different articles  880 Announcements

 Online 16 Reader | 1 pending ADV

30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes rafte marketi

Shes rafte marketi

Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (1.28 Km dal centro citta)

B Shiten rafte marketi te perdour afersisht 7 ml....

30,000 Leke

Tirana
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukerie

Paisje parukerie

Vasil Shanto | Tirana

B Shiten paisje parukerie ne gjendje shume te mire(2 pasqyra,2poltrona,tavolin thonjsh,2 karrige thonjsh,divan ne forme kendi,2 banaqe)...

80,000 Leke

Tirana
1,200,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje parukerie per arsye mbyllje aktiviteti

Shiten paisje parukerie per arsye mbyllje aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.47 Km dal centro citta)

B Shiten paisje parukerie per arsye mbyllje biznesi paisjet jane ne gjendje shume te mire ...

1,200,000 Leke

Tirana
75,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukeri

Paisje parukeri

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.76 Km dal centro citta)

B Shesim paisje parukerije. lavatest, dy karrike, kas me ngrohje per tharjen e flokve. karroc per mbajtjen e paisjeve te vogla. tre pupa dhe ekzpozitor. krer,furce , bikutina . ...

75,000 Leke

Tirana
0 Tregu Artikuj te ndryshem shitet banak bar kafeje

shitet banak bar kafeje

Qender | Kavaje

B Banak bar kafeje ,me pllake mermeri ,i perdorur rreth 1 vit ,por sh i mirembajtur ,. shitet 750 mije lek ...

0

Kavaje
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Metal detector

Metal detector

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km dal centro citta)

B Shitet metal - detector gf2(goldfinder 2) pothuajse i ri , i perdorur vetem per prove. shitet per aresye mosperdorimi. funksionon absolutisht per çfaredo lloj metalesh me nje diapazon te gjere . sinjalin mund ta degjosh si ne audio te hapur(vivavoce) ashtu edhe me kufje. Çmimi 25000 lekë(te r...

25,000 Leke

Tirana
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karoc binjakesh

Karoc binjakesh

Don Bosko | Tirana (1.72 Km dal centro citta)

B Ne gjende sh te mire...

100 Euro

Tirana
12,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion shazllone allumini

Okazion shazllone allumini

Qender | Durres

B Shesim shazllona 100 komplete ne gjendje super te gjitha alumini per info 0694888857...

12,000 Euro

Durres
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirana (2.56 Km dal centro citta)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirana
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Frigorifer 7 meter

Shitet Frigorifer 7 meter

Zone Periferike | Berati

B Okazion!!! shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent.permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.mund te montohet ne kamion ose te perdoret si dhome frigoriferike.ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338...

300 Euro

Berati
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Board me dy rrota vetelevizese Smart Balance

Board me dy rrota vetelevizese Smart Balance

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana

B Shes hoover bord smart balance per moshat nga 7 e lart. jane pothuajse te reja. shiten per mos perdorim. cmimi 10,000 lek 0692269564...

10,000 Leke

Tirana
150 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje sportive

Pajisje sportive

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (3.76 Km dal centro citta)

B Pajisje sportive...

150 Euro

Tirana
500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kjoske

Kjoske

Qender | Kukes

B Shitet kjoske per hamburgera ...

500 Euro

Kukes
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Ekspres LaCimbali

Shitet Ekspres LaCimbali

Fresku/Linze | Tirana (4.36 Km dal centro citta)

B Shitet ekspres lacimbali dy grupsh i bere servis total dhe eshte gati per tu montuar...

80,000 Leke

Tirana
50,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Blej ora origjinale.

Blej ora origjinale.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana

B Blej ora origjinale 0675575305...

50,000 Euro

Tirana
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manekin me gradim per rrobaqepes

Manekin me gradim per rrobaqepes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km dal centro citta)

B Manekin me gradacion mase, zvoglim ose zmadhim sipas masave. kam dhe manekin te thjeshte dhe manekin per rroba grash shtatzene. me gradacion 10,000 lek i thjeshte 3000 lek...

3,000 Leke

Tirana
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes Pajisje mjekesore, Aparat Oksigjeni

Shes Pajisje mjekesore, Aparat Oksigjeni

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.87 Km dal centro citta)

B Pajisje mjekesore oksigjeni e markes "visionare" e prodhimit amerikan nga airsep corporation. eshte blere e re ne itali ne mars 2018 dhe eshte perdorur per rreth 5-6 muaj ne shqiperi. cilesia dhe gjendja e pajisjes eshte shume e mire. Çmimi i shitjes eshte 600 euro. aktualisht cmimi i kesa...

600 Euro

Tirana
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Veshje femrash

Veshje femrash

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.07 Km dal centro citta)

B Per arsye mbyllje aktiviteti shiten veshje femrash artikuj te ndryshem nga usa. cmimet vetem 500 dhe 1000 lek....

500 Leke

Tirana
400 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Makina qepese industriale te perdorura

Makina qepese industriale te perdorura

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (2.72 Km dal centro citta)

B Makina qepese industriale te perdorura : foto 1 - 250 euro foto 2 - 300 euro foto 3 - 400 euro ...

400 Euro

Tirana
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem paisje parukerie

paisje parukerie

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (4.47 Km dal centro citta)

B Shiten mobiljet e nje parukerie ,shume pak te perdorura cel:0693479770...

100,000 Leke

Tirana
24,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem produkte per thonj

produkte per thonj

Kamez/Paskuqan | Tirana (4.90 Km dal centro citta)

B shitet set i ri per thonj. seti perfshin te gjithe produktet e nevojshme per te punuar ne kete fushe. qe nga furra ,xheli ,.... e deri tek zbukurimet 6 ngjyra te perfshira dhe gura . tavolina eshte e bardhe me xham ...

24,000 Leke

Tirana
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes paisje per parukeri 3muaj te perdorura

Shes paisje per parukeri 3muaj te perdorura

Tjeter zone | Tirana (1.89 Km dal centro citta)

B Nje lavatest,nje mbajtese peshqiri prej derrase,nje poltron,pasqyre me mobilje,dy ndarse ambienti,nje karrel,nje tavoline mesi dhe disa krera pune...

100,000 Leke

Tirana
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer ekspozitor embelsirash!

Frigorifer ekspozitor embelsirash!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.96 Km dal centro citta)

B Shitet frigorifer pasticerie banak 2 muaj i perdorur. cmimi 160,000 lek...

160,000 Leke

Tirana
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Rafte Marketi

Rafte Marketi

Kamez/Paskuqan | Tirana (8.08 Km dal centro citta)

B Rafte italiane shume te forta mbajne deri ne 120 kg per meter linear. jane shume te mirembajtura . si dhe kemi te gjitha pajisjet per nje market gati te reja -frigorifer banak 2.5m x 1.2m -frigorifer kollon 2 cope 2.15m x 0.8m x 0.7m -frigorifer ngrires ...

1,000 Euro

Tirana
50 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Metrazhe me shumice.

Metrazhe me shumice.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.62 Km dal centro citta)

B Metrazhe te ndryshme me shumice. cmimi 50 lek metri. 0692269564...

50 Leke

Tirana

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio