexo detajet..

123 Euro Jepet me qera Audi Q7 Audi Q7 viti 2008
Motorr 3.0nafte
7 vende,cel 0693445777

Jepet Me Qera Audi Q7

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

12.12.2019 (11:40):Audi q7 viti 2008 motorr 3.0nafte 7 vende,cel 0693445777...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera "ORA" Japim makina me qira te gjitha llojeve Ekonomike Luksi Automatike Manuale.6+1 et

Makina Me Qera "ora"

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

12.12.2019 (09:42):Japim makina me qira te gjitha llojeve ekonomike luksi automatike manuale.6+1 etj ...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , Skoda Fabia , e class

Makina Me Qera 17 Euro Dita

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

12.12.2019 (09:05):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , skoda fabia , e class , volvo , tel:0699205555...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

12.12.2019 (08:59):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

30 Euro NRG MOTORS shitje dhe qera NRG MOTORS ofron makina te kategorive te ndryshme me cmimet me te mira ne treg.A

Nrg Motors Shitje Dhe Qera

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (23:43):Nrg motors ofron makina te kategorive te ndryshme me cmimet me te mira ne treg.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

11.12.2019 (23:29):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

15 Euro Jepet makine me qera Mercedes-Benz_Eclass_210#220_Cdi --15 € / dita Jepet makine me qera Mercedes-Benz_Eclass_210#220_Cdi ==15 € / dita
Benz-Ecla

Jepet Makine Me Qera Mercedes-benz_eclass_210#220_cdi --15

Tirane
Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (22:57):Jepet makine me qera mercedes-benz_eclass_210#220_cdi ==15 € / dita benz-eclass#210#220cdi ,naft, auto >> # 15 euro/dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@enirentcar.al...Lexo detajet..

20 Euro Jepet makine me qera Mercedes-Benz_220_automatic -=20 € / dita Jepet makine me qira Mercedes-Benz_220_automatic = 20 € / dita
Evo#220#Automa

Jepet Makine Me Qera Mercedes-benz_220_automatic -=20 € /

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (22:50):Jepet makine me qira mercedes-benz_220_automatic = 20 € / dita evo#220#automatic,diesel >> 15€ / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@enirentcar.al...Lexo detajet..

15 Euro Jepet makine me qera VW Golf 5 -Manual-1.9-diesel -= 15 € / dita V Jepet me qera VW Golf 5 -Manual-1.9-diesel== 15 € / dita
VW Golf5 , Kamio M

Jepet Makine Me Qera Vw Golf 5 -manual-1.9-diesel -= 15 €

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (21:43):Jepet me qera vw golf 5 -manual-1.9-diesel== 15 € / dita vw golf5 , kamio manual, 1.9 diesel #super-economic>> 15€ / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@enirentcar.al...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (19:43):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

20 Euro Hyundai Accent 1.6 Nafte, automatike 2019 Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike me çmimet me konkuruese ne tr

Hyundai Accent 1.6 Nafte, Automatike 2019

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

11.12.2019 (19:22):Rent point albania ofron makina me qera ekonomike me çmimet me konkuruese ne treg. hyundai accent 1.6 nafte me kambio automatike, e rehatshme ne udhetim dhe super ekonomike. duke filluar nga 20 euro/dita... ...Lexo detajet..

15 Euro Jepet makine me qera Ford focus 2005 Diesel 2.0 Manual =15 € / dita Jepet makine me qira Ford focus 2005 Diesel 2.0 Manual = 15 € / dita
Ford foc

Jepet Makine Me Qera Ford Focus 2005 Diesel 2.0 Manual =15

Tirane
Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (19:12):Jepet makine me qira ford focus 2005 diesel 2.0 manual = 15 € / dita ford focus 2005, manual , diesel 2.0 , #super-economic >> 15 euro / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@eniren...Lexo detajet..

14 Euro super lire dhe shpejt  14 euro Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 

Super Lire Dhe Shpejt 14 Euro

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

11.12.2019 (18:54):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .  ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  a class 5 porta 2002 14 euro dita  alfa r...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

11.12.2019 (18:54):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

11.12.2019 (18:53):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera Nga 14€ Makina me qera nga 14€dita

Makina Me Qera Nga 14€

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (18:51):Makina me qera nga 14€dita...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera 15€ dita 1-3 dit 15€
3-7 dit 13€
7 e lart 11€

Makina Me Qera 15€ Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

11.12.2019 (18:49):1-3 dit 15€ 3-7 dit 13€ 7 e lart 11€...Lexo detajet..

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

11.12.2019 (18:13):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas