holiday arrangements  61 njoftime

 Online 1 lexues | 1 njoftime ne pritje

100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Nuserie

Fustane Nuserie

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (5.73 Km nga qendra)

B Vello ne gjendje shum te mire.. shiten te gjitha bashke ose vec e vec ... cmimi i diskutueshem...cel:0682423596...

100 Euro

Tirana
5,000 Leke Sherbime Organizime festash shiten fustane nuserie

shiten fustane nuserie

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (2.47 Km nga qendra)

B Okazion , per arsye emigrimi shiten fustane nuserie cmimi 5000 leke te reja ...

5,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Sherbime Organizime festash dekorime

dekorime

Qender | Tepelene

B Organizoj dekorimet e lokaleve, shtepive cdo ambjenti ku ka feste ...

5,000 Leke

Tepelene
7,000 Leke Sherbime Organizime festash Organizing Festash Dasmash

Organizing Festash Dasmash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Perfect day helps you realize any kind of event with you in every detail! :)...

7,000 Leke

Tirana
200 Leke Sherbime Organizime festash Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Kamez/Paskuqan | Tirana (5.64 Km nga qendra)

B Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .transporti falas.per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...

200 Leke

Tirana
700 Leke Sherbime Organizime festash Chairs with RENT

Chairs with RENT

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Look out for the events we rent rental tent chair tables...

700 Leke

Tirana
60,000 Leke Sherbime Organizime festash 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Rezervo dekorin e dasmes tende duke filluar nga 60,000 lek. rezervime te hershme me cmime speciale. ...

60,000 Leke

Tirana
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Ju ftojme te perzgjidhni nder dekoret me te bukura per festen tuaj. cmimet nisin nga 20,000 lek. larmishmeri zgjedhje, staf i mire organizuar, ndricim profesional, korrektesi dhe orientim per eventin. rezervo daten tende te festes.eksperienca jone 10 vjecare na ka dhene besimin per te qene te sigu...

20,000 Leke

Tirana
300 Euro Sherbime Organizime festash Fustane nuseri me qera 300 euro

Fustane nuseri me qera 300 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)

B Perzgjidhni nder 15 fustanet tona, fustanin e bardhe me te bukur qe ju pershtatet, me cmimin me te mire ne treg. ...

300 Euro

Tirana
15,000 Leke Sherbime Organizime festash Shes fustane nuserie.

Shes fustane nuserie.

Zone Periferike | Tirana (1.88 Km nga qendra)

B Shes fustane nuserie per arsye emigrimi( ne gjendje shume te mire)...

15,000 Leke

Tirana
60,000 Leke Sherbime Organizime festash Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.26 Km nga qendra)

B Dekor i sfondit kryesor 60,000 lek dekor i salles 60,000 lek dekor i pritjes 60,000 lek dekoi i celebrimit 60,000 lek oferta 4/1 i gjithe dekori i ambienteve me cmimin me te mire #150,000 #lek #dasem #ditelindje #festa #fejesa # bankete dhe shume e shume te tjera. ju mirepresim ne zyren ton...

60,000 Leke

Tirana
2,000 Leke Sherbime Organizime festash Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare

Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana (5.11 Km nga qendra)

B Taverna klajren, restoranti me i ri ne tirane i cili merret me organizime festash te ndryshme duke ofruar nje ushqim cilesor dhe argetim pafund. muzike live, dj, karaoke, dhe surpriza pa fund per ta bere diten tuaj te paharrueshme. parimi jone eshte buzeqeshja juaj! na kontaktoni per rezervime ne...

2,000 Leke

Tirana
16,000 Leke Sherbime Organizime festash Kuaj druri lekundes. Lodra per femije

Kuaj druri lekundes. Lodra per femije

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (2.23 Km nga qendra)

B Shes 4 kuaj druri ahu spesori 3 cm shume te forte me lekundje . ideale per ata qe kane lokale per femije qe kerkojme te thothin klientele familjare te lyer me boje ekologjike. ...

16,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustane.me.qera

Fustane.me.qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.26 Km nga qendra)

B 👗 fustane me qera 👗 cilesi e larte dhe cmimet me konkuruese 🔸adresa: ne bllok, mbas lsi, prane conad 👉🏻 per info 👉🏻🔸+355699410779 ‭+355 69 658 2749‬...

10,000 Leke

Tirana
0 Sherbime Organizime festash Kompozime me lule natyrale

Kompozime me lule natyrale

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana

B Krijojme buqeta dhe kompozime me lule natyrale te llojeve te ndryshme. delivery 24h ...

0

Tirana
100 Euro Sherbime Organizime festash Hir’fashion

Hir’fashion

Tjeter zone | Tirana (1.38 Km nga qendra)

B Hir’fashion...

100 Euro

Tirana
80 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera FJORDA

Fustane Me Qera FJORDA

Tjeter zone | Tirana (1.85 Km nga qendra)

B Fustane me qera fjorda...

80 Euro

Tirana
50 Leke Sherbime Organizime festash Doll House Mia

Doll House Mia

Tjeter zone | Tirana (1.28 Km nga qendra)

B Fustane me qera 💃🏻"fustane me qera"💃🏻 10:00 - 20:00 hena-diele 📲‭‭‭+355 69 213 6087 adr: 100 metra nga ura e nisherakut dhe ”uet” (perballe) ngjitur me lule mansaku...

50 Leke

Tirana
50 Euro Sherbime Organizime festash Perla’s Collection Dresses

Perla’s Collection Dresses

Tjeter zone | Tirana (5.58 Km nga qendra)

B Perla’s collection dresses 👗 fustane me qera dhe shitje te ardhur nga 🇺🇸 . 💃🏻rrg.” elez isufi “,te ura e institutit, 200m poshte karburant dakut,rruga per paskuqan. 📞 0686240170...

50 Euro

Tirana
2,000 Leke Sherbime Organizime festash AJNA WEDDING

AJNA WEDDING

Tjeter zone | Tirana (3.54 Km nga qendra)

B Ajna wedding : rruga ali shefqeti , shkozè-tirane ( ish uzina e autotraktoreve / pran news24) cel. : +355 673966051...

2,000 Leke

Tirana
100 Euro Sherbime Organizime festash CINDER fustane me qera

CINDER fustane me qera

Tjeter zone | Tirana (1.62 Km nga qendra)

B Fustane me qera & shitje te markave me te njohura amerikane vijne tek ju me cinder per tju bere te ndiheni si nje hirushe e vertete !...

100 Euro

Tirana
100 Euro Sherbime Organizime festash Glam by eniand greta

Glam by eniand greta

Tjeter zone | Tirana (1.13 Km nga qendra)

B Fustane me qera our online shop 👗 porosisni online 🙌🏻...

100 Euro

Tirana
100 Euro Sherbime Organizime festash Gold Fashion

Gold Fashion

Tjeter zone | Tirana (3.10 Km nga qendra)

B Gold fashion 🌍👗adresa: astir, rruga "aleksandri i madh", pranë market jata ,tiranë. orari 09:30-21:00 nga e hëna në të dielë👗🌎...

100 Euro

Tirana
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera Rita

Fustane Me Qera Rita

Tjeter zone | Tirana (1.64 Km nga qendra)

B Fustane me qera fustane me qera ose shitje!!! punime të cilësisë së parë dhe handmade....

100 Euro

Tirana
70 Euro Sherbime Organizime festash Fustane me qera ANJA

Fustane me qera ANJA

Tjeter zone | Tirana (3.31 Km nga qendra)

B Fustane me qera anja adresa :tirane,babrru rruga demokracia ose rruga qe te con te kafja e rremes pran karburant kastratit .nr tel 0685563685.what's app 0685563685...

70 Euro

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas