Kompiutera dhe Elektronike 1000+ Kompiutera dhe Elektronike

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Intel® Pentium® Processor E5200
Intel® Pentium® Processor E5200 - Tirane

B Shitet intel® pentium® processor e5200 775 lga intel® pentium® processor e5200 (2m cache, 2.50 ghz, 800 mhz fsb) gjendja : i perdorur , ne gjendje shume te mire teknike per specifikime te hollesishme klikoni linkun me poshte : https://ark.intel.com/products/37212/intel-pe...

1,500 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shitet Nokia Lumia 640 Xl
Shitet Nokia Lumia 640 Xl - Tirane

B Mirembajtur dhe ne kushte pune shume te mira. ekrani 5.7 inch rrezelucioni 720x1280 pixels memorja e brendshme 8gb procesor 1.2gh quad core ram 1gb kamera mbrapa 13mgp / para 5mgp sistemi windows phone 8.1 bateria 3000mah.i perdorur vetem 6 muaj......

150 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike LENOVO ThinkCentre M70e
LENOVO ThinkCentre M70e - Tirane

B Model: lenovo thinkcentre m70e monitor : samsung 19 ' polsh touch button ( samsung syncmaster 943 ) intel® core™2 duo processor e8500 (6m cache, 3.16 ghz, 1333 mhz fsb) memory :4 gb ddr3, windows® 10 professional 64-bit storage : 380 hdd sata, 7200 rpm + 80 hdd sata 7200 r...

200 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike OPTIPLEX DT 960
OPTIPLEX DT 960 - Tirane

B Model: dell optiplex 960 dt proc intel core 2 duo 2.8 ghz memory :4 gb ddr2, windows® 10 professional 64-bit storage : 160 hdd sata, 7200 rpm grafike : intel hd 1.5 gb shared internet : wifi ose fishe windows 10 profesional (64bit) programe te instaluara antivirus eset...

10,000 Leke

Tirane
26,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike LAPTOP DELL PROFESIONAL
LAPTOP DELL PROFESIONAL - Vlore

B Shes laptop dell i ri ...

26,000 Leke

Vlore
1,500 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike DVD Microsoft Office Professional Plus 2016
DVD Microsoft Office Professional Plus 2016 - Durres

B Shitet dvd qe permban microsoft office professional plus 2016 sebashku me programin e tij per aktivizimin e perhershem te paketes....

1,500 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shitet samsung galaxy note 3
Shitet samsung galaxy note 3 - Tirane

B Ne gjendje shum te mir...

20,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Xbox360 me Chip
Xbox360 me Chip - Tirane

B Xbox 360 me 1 leve me kinect dhe shoqeruar me 10 lojraa.shum pak i perdorur, rreth 2 muaj . shitet per arsye mosperdorimi ...

15,000 Leke

Tirane
1,400 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Fotokopje / Printer / Skaner A3 Canon iR7105
Fotokopje / Printer / Skaner A3 Canon iR7105 - Tirane

B Canon ir7105 fotokopje / printer ne rrjet / skaner me format a4-a3. shpejtesi printimi 105 kopje / min. me adf, sorter dhe sirtar i jashtem...

1,400 Euro

Tirane
8,500 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Printer All in one HP deskjet F4280
Printer All in one HP deskjet F4280 - Durres

B Shitet printer all in one hp deskjet f4280 (bardh e zi dhe me ngjyra) ne gjendje shum te mire pune.gjithashtu i esht blere dhe boja e zeze dhe nuk eshte perdorur fare per te bere printime...

8,500 Leke

Durres
15,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Laptop Lenovo 3000 N200
Laptop Lenovo 3000 N200 - Durres

B Shitet laptop lenovo ne gjendje shume te mire me procesor 2.2 ghz ram 2.5 gb dhe hard disk 250 gb.eshte formatuar me windows 7 ultimate dhe ka te instaluar programet kryesore...

15,000 Leke

Durres
250 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Kompjuter HP
Kompjuter HP - Peshkopi

B Kompjuter me cant po thuaj i ri marka hp shitet per arsye

...

250 Euro

Peshkopi
12,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shitet Fujitsu Esprimo P510 e85+
Shitet Fujitsu Esprimo P510 e85+ - Tirane

B Shitet fujitsu esprimo p510 e85+ (pak i gervishtur) 2 muaj i perdorur parametrat: cpu: intel® pentium g645 2.90 ghz, 3 mb, intel® hd graphics 4400) ram: 4 gb (1 module(s) 4 gb) ddr3, unbuffered, non-ecc, 1,600 mhz, pc3-12800, dimm hard disc: sshd sata iii, 5,400 rpm, 500 ...

12,000 Leke

Tirane
170,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Xbox 360 slim
Xbox 360 slim - Durres

B Shitet xbox 360 slim ne gjendje shum te mire pune , shume pak i perdorur , shitet me nje leve te re ne kuti ,gjithashtu ka te instaluar dhe lojen forca horizont 2...

170,000 Leke

Durres
13,500 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Playstation 3 super slim
Playstation 3 super slim - Durres

B Shitet playstation 3 super slim ne gjendje pune pa leve dhe me hard disk 320 gb ku jane instaluar 22 lojra.playstation nuk lexon disqet por ka vetem 23 lojrat te instaluara ne hard disk...

13,500 Leke

Durres
61,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shes tavoline pingpongu dhe PS4 me 2 leva
Shes tavoline pingpongu dhe PS4 me 2 leva - Tirane

B Shes tavoline pingpongu modeli stiga ne gjendje shume te mire. cmimi 22.000leke shes play station 4 (ps4) me 2 leva dhe nje loje footbolli pes 2016 ne gjendje shume te mire. hd 500gb. cmimi 39.000 leke. disponibel pas ores 18:00 ne cel 0682052422 ...

61,000 Leke

Tirane
48,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Iphone 6s (64) giga
Iphone 6s (64) giga - Tirane

B Shes iphone 6s (64giga) silver i bler ne itali 4 muaj i perdorur ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje apo shenj i pajisur me kas mbrojtse xham mbrojts karikus shitet per arsye se dua tmar nji model tjeter ...

48,000 Leke

Tirane
750 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Tv samsung 49MU6202  ,led, smart, wifi, uhd, 4K, 1400hz i harkuar
Tv samsung 49MU6202 ,led, smart, wifi, uhd, 4K, 1400hz i harkuar - Elbasan

B Super tv, super cmim. me i lire ne te gjithe shqiperine. garanzia 2 vjet....

750 Euro

Elbasan
20,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5 - Tirane

B Shes samsung s5 per arsye sepse kam 2 telefona giga 16 cmim i aryetueshem ...

20,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shitet printer per fotografi
Shitet printer per fotografi - Tirane

B Printer canon pixma pro 100 me 8 pikmente boje per foto. dimensioni max i printimit a3+ . nje vit i perdorur . 0682086051...

300 Euro

Tirane
950 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shitet Dron Dji Phantom 4
Shitet Dron Dji Phantom 4 - Tirane

B Shitet dron dji phantom 4 sh pak i perdorur. droni eshte sjell dhurate dhe nuk eshte perdorur pothujese aspak.thjesht eshte aktivizuar dhe nuk eshte perdorur me. shitet per arsye mosperdorimi....

950 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Okazion
Okazion - Tirane

B Shitet tablet asus zenpad ...

100 Euro

Tirane
32 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shiten Smart Watch te Reja
Shiten Smart Watch te Reja - Tirane

B Shiten smart watches te reja ne kuti te paperdorura. orat jane te reja si jane blere. per me shume se nje cope ofrojme zbritje...

32 Euro

Tirane
90,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike DURRES OKAZION SHES METAL DETEKTOR PROFESIONAL PER KERKIM FLORI
DURRES OKAZION SHES METAL DETEKTOR PROFESIONAL PER KERKIM FLORI - Durres

B Durres super okazion shes metal detektor profesional teknollogjia amerikane per kerkim floriri. aparati eshte profesional dhe i ri. ne kuti. thellesia e kerkimit ne tok arrin 2. 5 metra, metaldetektori i ndan me ane te komandave te gjitha metalet. eshte i pershtacem per kerkimin...

90,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shiten kompjutera
Shiten kompjutera - Tirane

B Shitet kompjuter hp i komplentuar me kamera ,mouse tastier, monitor lenovo 19. procer amd 3600+ 2 ghz 2 ram....

10,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Psvita
Psvita - Tirane

B Shitet ps vita me tach e re puno me wi fi dhe kart sim kujt i intereso te dergoj email.flm ...

200 Euro

Tirane
300,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shitet ose nderrohet iphone6
Shitet ose nderrohet iphone6 - Tirane

B She’s ose nderroj me tv iphone 6 grey 16 gb pak i perdorur e nderroj me tv 42 polsh plazem 0684743575...

300,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike MACBOOK PRO mid-2009 OKAZION
MACBOOK PRO mid-2009 OKAZION - Durres

B Macbook pro mid 2009 i ardhur nga amerika+karikues+transport falas ne gjithe shqiperin gjendja perfekte shenja te lehta perdorimi ka te instaluar microsoft office 2011 bateria vetem 290 cikle(mbane 5 ore me perdorim) osx: mavericks, update falas per versionin osx high sierra...

35,000 Leke

Durres
35,000 Leke Tregu Kompiutera dhe Elektronike Televizor LG
Televizor LG - Tirane

B Televizor '42 polsh lg,pak i perdorur ngjyre i zi kontaktoni:0666210419 ...

35,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompiutera dhe Elektronike Shitete kompjuter i ri
Shitete kompjuter i ri - Fier

B Do ti dergoj me foto te dhenat shitet 150 eiro eshte i ri tre her eshte hapur ...

150 Euro

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas