piceri me qera  

 Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje
300 Euro id:16120 - Amb Biznesi per Call Center, Zyra ejt. MYSLYM (Buze Rruge) Parket | Kondicioner

Amb Biznesi Per Call Center, Zyra Ejt. Myslym (buze Rruge) Parket | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2.84 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient biznesi i pershtatshem per zyra, call center etj, ne myslym shyr (buze rruge) - zone perfekte | hapesire e bolleshme me parket | kondicioner | ndricim perfekt | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha ...

300 Euro

1,700 Euro id:114089 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek stadiumi dinamo jepet me qira ambient per zyra openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ...

1,700 Euro

1,950 Euro id:53714 - Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (vesa Center) Rruge Kryesore, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.70 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q1150 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te reg...

1,950 Euro

500 Euro id:29907 - 3+1+2WC+Ballkon (130 m2) i Pershtatshem per Zyra te Cdo Lloji (Kompleksi Kontakt - 21 Dhjetori)

3+1+2wc+ballkon (130 M2) I Pershtatshem Per Zyra Te Cdo Lloji (kompleksi Kontakt - 21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

3+1+2wc+ballkon (130 m2) i pershtatshem per zyra te cdo lloji (kompleksi kontakt - 21 dhjetori) zone perfekte | ndertese shume cilesore me ashensor | dysheme me parket | izolimi me sistem kapod | ndricim perfek...

500 Euro

1,000 Euro id:114921 - Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mja...

1,000 Euro

20,000 Leke Jepet me Qera Ambient Biznesi ne Kombinat! Ambjenti eshte 40 m2 i perbere ne 2 dhoma.

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Ne Kombinat!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.11.2019 (23:22): Ambjenti eshte 40 m2 i perbere ne 2 dhoma....

20,000 Leke

650 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 130 m² 650 Euro (Rruga Ndre Mjeda , Kompleksi Jap lokal (dyqan) me qera ne nje nga zonat me te mira sot ne Tirane, ne kompleks

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 130 M² 650 Euro (rruga Ndre Mjeda , Kompleksi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (23:19): Jap lokal (dyqan) me qera ne nje nga zonat me te mira sot ne tirane, ne kompleksin magnet, ish klubi partizani, pas inxhinierise se ndertimit. lokali aktualisht eshte i adoptuar per bar-kafe por mund te behet dhe biznes tjeter. siperfaqja e lokalit e...

650 Euro

700 Euro Bar Kafe Dyqan me qera prane 21 Dhjetori ne Tirane (ID 4271256) Property ID : 4271256

Tek 21 Dhjetori, jepet me qera Duplex Bar Kafe Piceri,

Bar Kafe Dyqan Me Qera Prane 21 Dhjetori Ne Tirane (id 4271256)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (23:18): Property id : 4271256 tek 21 dhjetori, jepet me qera duplex bar kafe piceri, ne pallat te ri, i mobiluar totalisht me te gjitha ne menyre bashkohore , siperfaqe 100 m², kati perdhe, kondicioner qendror, tualet, verande, e rikonstruktuar totalisht...

700 Euro

550 Euro Jepet Lokal me Qera 50m2 JEPET Lokal me Qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1.
Eshte ne gjendje pune dhe i

Jepet Lokal Me Qera 50m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.11.2019 (23:13): Jepet lokal me qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1. eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me cdo gje. vendodhja : ish -ekspozita shqiperia sot. cmimi : 550 / € (euro) ne muaj. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel dhe w...

550 Euro

550 Euro Jepet me qera!!! Jepet me qera dyqani, ka super reklame! (5 metra e gjys) -reklam xhami
Perball

Jepet Me Qera!!!

Brryli | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (23:08): Jepet me qera dyqani, ka super reklame! (5 metra e gjys) -reklam xhami perball me spitalin iraniani- ose sa kalon aty ku eshte e shkruajtur brryli 50 metra larg nga stacioni i autobuzit te unazes..mund te behet cfaredolloj biznesi sepse eshte ne nje...

550 Euro

1,400 Euro Tek Drejtoria E Policise Jepet ME Qera Lokal I Investuar Tek Myslym Shyri Jepet Me Qera Lokal.
Lokali ka nje hapsire prej 90M2 hapsire t

Tek Drejtoria E Policise Jepet Me Qera Lokal I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (23:04): Tek myslym shyri jepet me qera lokal. lokali ka nje hapsire prej 90m2 hapsire te brendshme si dhe 50m2 verande....

1,400 Euro

600 Euro Jepet me qera ambient biznesi Jepet me qera ambient biznesi

Jepet Me Qera Ambient Biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.11.2019 (22:54): Jepet me qera ambient biznesi...

600 Euro

40,000 Leke Dyqan per qera 40 m2 ( Qendra Kristal) DYQAN PER QERA QENDRA KRISTAL CENTER 
Dyqani ka siperfaqe 40m2.
Ndodhet ne kat

Dyqan Per Qera 40 M2 ( Qendra Kristal)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (22:28): Dyqan per qera qendra kristal center dyqani ka siperfaqe 40m2. ndodhet ne katin 0, buze rruge kryesore. eshte ne gjendje mjaft te mire pune dyqani ka fasad xhami, per reklamimin e biznesit. cmimi: 40,000 leke elite albania capital ...

40,000 Leke

800 Euro Bar Cafè Me Qira i Kompletuar dhe në Gjëndje Pune! Jepet me qira bar i kompletuar dhe në gjëndje pune,në rrugën "Mine Peza

Bar Cafè Me Qira I Kompletuar Dhe Në Gjëndje Pune!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.93 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (22:21): Jepet me qira bar i kompletuar dhe në gjëndje pune,në rrugën "mine peza".ambienti organizohet nga 55 m2 sip. e brendëshme dhe 230m2 verandë.ambienti ofrohet me cmim okazional, pasi taksat janë të përfshira! për me tepër informacion, jeni t...

800 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

900 Euro id:30965 - Vile me 2 Kate, e INVESTUAR( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) me 4 Vende PARKIMI ne 21Sh

Vile Me 2 Kate, E Investuar( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) Me 4 Vende Parkimi Ne 21sh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vile perfekte 260 m2 (21 dhjetor - ing. e ndertimit) kati 2-te dhe 3-te i pershtatshme per zyra, fondacione, klinika ose dhe per banim | me mundesi parkimi deri ne 4 makina | cdo kat strukture 2+1+ kuzhine me v...

900 Euro

900 Euro Jepet ambient biznesi me qira tek Kodra Diellit buze rruges kryesore Jepet ambient komercial biznesi me qira tek Kodra Diellit. Lokacioni i ambientit

Jepet Ambient Biznesi Me Qira Tek Kodra Diellit Buze Rruges Kryesore

Kodra e Diellit | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (21:15): Jepet ambient komercial biznesi me qira tek kodra diellit. lokacioni i ambientit eshte mjaft favorit per zhvillimin e biznesit tuaj. i pershtatshem per call center, klinike dentare, zyra te ndryshme etj eshte 120 m2, kati 0 dhe cmimi 900 euro. dis...

900 Euro

1,500 Euro JEPET ME QIRA ZGARA/RESTORANTI NE ZONEN E VASIL SHANTOS! Zgara ndodhet shume prane shkolles Vasil Shanto, ne nje location te favorshem pe

Jepet Me Qira Zgara/restoranti Ne Zonen E Vasil Shantos!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.11.2019 (19:22): Zgara ndodhet shume prane shkolles vasil shanto, ne nje location te favorshem per biznesin. aktualisht ambienti ofron sherbimet e zgares dhe restorantit dhe punon shume mire dhe me kateringun. ambienti eshte i favorshem dhe per organizimin e festave ...

1,500 Euro

60,000 Leke AMBIENT ME QIRA PRANE ISH EKSPOZITES Ambienti eshte 60m2 me fasade xhami nga rrg kryesore.
Per biznese te ndryshme.

Ambient Me Qira Prane Ish Ekspozites

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.11.2019 (18:36): Ambienti eshte 60m2 me fasade xhami nga rrg kryesore. per biznese te ndryshme. ne cmim eshte i perfshire 15%...

60,000 Leke

25,000 Leke JEPET ME QERA LOKAL TEK FRESKU PER BAR-KAFE Jepet me qera Bar- Kafe tek FRESKU . Siperfaqja e lokalit eshte 50m2 . Lokali

Jepet Me Qera Lokal Tek Fresku Per Bar-kafe

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (17:57): Jepet me qera bar- kafe tek fresku . siperfaqja e lokalit eshte 50m2 . lokali ndodhet ne lagje , dhe ka vende edhe per 6 tavolina perjashta tij. lokali eshte i mobiluar me te gjitha paisjet qe i duhen nje bar-kafeje. jepet me qera vetem per 25...

25,000 Leke

40,000 Leke JEPET AMBIENT ME QIRA “RRUGA TAFAJ” 
📌Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
📌Ndo

Jepet Ambient Me Qira “rruga Tafaj”

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.11.2019 (17:49): 📌ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. 📌ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. 📌me fasade xhami 📌i aksesueshem lehtesisht ne rruge kryesore. 📐siperfaqja: 46 m2 📍ndodhet prane “gjimnazit pa...

40,000 Leke

350 Euro Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zog i 1 
Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevardin Zog i 1, prane Maternitetit.
Apart

Apartament 2+1 Me Qira Bulevardi Zog I 1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
121.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

21.11.2019 (17:43): jepet me qira apartament 2+1 ne bulevardin zog i 1, prane maternitetit. apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri, eshte i organizuar: 2 dhoma gjumi 1 kuzhine+dhome ndenje 1 tualet. ka te perfshire edhe nje ballkon te bollshem. ka...

350 Euro

2,300 Euro JEPET ME QERA HOTEL TEK KODRAT E SELITES Jepet me qera hotel tek Kodrat e Selites me 4200 m2 truall ullishte, me 12 dhoma

Jepet Me Qera Hotel Tek Kodrat E Selites

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.11.2019 (17:32): Jepet me qera hotel tek kodrat e selites me 4200 m2 truall ullishte, me 12 dhoma, plus bar-restorant, lulishte, verand, furr me dru, kuzhina, piceri. me te gjitha aksesoret e nevojshem per ne pune. perreth hotelit jane rreth 200 rrenje ullinje. hotel...

2,300 Euro

50,000 Leke Lokal me Qera 70 m2 Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i inv

Lokal Me Qera 70 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (17:28): Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i investuar dhe buze rruge. vendndodhja:te liqeni. Çmimi:500 mijë lek. për më tepër informacion më kontaktoni në celdheviberdhewhats app 0696727126....

50,000 Leke

370 Euro Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 45 m² 370 Euro (Rruga e Kavajes) Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri me nje siperfaqe 45 m2 me tuale

Tirane, Jap Me Qera Dyqan Kati 1, 45 M² 370 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.11.2019 (17:21): Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri me nje siperfaqe 45 m2 me tualet brenda . ka pamje nga rruga kryesore ,i pershtatshem per cdo lloj aktivititeti tregtar. eshte 1 mundesi shume e mire per biznesin tuaj. cmimi oferte : 370 euro/muaj. ...

370 Euro

250 Euro id:123677 - Ambient 2+1+Ballkon (73 m2) i Pershtatshem per Zyra tek Mozaiku, Super Zone Biznesi

Ambient 2+1+ballkon (73 M2) I Pershtatshem Per Zyra Tek Mozaiku, Super Zone Biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient 2+1+ballkon (73 m2) i pershtatshem per zyra ,kontabiliteti ,programimesh,laboratore tek mozaiku (rr. naim frasheri) | hapesire e shfrytezueshme | planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izo...

250 Euro

2,000 Euro id:130601 - Ambiente biznesi me qera

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 3 euro/m2 – 8 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane 1- siperfaqe 290 m2 ka...

2,000 Euro

3,500 Euro JEPET HOTEL ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES
Jepet me qera hotel ne autostr

Jepet Hotel Me Qera Ne Autostraden Tirane-durres

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.11.2019 (17:20): Jepet me qera hotel ne autostraden tirane-durres jepet me qera hotel ne autostraden tirane-durres , ne zonen e city park. hoteli me 4 kate eshte ne nje zone shume aktarktive te bizneseve , me nje siperfaqje te konsiderueshme te gjelber, me peme frut...

3,500 Euro

29,000 Leke OKAZION!! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA BARDHYL, TIRANE Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Bardhyl, prane bar Oslo, Tirane. Ambient

Okazion!! Jepet Me Qira Ambient Biznesi Tek Rruga Bardhyl, Tirane

Brryli | Tirane
KM nga qendra
19.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.11.2019 (17:12): Jepet me qira ambient biznesi tek rruga bardhyl, prane bar oslo, tirane. ambienti ndodhet prane rruges kryesore, me akses dhe pamje nga rruga. eshte 19 m², i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. totalisht i restauruar. jepet me qira per ...

29,000 Leke

400 Euro Ambient me qera Jepet ambient me qera tek zogu zi

Ambient Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (17:06): Jepet ambient me qera tek zogu zi...

400 Euro

350 Euro Dyqan me qera tek 21 Dhjetori, prane Hotel Mondial, ne Tirane (ID 4271331 ) Property ID : 4271331

21 Dhjetori, prane Hotel Mondial, jepet me qera ambjent

Dyqan Me Qera Tek 21 Dhjetori, Prane Hotel Mondial, Ne Tirane (id 4271331 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (17:04): Property id : 4271331 21 dhjetori, prane hotel mondial, jepet me qera ambjent dyqani ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 20 m², kati perdhe, tualet, orientim me diell. jepet me qera 350 euro. ...

350 Euro

2,000 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 524 m2 me Qera, per Zyra / Call Center

Lezhe, Ambjent Biznesi 524 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
524.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lezhe, ambjent biznesi 524 m2 me qera, ne qender te qytetit. 2 kate nga 262 m2, kati 0 dhe kati 1, ambjent ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme / call center. qeraja 2.000 euro ne m...

2,000 Euro

1,100 Euro Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë, PRI12807 Ambienti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë, Pri12807

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.11.2019 (17:04): Ambienti ndodhet tek stadiumi dinamo. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 70 m2 • verandë 50m2 • 1 tualet. • i investuar • aktualisht në përdorim për bar kafe. • me dokumentacion të rreg...

1,100 Euro

25,000 Leke Jepet zyre per qera te qendra Galeria Zyra eshte 40 m2, eshte totalisht e kompletuar.
Ndodhet ne katin e dyte te qend

Jepet Zyre Per Qera Te Qendra Galeria

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.11.2019 (16:52): Zyra eshte 40 m2, eshte totalisht e kompletuar. ndodhet ne katin e dyte te qendres galeria, te rruga e barrikadave. cmimi 25,000 leke ...

25,000 Leke

390 Euro Lavazh dhe parking ne gjendje pune me te gjitha paisjet Jepet ambient lavazhi ne gjendje pune me te gjitha dok kasa  dhe paisjet  e

Lavazh Dhe Parking Ne Gjendje Pune Me Te Gjitha Paisjet

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.11.2019 (16:42): Jepet ambient lavazhi ne gjendje pune me te gjitha dok kasa dhe paisjet e lavazhit. ose pranojne dhe me perqindje ambienti eshte me leje mjedisore lavazh dhe servis https://maps.app.goo.gl/ik4cn cel 0699689974...

390 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim