dyqane dhe lokale me qera  

 Online 5 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 5 lexues | 2 njoftime ne pritje
320 Euro id:16120 - Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe ...

320 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

1,450 Euro id:53714 - Amb Biznesi Bllok 200 M2 NETO (Piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire e Madhe

Amb Biznesi Bllok 200 M2 Neto (piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera amb biznesi ne bllok 200 m2 neto ( per zyra call center, etj. ) (tek piceri. era) zone perfekte | kondicioner | parket | hapesire e madhe q1723 te dhenat e ndarjes: -4 ambinete pune -1 t...

1,450 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

500 Euro id:114921 - Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami...

500 Euro

2,300 Euro Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI Cmim Okazion: Super Amb per Restorant ose Cdo Lloj Tjeter Biznes ne Zemer te Tir

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arki

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (21:34): Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me arkitekt*| investim marramendes| vendndodhj...

2,300 Euro

1,300 Euro Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Zone Per

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (21:27): Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - viti i ndertimit: 2000 - ashensor: jo k...

1,300 Euro

500 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 170 m² 500 Euro (Yzberisht) Lokali eshte i pozicionuar ne Yzberisht, 100 m nga Kmy. Informacion mbi lokalin:

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 170 M² 500 Euro (yzberisht)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (21:11): Lokali eshte i pozicionuar ne yzberisht, 100 m nga kmy. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit brenda : 70 m2 • siperfaqja e verandes : 100 m2 • siperfaqja totale : 170 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. lokali d...

500 Euro

1,300 Euro Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut Jepet me qira lokal rek rruga perlat rexhepi!
Pozicionimi i lokalit ka nje afer

Jepet Me Qera Lokal Ne Zemer Te Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (20:08): Jepet me qira lokal rek rruga perlat rexhepi! pozicionimi i lokalit ka nje afersi me ids dhe universistetin juridik te tiranes! lokali esht ne pune edhe ka nje xhiro te kenaqshne ambienti edht i stilit duplex brenda me gjithashtu ka dhe verande! ...

1,300 Euro

3,600 Euro Jepet me Qera Ambajent Biznesi 250 m2 ne Rrugen e Barikadave ne qender te Tiranes Jepet me Qera Ambajent Biznesi 250 m2 ne Rrugen e Barikadave prane kafe Europa b

Jepet Me Qera Ambajent Biznesi 250 M2 Ne Rrugen E Barikadave Ne Qender Te Tiranes

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (18:55): Jepet me qera ambajent biznesi 250 m2 ne rrugen e barikadave prane kafe europa buze bulevardit ne rruge kryesore..ambjenti ka qene me pare llotosport,dhe i paisur me sistem kondicionimi dhe aspirimi.amjenti eshte i ndare ne dy kate.ka nje hapesire t...

3,600 Euro

200 Euro Jepet Dyqan / Magazin me qera n Fier Magazine /Dyqan per qera ne Sheq te Madh.
Hapesire e pershtatshme per cdo lloj

Jepet Dyqan / Magazin Me Qera N Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (17:49): Magazine /dyqan per qera ne sheq te madh. hapesire e pershtatshme per cdo lloj biznesi. 120m2 ne te cilen perfshihet nje tualet magazina eshte e pozicionuar ne vend strategjik me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. me mundesi parkimi ka mund...

200 Euro

150 Euro Jepet magazine me qera fier Jepet magazine me qera fier  ( ne ruajtje )  vend parkimi 🚚🚗

Jepet Magazine Me Qera Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (17:48): Jepet magazine me qera fier ( ne ruajtje ) vend parkimi 🚚🚗...

150 Euro

3,500 Euro Qera, Vilë, Pazar i ri, Tiranë Pro+14587
Vila ndodhet tek Pazari i ri. 
Informacione mbi vilën :
 • Sipë

Qera, Vilë, Pazar I Ri, Tiranë

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
450.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (17:15): Pro+14587 vila ndodhet tek pazari i ri. informacione mbi vilën : • sipërfaqja : 450 m2 total. • strukture 3 katëshe. organizimi : • kati i pare open space. • 3 dhoma ne katin e dyte. • 3 dhoma në katin e tretë. • gar...

3,500 Euro

30,000 Leke Jepet me qira ambjent zyre Komuna Parisit 30,000 Leke Jepet me qira ambjent zyre 
Adresa: Komuna Parisit 
Siperfaqe 40m2 

Cmimi 3

Jepet Me Qira Ambjent Zyre Komuna Parisit 30,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (17:15): Jepet me qira ambjent zyre adresa: komuna parisit siperfaqe 40m2 cmimi 30,000 leke/muaj per me shume kontakto ...

30,000 Leke

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

1,300 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Bllok, prane Gardes, ne Tirane (ID 4211433 ) Property ID : 4211433
Bllok, prane Gardes, jepet me qera Apartament 2+1 ne pall

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Bllok, Prane Gardes, Ne Tirane (id 4211433 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

05.04.2020 (17:15): Property id : 4211433 bllok, prane gardes, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh vetem kontrabufe, e pershtatshme per zyra ose per banim, siperfaqe 110 m², kati 5 me ashensor, 3 kondicioner, 2 ballkone, tualet, e gjitha e shtruar me pa...

1,300 Euro

600 Euro Qera, Ambjent Biznesi, Tregu Cam, Prane Postes nr 5,,,,, Ambjenti ndodhet prane Postes Shiptare nr 5, prane Tregut Cam.
 Informacion i p

Qera, Ambjent Biznesi, Tregu Cam, Prane Postes Nr 5,,,,,

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.38 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.04.2020 (17:13): ...

600 Euro

550 Euro Qera, Ambjent, Ish Kinema 17 Nentori, Rruga e Barrikadave Ambjenti ndodhet ne ambjentet e Ish Kinema 17 Nentorit, rruga e Barrikadave.
 I

Qera, Ambjent, Ish Kinema 17 Nentori, Rruga E Barrikadave

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.63 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.04.2020 (17:09): Ambjenti ndodhet ne ambjentet e ish kinema 17 nentorit, rruga e barrikadave. informacion i pergjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 66 m2. • kati 2 . detaje te tjera : • pamje nga rruga kryesore. • fasade xhami. ...

550 Euro

60,000 Leke Qera, Ambjent Biznesi, Prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja, Rruga e Elbasanit Ambjenti jepet me qera dhe ndodhet prane shkolles se mesme te Gjuheve te Huaja A

Qera, Ambjent Biznesi, Prane Gjimnazit Te Gjuheve Te Huaja, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (17:04): ...

60,000 Leke

330 Euro Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner Ambient ne Fillim te Rruges Ali Demi qe Mund te Perdoret per Cdo Lloj Biznesi |

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondic

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (16:54): Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet | instalimet te gjitha funksionale q...

330 Euro

2,000 Euro Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fanta

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.04.2020 (16:26): Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi p...

2,000 Euro

450 Euro Zyre me qera ne zonen e 21-Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt (ID 4261347 ) Property ID :4261347

21-Dhjetori, tek Kompleksi Kontakt, jepet Zyre me qera D

Zyre Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit Tek Kompleksi Kontakt (id 4261347 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

05.04.2020 (15:58): Property id :4261347 21-dhjetori, tek kompleksi kontakt, jepet zyre me qera dublex ne pallat te ri, siperfaqe e brendeshme 66 m², verande me siperfaqe 160 m², kati 11 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell. ambjenti eshte i pershtat...

450 Euro

1,500 Euro Dyqan me qera ne zonen e 21 Dhjetorit (ID 4271268 ) Property ID : 4271268

21 Dhjetorit, prane Inxhinierise se Ndertimit, Kompleks

Dyqan Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit (id 4271268 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
380.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (15:56): Property id : 4271268 21 dhjetorit, prane inxhinierise se ndertimit, kompleksi magnet, jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 380 m², kati perdhe, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, mund te perdoret dhe hapesira e perbashket, e pershtatshme p...

1,500 Euro

4,600 Euro Magazine me qera ne zonen e Marikajt prane Shop Marikaj ne Tirane (ID 4281068 ) Property ID :4281068

Marikaj, prane Shop Marikaj, jepet magazine me qera , s

Magazine Me Qera Ne Zonen E Marikajt Prane Shop Marikaj Ne Tirane (id 4281068 )

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (15:56): Property id :4281068 marikaj, prane shop marikaj, jepet magazine me qera , siperfaqe totale 4200 m² nga te cilat 2300 m² eshte ndertimi i magazines me lartesi 7 metra, kati 0, ambjenti eshte i ndertuar me cilesi te larte, e mbuluar me panele sa...

4,600 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

2,400 Euro Dyqan me qera ne Rrugen e Durresit, prane Brilantit, ne Tirane (ID 4271405 ) Property ID :4271405

Rruga e Durresit, prane Brilantit, jepet me qera dyqan,

Dyqan Me Qera Ne Rrugen E Durresit, Prane Brilantit, Ne Tirane (id 4271405 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (15:56): Property id :4271405 rruga e durresit, prane brilantit, jepet me qera dyqan, duplex, bosh, siperfaqe 210 m², kati perdhe dhe kati 1, kondicioner, 2 tualete, fasade xhami, mundesi reklamimi, orientim me diell. jepet me qera 2400 euro ...

2,400 Euro

370 Euro Dyqan me qera tek Myslym Shyri, prane Mullirit te Vjeter (ID 4271404) Property ID : 4271404

Myslym Shyri, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qera a

Dyqan Me Qera Tek Myslym Shyri, Prane Mullirit Te Vjeter (id 4271404)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (15:56): Property id : 4271404 myslym shyri, prane mullirit te vjeter, jepet me qera ambjent dyqani, e pershtatshme edhe per zyre, bosh, siperfaqe 36 m², kati perdhe, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, parket, orientim me diell. jepet me qera 46,00...

370 Euro

30,000 Leke Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane LSI ne Tirane (ID 4261350 ) Property ID : 4261350 

Bllok, prane LSI, jepet Zyre me qera ne pallat te Ri,

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Lsi Ne Tirane (id 4261350 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.04.2020 (15:55): Property id : 4261350 bllok, prane lsi, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 50 m², bosh , kati 2, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne dy ambjente dhe eshte e pershtateshme per nje sere aktivitetesh s...

30,000 Leke

9,000 Euro Zyre me qera ne Qender, prane Rruges se Barrikadave(ID 4261349 ) Property ID : 4261349

Qender, prane Rruges se Barrikadave, Te Mulliri i Vjete

Zyre Me Qera Ne Qender, Prane Rruges Se Barrikadave(id 4261349 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.04.2020 (15:55): Property id : 4261349 qender, prane rruges se barrikadave, te mulliri i vjeter, jepet me qera ambjent per zyra, e pershtatshme per call center, klinike dentare, laborator, bisnese te ndryshme, bosh, siperfaqe 500 m², kati 1 me ashensor, 2 ashenso...

9,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

28,000 Leke Dyqan ne rruge Ofrohet ambjent biznesi 30 meter katrore. 

> Tipologjia : Gjysme bodrum ,

Dyqan Ne Rruge

Brryli | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (14:44): Ofrohet ambjent biznesi 30 meter katrore. > tipologjia : gjysme bodrum , buze rruge > lidhje trefazore dhe ndricim i rregullt > ka 1 tualet > e pershtatshme per agjensi, noteri, dyqan tregtimi, tabacco, minimarket etj > cmimi 280 mije...

28,000 Leke

450 Euro AMBJENT PER QERA Ofrohet ambjent biznesi me qera ne rrugen Bardhyl. 

> Siperfaqe : 100 mete

Ambjent Per Qera

Brryli | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (14:44): Ofrohet ambjent biznesi me qera ne rrugen bardhyl. > siperfaqe : 100 meter katrore lartesi 4 metra > tipologjia : open space (pa ndarje), ka dhe nje tualet > e sapo rikonstruktuar > lidhje elektrike 3-fazore dhe ndricim led > akses fa...

450 Euro

2,200 Leke Dyqan me qira Jepet dyqan me qera, tek Rruga Muhamet Gjollesha. Dyqani ka siperfaqe 20m2 eshte

Dyqan Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.04.2020 (14:34): Jepet dyqan me qera, tek rruga muhamet gjollesha. dyqani ka siperfaqe 20m2 eshte i ri i sapo perfunduar. ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cmimi 22,000 leke...

2,200 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim