ambjente me qera ne bllok  

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje
280 Euro id:16120 - Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perfekte Bizne

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35...

280 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

285 Euro id:53714 - Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme...

285 Euro

360 Euro id:29907 - Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.78 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe ...

360 Euro

700 Euro id:114921 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Bar-restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane stadiumit dinamo jepet me qira bar-restorant totalisht i mobiluar me cdo pajisje te mundshme per ta vendosur ne funksion qe diten e pare si per restorant edhe per bar. ambienti ka lartesi dhe fasada xhami...

700 Euro

25,000 Leke Ambjent komercial,tek astiri,bosh Ambjenti ndodhet tek pallati mesaplik lehtesisht i aksesueshem me hyrje te dedik

Ambjent Komercial,tek Astiri,bosh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.02.2020 (22:01): Ambjenti ndodhet tek pallati mesaplik lehtesisht i aksesueshem me hyrje te dedikuar per bizneset e katit 2. -vetem 30 metra nga rruga kryesore teodor keko dhe stacioni urbanit tirana e re. -i pershtatshem per zyra,qender mjeksore pasi ka shum pran ...

25,000 Leke

1,500 Euro Super ambient ne qender te tiranes tek dollari  Super ambient me qera tek dollari stacioni autobuzit  me te gjitha kushtet Super

Super Ambient Ne Qender Te Tiranes Tek Dollari

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (21:06): Super ambient me qera tek dollari stacioni autobuzit me te gjitha kushtet super ambient me qera tek dollari stacioni autobuzit i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti , kondizionim aspirim , tualet e gatshme per pune me dy hyrje para dhe mbrapa per...

1,500 Euro

600 Euro Bar-Caffe Me Qira Pranë 21 Dhjetorit Jepet me qira lokal 150m2 pranë 21 Dhjetorit. Lokali organizohet nga 80m2 sip e

Bar-caffe Me Qira Pranë 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (20:55): Jepet me qira lokal 150m2 pranë 21 dhjetorit. lokali organizohet nga 80m2 sip e brendshme dhe 70m2 verandë. ofrohet i arreduar plotësisht brenda ndërsa veranda është bosh.Çmimi përfshin edhe tatimin në burim, ndërsa veranda është pa taksa...

600 Euro

50,000 Leke Lokal me Qera 70 m2 Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i inv

Lokal Me Qera 70 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (20:13): Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i investuar dhe buze rruge. vendndodhja:te liqeni. Çmimi:500 mijë lek. për më tepër informacion më kontaktoni në celdheviberdhewhats app 0696727126....

50,000 Leke

1,000 Euro Jepet Dyqan me Qira prane Hipotekes kat 0 Per cdo lloj Bisnesi 🏢Ambjent biznesi me qira!
🕹LOCATION》Prane Hipotekes
📐 Siperfaqja》

Jepet Dyqan Me Qira Prane Hipotekes Kat 0 Per Cdo Lloj Bisnesi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.73 KM nga qendra
101.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (20:12): 🏢ambjent biznesi me qira! 🕹location》prane hipotekes 📐 siperfaqja》100 m2. 💴 Çmimi》1000 euro ambjent me qira kati 0, buze rruge, ambjenti eshte i rregulluar dhe gati per tu arreduar.shume afer me hipoteken,drejtorine e tatimeve,g...

1,000 Euro

1,500 Euro Qera, Ambient, Bulevardi Zogu 1 Qera, ambient tek rruga "Bulevardi Zogu 1" Ambienti ndodhet në katin

Qera, Ambient, Bulevardi Zogu 1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

17.02.2020 (19:39): Qera, ambient tek rruga "bulevardi zogu 1" ambienti ndodhet në katin 5 me sipërfaqe 300 m2. organizimi: •open space. detaje të tjera: •pallat i ri • qender biznesi, • ka 2 ashensore, ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor ....

1,500 Euro

1,000 Euro Super Ambient Biznesi (Zogu i Zi) Fasade Xhami | Pallat i RI | ne Rruge Kryesore | 2 Tualete Q1740

Te dhenat e ndarjes:

- 1 ambient pune 
- 2 tualet 
- 1 depo


-

Super Ambient Biznesi (zogu I Zi) Fasade Xhami | Pallat I Ri | Ne Rruge Kryesore | 2 Tuale

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (19:39): Q1740 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient pune - 2 tualet - 1 depo - sip totale: 200 m2 - sip neto : 200 m2 - sip ne hipoteke :200 m2 - kati: 0 - katet e pallatit: 8 - pallat i ri - viti i ndertimit: 2008 - ashensor: po kara...

1,000 Euro

35,000 Leke Don Bosko jepet me qira ambient biznesi  Jepet me qira ambient biznesi te kompleksi Vizion, ka funksionuar me pare si mar

Don Bosko Jepet Me Qira Ambient Biznesi

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (19:22): Jepet me qira ambient biznesi te kompleksi vizion, ka funksionuar me pare si market, ka sip. te konsiderueshme, me vetrat xhami per mundesi reklamimi, e pershtatshme per klinika dentare ose mjeksore, laborator, sallon bukurie ose estetik, rrobaqepsi,...

35,000 Leke

260 Euro Amb Biznesi (60 m2) tek NERANXI ne Hyrje te Myslymit - PARKET - Hapesire me Ndricim Perfekt Amb Open Space (60 m2) tek NERANXI ne Hyrje te Myslym Shyrit - Zone Perfekte per

Amb Biznesi (60 M2) Tek Neranxi Ne Hyrje Te Myslymit - Parket - Hapesire Me Ndricim Perfek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.02.2020 (19:14): Amb open space (60 m2) tek neranxi ne hyrje te myslym shyrit - zone perfekte per biznes | parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | kondicioner | punime cilesore | mure te sapo lyera | dritare dopio xham | tualet me hidrosanitare cileso...

260 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

4,800 Euro id:185797 - Qera,Godine Biznesi,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate

Qera,godine Biznesi,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate

Zone Periferike | Tirane Future Home - Info
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera godine biznesi. godina ndodhet ne autostraden tirane - durres,ka siperfaqje totale 2400m2,lartesi 4.5m me dimensione 30m gjatesi me 20m gjeresi dhe ka 4 kate. godina eshte e perbere nga kubature e...

4,800 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

1,200 Euro Qera, Ambient, Rruga e Dibrës Qera, ambient tek Rruga e Dibrës Ambienti ndodhet në katin 2 me sipërfaqe 135

Qera, Ambient, Rruga E Dibrës

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.02.2020 (18:59): Qera, ambient tek rruga e dibrës ambienti ndodhet në katin 2 me sipërfaqe 135 m2. organizimi: •open space. detaje të tjera:• i investuar • buzë rruge •sistem kondicionimi •fasadë xhami. ambienti do të jetë i disponueshëm duke fillu...

1,200 Euro

285 Euro Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami Ambient Open Space (Stadiumi Dinamo - Pallatet Ferrari) Zone Perfekte Biznesi -

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (18:55): Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme | cdo gje e pershtatshme per biznes ...

285 Euro

15,000 Leke Zyre/dyqan me qira Jepet me qera dyqan i hipotekuar 25m2. Nje banje. Kati zero. Cmimi 15000 leke ne

Zyre/dyqan Me Qira

Don Bosko | Tirane
1.75 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (18:49): Jepet me qera dyqan i hipotekuar 25m2. nje banje. kati zero. cmimi 15000 leke ne muaj. i perdorshem per rrobaqepesi, estetike, klinike dentare, butik, pasticeri, zyre etj....

15,000 Leke

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.02.2020 (18:10): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

2,000 Euro Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira  Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fanta

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.02.2020 (18:09): Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi p...

2,000 Euro

280 Euro Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi Zyre e PERSHTATSHEM per shume lloje biznesi (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perf

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.02.2020 (18:03): Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35 m2 - sip neto: 35 m2 - kati: 3 kar...

280 Euro

35,000 Leke DYQAN ME QIRA AFER 21 DHJETORIT DYQAN ME QIRA AFER  21 DHJETORIT.
DYQANI ESHTE NJE NDERTIM I RI DHE KA GOXHA FA

Dyqan Me Qira Afer 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (18:02): Dyqan me qira afer 21 dhjetorit. dyqani eshte nje ndertim i ri dhe ka goxha fasade xhami per reklame. dyqani ka nje siperfaqe prej 25 m2 ....

35,000 Leke

1,500 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA OSE BIZNESE TE NDRYSHME! Jepet me qira ambjent per zyra ose biznese te ndryshme tek shallvaret. Ambjenti

Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ose Biznese Te Ndryshme!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (18:02): Jepet me qira ambjent per zyra ose biznese te ndryshme tek shallvaret. ambjenti eshte 135m2 dhe eshte i ndare ne 3 dhoma. me perpara ka funksionuar si klinike mjeksore. ndodhet ne katin e pare. per me shume informacion kontaktoni...

1,500 Euro

250 Euro DYQAN ME QIRA TEK KODRA  DIELLIT  DYQAN ME QIRA TEK KODRA  DIELLIT .
Dyqani eshte 50 m2 i pershtatshem per zyra ,

Dyqan Me Qira Tek Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (18:02): Dyqan me qira tek kodra diellit . dyqani eshte 50 m2 i pershtatshem per zyra , parukeri studio dentare etj. dyqani ka nje fasade te mjaftueshme per te reklamuar aktivitetin qe do te behet. ...

250 Euro

260 Euro id:123677 - Amb Biznesi (60 m2) tek NERANXI ne Hyrje te Myslymit - PARKET - Hapesire me Ndricim Perfekt

Amb Biznesi (60 M2) Tek Neranxi Ne Hyrje Te Myslymit - Parket - Hapesire Me Ndricim Perfekt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Amb open space (60 m2) tek neranxi ne hyrje te myslym shyrit - zone perfekte per biznes | parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | kondicioner | punime cilesore | mure te sapo lyera | dritare dop...

260 Euro

1,250 Euro Jepet me qera ambient i pershtatshem per Auto servis makinash,linja prodhimi,magazina etj Jepet me qera ambjent për biznes në Mëzez,pranë "Top Channel". Inf

Jepet Me Qera Ambient I Pershtatshem Per Auto Servis Makinash,linja Prodhimi,magazina Etj

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.02.2020 (18:02): Jepet me qera ambjent për biznes në mëzez,pranë "top channel". informacion mbi ambjentin: • sipërfaqja totale : 900m2 • sipërfaqja e objektit 250m2 • lartësia 4.8m2. cilësime të tjera: • i përshtatshëm për servis dhe biznese të n...

1,250 Euro

3,000 Euro STADIUMI DINAMO, JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL Ambjenti Komercial ndodhet prane Stadiumit Dinamo, ne katin e 1 siper dyqaneve,

Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Ambjent Komercial

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (17:55): Ambjenti komercial ndodhet prane stadiumit dinamo, ne katin e 1 siper dyqaneve, te nje pallati te ri me nje fasade vizibel dhe pamje nga stadiumi, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. siperfaqe totale e ambjentit eshte 200 m2 e cila organizohet ne 1...

3,000 Euro

12,000 Euro Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space Exclusive!
Nje nder pronat me te mira ne zonen e Bllokut, Rr. Abdyl Frasheri, e

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.02.2020 (17:55): Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibilitet maximal, ambjenti pershtatet per c...

12,000 Euro

1,400 Euro Tek ETC-ja Jepet Me Qira Super Ambient Open-space ! Tek ETC-ja jepet me qira suepr ambient open-space i pershtatshem per cdo lloj ak

Tek Etc-ja Jepet Me Qira Super Ambient Open-space !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

17.02.2020 (17:52): Tek etc-ja jepet me qira suepr ambient open-space i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. ambienti ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2. hyrja ka sistem sigurie maksimale, 2 ashensor te cilet mundesojn shpejtesi ne levizje. hapsira e...

1,400 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

5,000 Euro Bllok, Ambjent Komercial per Qera/ Shitje, 475 m2 Nese po kerkoni per tu zhvendosur ne nje Ambjent Komercial Open Space: Kjo eshte

Bllok, Ambjent Komercial Per Qera/ Shitje, 475 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
475.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (17:50): ...

5,000 Euro

3,500 Euro Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 267 m2! Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 267 M2!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.02.2020 (17:50): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, jepet me qira ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e...

3,500 Euro

540 Euro Qera ambjent biznesi Kati 1, 115 m² 540 Euro Zogu i Zi(Future Home Property)Pro14618 Ambienti ndodhet tek Zogu i Zi. Informacion mbi ambientin: •Kati 1 • Sipërf

Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 115 M² 540 Euro Zogu I Zi(future Home Property)pro14618

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.02.2020 (17:13): Ambienti ndodhet tek zogu i zi. informacion mbi ambientin: •kati 1 • sipërfaqja e ambientit : 115 m2. ambienti disponon: • tualet • sistemkondicionimi • lokacion të favorshëm gjeografik • i investuar • i organizuarmirë • kubaturë...

540 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim