Market 1000+ Kafshe e shpende

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shesim blet

Shesim blet - Tirane

Laprak , Laprake | Tirane

B Shesim blet shum te mira she te vaksinuara per me shum info na kontaktoni ne ket num 0682653736 flm ...

20,000 Leke

Tirane
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lop

Shiten lop - Permet

, Qender | Permet

B Shiten lop vendi me gjithe vica. mbahen ne regjim malore cmimi: 850mij/koke tel:0697359619...

85,000 Leke

Permet
15,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Blete ne Shitje

Blete ne Shitje - Durres

Shkallnur, Durres, Albania, Plepa | Durres

B Kemi rreth 50 koshere blete me 5 rruge mize ne levizje,kto jane minimalet qe kam shkruajtur per te shitur,kosheret jane te rregullta....

15,000 Leke

Durres
500,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten 40 Krere Dhi me keca

Shiten 40 Krere Dhi me keca - Peshkopi

Kastriot, Albania, Zone Periferike | Peshkopi

B Shiten per arsye emigrimi....

500,000 Leke

Peshkopi
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten mace 2 muajshe

Shiten mace 2 muajshe - Tirane

Ish Parku, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten mace te rraces mbreterore britanike macia e madhe e ardhur nga angelija jan shum te zgjuara te pastrta lozin shum ne angeli shiten 500...

5,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Blete

Shiten Blete - Lushnje

Lushnje, Qender | Lushnje

B Shiten 10-15 koshere me blete ne gjendje shume te mire, me 4, 5 dhe 6 pjellje. bletet ndodhen ne lushnje. cmimi eshte 25000 leke secila....

25,000 Leke

Lushnje
15,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Bletari

Bletari - Kukes

Morine, Albania, Qender | Kukes

B Shiten 18 koshere me blete...

15,000 Leke

Kukes
100 Euro Tregu Kafshe e shpende SHITEN KELYSHA

SHITEN KELYSHA - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kelysha pitbulli , ciftezim rednose me pitbull staffordshire cel : 0672498609...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen ne shitje

Qen ne shitje - Kruje

Fushe-kruje, Albania, Zone Periferike | Kruje

B Qen stani,femer.qeni eshte 4 muajsh me dy vaksina te bera .leh ndaj te huajve.rrace e paster,e blere ne puke. arsyeja e shitjes eshte se kam dy cope 0686331173(kontakt vetem me mesazhe) cmimi: eshte i negociueshem...

10,000 Leke

Kruje
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Lope Vendi

Shiten Lope Vendi - Permet

Kelcyre, Albania, Zone Periferike | Permet

B Shesim lope vendi. lopa shitet bashke me vic. te matrikulluara dhe te vaksinuara. tek ose tufe. 0697359619...

85,000 Leke

Permet
20 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes papagalle gati per ciftim

Shes papagalle gati per ciftim - Durres

Rruga Lura, Durres, Albania, Qender | Durres

B Shes papagalle ne faze ciftimi keta papagalle mund te kendojne ne mengjes dhe mund te jene zilja juaj pervec kesaj keta papagalle lahen vetem nese ju i vendosni nje tase me uji brenda ne kafaz.per me shume info telefononi ne 0693892995 cmimi eshte 2500 leke cifti pa kafaz sepse kafazi nuk shiten.i merni bashke me nje cd ku ju shpjegohet se si ti stervisni dhe te kujdeseni per ta. ...

20 Euro

Durres
25 Euro Tregu Kafshe e shpende papagalle ne shitje blu~jeshile cift

papagalle ne shitje blu~jeshile cift - Durres

Rruga Lura, Durres, Albania, Qender | Durres

B Papagallet jeshil me te verdhe dhe blu me te bardhe ,lloji budgie. keta papagalle jane ne gjendje t'ju zgjojne ne mengje dhe te imitojne disa prej tingujve te nje kenge,jane cift dhe nuk ndahen gjithashtu mund te lahen nese i vendosni nje tase me uji, shiten vetem 2500 leke te vjetra(dyzet mije leke) .telefononi pa humbur kohe ne nr.0693892995 ...

25 Euro

Durres
100 Euro Tregu Kafshe e shpende shes qen keysha 1 muajsh

shes qen keysha 1 muajsh - Tirane

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Kelysha presa canario...

100 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Kanarine e gjelber mashkull

Kanarine e gjelber mashkull - Shkoder

Rruga Vaso Kadia, Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B Kanarine mashkull 1.5 vjec...

30 Euro

Shkoder
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kafaza druri per zogj

Kafaza druri per zogj - Shkoder

Rruga Vaso Kadia, Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B Punim artizanal i kafazave per mbajtjen e kanarinave, gardalinave etj. permbajtja prej druri ben qe zogu te kendoje me bukur per shkak te permbajtjes natyrale te kafazit. ...

1,000 Leke

Shkoder
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Blet

Blet - Tirane

Paskuqan, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Persh shesim blet te vaksinuara ne gjendje shum te mir. per me shum informacion na kontaktoni ne ket mun, 0682516773 . cmimi i diskutushem ...

150 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende shes 67 kok dhi me keca

shes 67 kok dhi me keca - Tirane

Tirane, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shesh 67bkok dhi vendi me keca. tufa eshte e re dhe e mbajtur mir. tel 0685488836 cmimi 7.5 miljon te gjitha i pa diskutueshem...

100 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim qenin

Shesim qenin - Tirane

Rruga Faik Kulla, Tirane, Shqiperia, Fresku/Linze | Tirane

B Bejme njoftim per shitjen e nje qeni rrace samojet , mosha 3 vjet e gjysem , femer, i vaksinuar , ngjyre te bardhe, jeton ne rrethana familjare dhe ushqehet me krokante , arsyeja per te cilen ne po e japim tutje eshte sepse nuk mund t'ja plotesojme sherbimet e nevojshme si p.sh. xhiroja e pasdites sepse eshte qen qe do te shetisi....

200 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Pastor gjerman ne shitje

Pastor gjerman ne shitje - Tirane

Sabaudin Gabrani, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pastor gjerman ne shitje mosha 10 muajsh i vaksinuar dhe i pajisur me certifikat mjekeore . cimi 30.000 te reja i diskutueshem ....

30,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet qeni

Shitet qeni - Shkoder

Rruga Postrib Shkoder , Qender | Shkoder

B Shitet nje qen haski 1 vjec e 8 muajsh qeni esht shume i dashur me njerezit...

15,000 Leke

Shkoder
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kam qen shitzu femer

Kam qen shitzu femer - Shkoder

Bajram Zurri, Qender | Shkoder

B Zoteroj nje qen femer kalin me hund te shtypur dhe do doja te gjeja nje mashkull rraca me hund te shtypur preferohet. i falim kelysha kush disponon nje mashkull...

10,000 Leke

Shkoder
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet super Rottweiler

Shitet super Rottweiler - Fier

Rruga Aulona, Qender | Fier

B Shitet super rottweiler femer 1 vjece. e vaksinuar dhe eshte me librez vaksinimi. shum e mire per ruajte objektesh vila makazina pune oborre etj.. vetem telefonata serioze flm...

100 Euro

Fier
1,500 Leke Tregu Kafshe e shpende KAFAZ MBAJTES PER QEN OSE MACE

KAFAZ MBAJTES PER QEN OSE MACE - Tirane

Prenke Jakova, Tjeter zone | Tirane

B Permasa 45cm gjate me 30cm gjere . perdorur shume pak here . nuk ka asnje gervishtje dhe asnje demtim . shitet per arsye mosperdorimi ....

1,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen ne shitje

Qen ne shitje - Tirane

Dalip Topi, Fresku/Linze | Tirane

B Shitet qen pitbull i shartuar. shtate muajsh, i vaksinuar. ...

7,000 Leke

Tirane
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes lope

Shes lope - Permet

, Qender | Permet

B Shiten tuf me lop vendi. rroc e zgjedhur dhe te vaksinuara. lopet shiten me gjith vic. cmimi: 850mij/kok tel:0697359619...

85,000 Leke

Permet
10,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes tufe me dhi

Shes tufe me dhi - Tirane

3 Vellezerit Kondi, Sauk | Tirane

B Tufe rrace 'alpine' me 55 dhi polleja 19 ftuja dhe 55 keca . gjithesej 129 krere . e shes te gjithe kopene , por edhe me cope. cmimi 12000 te reja ose 10 mije euro....

10,000 Euro

Tirane
11,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten 145 dhi vendi

Shiten 145 dhi vendi - Berati

Sinje, Zone Periferike | Berati

B Shiten 145 dhi vendi .si dhe 130 keca.kecat jan 1 muajsh. dhit jan te reja nga 5 vjec dhe poshte.tel 0698511571...

11,000 Euro

Berati
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes qen sharri

Shes qen sharri - Tirane

Gaqo Tashko, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes qen sharri mashkull mosha 2 vjec, shum i eger 30000 lek i diskutushem tel. 0685649481...

30,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Qenushi 8 muajsh

Qenushi 8 muajsh - Tirane

Rruga Pjeter Budi, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Qenush maltezer 8 muajsh i vaksinuar..quhet tobi..esht mesuar te rije ne ambjent shtepia brenda.e shes per arsye se nuk e mbaj dot jam gjith diten ne pune ...

150 Euro

Tirane
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Kerkoj te blej klysh rottweiler

Kerkoj te blej klysh rottweiler - Tirane

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Blej klysh rottweiler mashkull kush ka te kontaktoj ne what sap cmimi i arsyeshem...

100 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas