Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Leke Sherbime Profesionale Bar Restorant-Kennedy

Bar Restorant-Kennedy

| Tirane

B Vejme ne dispozicion per ditelindje, dasma, ceremoni mortore,seminare, si dhe festa te ndryshme gjithashtu marim porosi per bankete familjare, sherbejme katering . per me shume na vizitoni dhe ne facebook me emrin bar restorant- kennedy...

0 Leke

Tirane
250 Euro Sherbime Profesionale GABINA DUSHI

GABINA DUSHI

| Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Ne ju ofrojme gabina dushi dhe xhama per guzhina,materjale cilesore si inoks i certifikuar dhe xham i temperuar i cilesise se larte..dhe dizenjime ne xham sipas preferences.cilesi dhe korrektesi. 0697984593-0666121717...

250 Euro

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale bejm terapi me shushunja ne lezhe

bejm terapi me shushunja ne lezhe

| Lezhe

B Pershendetje bejm terapi me shushunja ne lezhe per varice per emigren per dhimje koke kembesh per infeksjone e per shum smunje te tjera...

300 Leke

Lezhe
1 Leke Sherbime Profesionale Curly.A.C.Creations

Curly.A.C.Creations

| Tirane (2.85 Km nga qendra)

B Skica, piktura, portrete dhe art craft te ndryshme me cmime te arsyeshme per te gjithe. cdo gje me porosi. na gjeni tek unaza e re, rr. teodor keko, zona astir. per me shume kontakt 069 35 46 098...

1 Leke

Tirane
25 Leke Sherbime Profesionale punime parketi

punime parketi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Punime parketi cilesi siguri dhe profesjonalizem per me shume informacion munde te kontaktoni ne nr e tel 066 61 30 898 ...

25 Leke

Tirane
1 Leke Sherbime Profesionale Riparime tapicerije divane kolltuqe kende krevate karrige lokalesh

Riparime tapicerije divane kolltuqe kende krevate karrige lokalesh

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Riparime tapicerije divane kolltuqe kende krevate karrige lokalesh kolltuqesh etj. riparoni mobiljet tuaja me nje cilsi speciale dhe nje cmim okazion. cmimet me te lira ne treg. telefono perfito ulje 30% tel 0684390974...

1 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Profesionale Filmime dhe Foto Profesionale

Filmime dhe Foto Profesionale

| Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Albanian photography oferte : * foto ne natyre te ciftit: 1 fotograf profesionist * filmimin e banketit me: 1 kameraman 1 fotograf * filmim ne shtepi marrje nuses ose paje *montazhi hd * dvd te perfunduara te gjitha 500 euro cel. : 0692112240 ...

500 Euro

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale Hekurosje profesionale

Hekurosje profesionale

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Jam profesioniste ne hekur. kam punuar per 10 vjet ne pastrim kimik. dua te punoj me ore ne hekurosje. nese esht nevoja mund te punoj qe nga shtepia ime. 300 leke ora...

300 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Profesionale Shtrim parketi laminat

Shtrim parketi laminat

| Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shtrojme parket laminat...

1 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Profesionale SHERBIME DENTARE

SHERBIME DENTARE

| Tirane (2.85 Km nga qendra)

B Klinika star dent, nen mbikqyerjen e dr. droubi, doktor me fame boterore, me shume patenta nderkombetare, ofron te gjitha sherbimet dentare me cilesi e standarte te larta, implante me metoden droubi, pa prerje, me kohe e cmim nga me konkurueset ne gjithe rajonin e ballkanit. na kontaktoni ne: 0699...

0 Leke

Tirane
15,000 Leke Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Per te gjithe personat qe kane probleme neurologjike si paraliza te gjymtyreve te siperme ose te poshteme si muskulare ashtu dhe nervore gjithashtu dhe per femije autik per me shum informacine cel: 0672468632...

15,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Profesionale Montime satelitesh ... televizoresh.... antenash analoge

Montime satelitesh ... televizoresh.... antenash analoge

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryej mintime satelitesh digitale ..montime satelitesh digitalb tringu satelitore. ....montime antenash analogo. ...montime televizoresh....montime projektoresh.....cel 0682245180........

200 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Lili Travel & Tours

Lili Travel & Tours

| Vlore

B Agjensi udhetimi me qender ne vlore. paketa turistike & bileta avjoni. ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli. great times start with us...

100 Euro

Vlore
165 Euro Sherbime Profesionale shazllone plazhi ne shitje

shazllone plazhi ne shitje

| Lezhe

B Shazllone plazhi ne shitje 069 885 5519...

165 Euro

Lezhe
250 Euro Sherbime Profesionale Paisje per invalib tetraplegjik, paraplegjik dhe te moshuar

Paisje per invalib tetraplegjik, paraplegjik dhe te moshuar

| Tirane (2.69 Km nga qendra)

B Shiten dy karrige me bateri ne gjendje shume te mir, e para ecen edhe ne rruge te veshtira, shitet 750euro e dyta eshte per brenda dhe per asfalt 550euro, - dy vinxha per te paralizuar nje me bateri tjetri manual 350euro 250euro.- dy karrige te thjeshta njera per te levizur, 100euro - dhe tjetra...

250 Euro

Tirane
1 Euro Sherbime Profesionale DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA

| Tirane (3.50 Km nga qendra)

B Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. produktet tona jane nga markat cilesore evropiane. produktet tona jane miqesore me mjedisin. tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, ...

1 Euro

Tirane
100 Leke Sherbime Profesionale Mbajtje kontabiliteti

Mbajtje kontabiliteti

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime kontabiliteti per mbajtjen kontabel te cdo subjekti tatimor qe nga celja deri ne mbylljen e bilancit vjetor ne perputhje me skk dhe legjislacionin tatimor. ne keto sherbime perfshihen: - deklarimet tatimore ◊ liber blerje ,◊ liber shitje,, ◊ tvsh,◊ listpages...

100 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Profesionale Makina me qera

Makina me qera

| Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Makina me qera 0694403706 makina me qera rent a car me cmimet me te lira ne tregun shqiptar rent a car albania sherbimet tona dhe ne aeroport vetam nje telefonat dhe ne jemi aty si dhe ne cdo qytet vlore fier tirane dhe ne te gjith shqiperine ..... makina me qera ne tirane,durres,fier,vlore,sarand,s...

20 Euro

Tirane
10 Euro Sherbime Profesionale 2Ainvest Al Profesionalizem

2Ainvest Al Profesionalizem

| Tirane (1.34 Km nga qendra)

B 2ainvest ofron grupe te specializuara ne punimet e gipsit,bojes,shtrim parketi, venie kornisash tavanore....

10 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Profesionale Ofrojme sherbime kontabiliteti me cmime me te uleta ne treg,Tirane.

Ofrojme sherbime kontabiliteti me cmime me te uleta ne treg,Tirane.

| Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Per te gjitha bizneset e vogla,te mesme dhe te medha ofrojme sherbime te kontabilitetit me cmime me konkurruese ne treg! ▪mbajtja e llogarive kontabel dhe deklarimi i detyrimeve tatimore per cdo subjekt bazuar ne skk ▪deklarimi i librave te blerjes dhe librave te shitjes ▪dekl...

0 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim