Dyqan me qera ne qender te Kombinatit Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 17/11/2019 09:18

25,000 Leke

  • Dyqan me qera ne qender te Kombinatit
  • Dyqan me qera ne qender te Kombinatit
  • Dyqan me qera ne qender te Kombinatit

Shop for rent in the center of Kombinat

Shop for rent 24 m2 in the center of Kombinat. Complete bathroom and three-phase line.
Suitable for any kind of activity. Price 25.000 lek questionable.


Pagesa 25,000 Leke
Siperfaqa 24.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Llazi Miho, Pall 161
Lexime 287

Jepet dyqan me qera 24 m2 ne qender te Kombinatit. Banjo e kompletuar si dhe linje trefazore korenti.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Cmimi 25.000 leke i diskutueshem.