objekt biznesi me qera  

 Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

750 Euro id:114089 - - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoli...

750 Euro

210 Euro id:53714 - Amb 40 m2 i Persht. per Zyra & Biznese (Shk. Vasil Shanto) Zone e Favoreshme Biznesi

Amb 40 M2 I Persht. Per Zyra & Biznese (shk. Vasil Shanto) Zone E Favoreshme Biznesi

Vasil Shanto | Tirane
1.70 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient 40 m2 i pershtatshem per zyra dhe biznes tek shkolla vasil shanto (rr. muhamet gjollesha) zone e favoreshme per biznes | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | e shtruar me pllake ...

210 Euro

700 Euro id:29907 - Amb i Investuar (92 m2) per Zyra dhe Cdo Lloj Biznesi (Pazari i Ri) Ndertes e Re | Fasada Xhami | Spote LED

Amb I Investuar (92 M2) Per Zyra Dhe Cdo Lloj Biznesi (pazari I Ri) Ndertes E Re | Fasada Xhami | Sp

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.64 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient open space (92 m2) ne nje qender biznesi tek pazari i ri (rr. hoxha tahsim) i pershtatshem per cdo lloj biznesi | mund te ndahet ne dy pjese, i investuar me ndricim led spote dhe ndertime cilesore | kon...

700 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

1,750 Euro Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio Jepet me Qera Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr Zone Shum

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinos

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.08.2019 (04:06): Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxhak | fasada xhami | e rrethuar | kondicio...

1,750 Euro

250 Euro Jepet ambjent per zyra tek komuna e parisit bosh! Tek komuna parisit jepet ambjent per zyra kati 0 85 m2
 ka ndricim natyral ne p

Jepet Ambjent Per Zyra Tek Komuna E Parisit Bosh!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.86 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (23:13): Tek komuna parisit jepet ambjent per zyra kati 0 85 m2 ka ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. cmimi 300.000 leke. per me shume informacion kontakto.0697320785...

250 Euro

2,300 Euro JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI - BUZE RRUGE Jepet me qira ambjent biznesi buze rruge, me siperfaqe te brendeshme 192M2 dhe t

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi - Buze Rruge

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
192.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (23:00): Jepet me qira ambjent biznesi buze rruge, me siperfaqe te brendeshme 192m2 dhe truall 395m2. ku perfshihen kater poste parkimi. ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, ambjenti ndodhet me akses ne rruge kryesore, perball shkolles "harry fulzs" ...

2,300 Euro

35,000 Leke Ambjent per biznes me qera Jepet ambjent per biznes me qera pran klinikes se syrit te komuna parisit . Obje

Ambjent Per Biznes Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (21:16): Jepet ambjent per biznes me qera pran klinikes se syrit te komuna parisit . objekti eshte open space dhe nje sip te brendshme 40 m2 dhe 1 tualet, gjithashtu ka siperfaqe te jashtme 40 m2 ku mund te shfrytezohet . jepet per biznes afatgjate dhe cmi...

35,000 Leke

600 Euro JEPET ME QIRA BAR CAFE TE FUSHA AVIACIONIT !!! Bar Cafe per qira te Fusha e Aviacionit i cili ka nje siperfaqe te brendeshme pr

Jepet Me Qira Bar Cafe Te Fusha Aviacionit !!!

Tjeter zone | Tirane
91.34 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (21:13): Bar cafe per qira te fusha e aviacionit i cili ka nje siperfaqe te brendeshme prej 73 m/2 dhe siperfaqe verande prej 50 m/2.aktualisht lokali eshte ne gjendje pune dhe mirembahet nga vete pronari.mundesi mjaft e mire investimi dhe mjaft e pershtashme...

600 Euro

1,000 Euro Bar Kafe Dyqan me qera ne Rrugen e Kavajes (ID 4271281) Property ID : 4271281

Rruga e Kavajes, prane Condor Center, jepet me qera Bar

Bar Kafe Dyqan Me Qera Ne Rrugen E Kavajes (id 4271281)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.93 KM nga qendra
183.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (19:29): Property id : 4271281 rruga e kavajes, prane condor center, jepet me qera bar kafe ne pallat te ri, duplex (me dy kate) kati i pare 83 m2 + hapesire e jashtme 100m², e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, kati perdhe, buze rruge, kondicion...

1,000 Euro

100,000 Leke Jepet me qera biznes Bar-Kafe tek Rruga e Durresit prane Qendres Jepet me qera biznes Bar-Kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobilu

Jepet Me Qera Biznes Bar-kafe Tek Rruga E Durresit Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.36 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (19:15): Jepet me qera biznes bar-kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobiluar totalisht, xhiro mesatare ditore 30.000 leke , 90 m2 sip. e brendshme, 70m2 verande.cmimi i shitjes 30.000 euro, 160 m2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire. ...

100,000 Leke

350 Euro Dyqan perballe fushes Ali Demi, buze rruges kryesore Perballe fushes se Ali Demit, buze rruges kryesore.
Pamje shume e mire e vetrat

Dyqan Perballe Fushes Ali Demi, Buze Rruges Kryesore

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (18:34): Perballe fushes se ali demit, buze rruges kryesore. pamje shume e mire e vetrates nga rruga dhe nga lulishtja te fusha ali demit. ka banjo te pajisur me depozite uji. ka edhe parkim pas dyqanit. i pershtatshem per sherbime si dentist, agjenci udh...

350 Euro

40,000 Leke JEPET ME QIRA BAR-KAFE TEK LIQENI I THATË, TIRANË Jepet me qira bar-kafe me sipërfaqe totale 120 m² tek rruga Hamdi Sina, Liqeni

Jepet Me Qira Bar-kafe Tek Liqeni I ThatË, TiranË

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.70 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (17:45): Jepet me qira bar-kafe me sipërfaqe totale 120 m² tek rruga hamdi sina, liqeni i thatë, tiranë. ambienti është i mobiluar dhe i rikonstruktuar, ndodhet në një pallat të ri, buzë rrugës kryesore, me pamje relaksuese nga liqeni i thatë. sip...

40,000 Leke

2,000 Euro id:130601 - Ambiente biznesi me qera

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 5 euro/m2 – 10 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane ...

2,000 Euro

250 Euro id:30965 - Ambient (37 m2) ne nje Qender Biznesi (Pazari i Ri - Qender) i Pershtatshem per Zyra | Ndertese e Re | Kondicioner

Ambient (37 M2) Ne Nje Qender Biznesi (pazari I Ri - Qender) I Pershtatshem Per Zyra | Ndertese E Re

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.26 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient (37 m2) ne nje qender biznesi (pazari i ri - 5 min afer qendres) i pershtatshem per zyra | ndertese e re me sistem sigurie dhe ashensor | kondicioner | planimetri e rregullt me ndricim per...

250 Euro

800 Euro Jepet ambjent per zyra ne Bllok 3+1 800 euro me mundesi brandimi. Jepet me qira ne bllok apartament 3+1 per zyra me mundesi brandimi !!!
Ka nje s

Jepet Ambjent Per Zyra Ne Bllok 3+1 800 Euro Me Mundesi Brandimi.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (17:15): Jepet me qira ne bllok apartament 3+1 per zyra me mundesi brandimi !!! ka nje siperfaqe 135 m2, mjaft i bollshem per biznese te ndryshme ose per banim.ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe me ashensor. eshte i kompozuar ne planin 3+1 dhe 2 t...

800 Euro

400 Euro Jepet Zyre me qira tek rruga e kavajes Apartament 1+1 me qera per zyra 400 euro perfshire taksa, Tek rruga e kavajes.

Jepet Zyre Me Qira Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.08.2019 (17:15): Apartament 1+1 me qera per zyra 400 euro perfshire taksa, tek rruga e kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.organizohet ne sallon, dhoma dhe 1 tualet. apartamenti jepet pjeserisht i arreduar per zyre. mund te sherbej per ...

400 Euro

800 Euro Jepet Lokal me Qera Jepet Lokal me qera tek Rr Durrsit I arreduar shume mire ne gjendje pune , sip

Jepet Lokal Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
127.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (17:14): Jepet lokal me qera tek rr durrsit i arreduar shume mire ne gjendje pune , sip e brendshme 81m2 dhe siperfaqe e jashtme 46 m2 me nje pozicion shume te mire buze rruge me qera mujore 800€ ne muaj dhe shitje biznesi 16000€ ...

800 Euro

450 Euro Jepet zyre me qira tek Qendra Metropol!! Jepet zyre me qira ne myslym Shyr!Ndodhet ne katin e dyte te qendres metropol me

Jepet Zyre Me Qira Tek Qendra Metropol!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (17:14): Jepet zyre me qira ne myslym shyr!ndodhet ne katin e dyte te qendres metropol me hyrje tek swarovski.eshte e organizuar ne open space dhe nje depo.eshte 52 m2.kontaktoni per ta pare nga afer 0697320785...

450 Euro

50,000 Leke Hapesire 100m2 per shfrytezim Biznesi, Me Qera! Jepet me qera Hapesire Biznesi ne hyrje te qytetit te Ballshit me hapesire 100m2

Hapesire 100m2 Per Shfrytezim Biznesi, Me Qera!

Zone Periferike | Fier
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (17:07): Jepet me qera hapesire biznesi ne hyrje te qytetit te ballshit me hapesire 100m2. zona eshte mjaft e pershtatshme, ndodhet perballe bashkise mallakaster. aktualisht operon si nje bar kafe, por hapesira e ambjentit te ofron komoditetin per te bere mod...

50,000 Leke

300 Euro Okazion jepet dyqan me qera mu ne zemer te tiranes Dyqani eshte nje nje pallat terri ne kryqezimin e rruges se elbasanit pran 7 xhu

Okazion Jepet Dyqan Me Qera Mu Ne Zemer Te Tiranes

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (17:07): Dyqani eshte nje nje pallat terri ne kryqezimin e rruges se elbasanit pran 7 xhuxhave dhe deges se thesarit ne zemer te tiranes i pershtatshem per zyra qendra estetike dentist etj.. nxitoni per pak dite eshte me cmim okazion vetem 300€...

300 Euro

2,000 Euro Dyqan 150 m2 me Qera tek Blloku, Rr. Brigada e VIII Dyqan 150 m2 me Qera ne Rrugen Brigada e VIII, Zona e Bllokut
Ne vendndodhje me

Dyqan 150 M2 Me Qera Tek Blloku, Rr. Brigada E Viii

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (16:12): Dyqan 150 m2 me qera ne rrugen brigada e viii, zona e bllokut ne vendndodhje me kalim te larte dhe pozicion te mire, ( afer kryqezimit brigada viii / vaso pasha, dyqani shtrihet ne 2 nivele, eshte ne gjendje shume te mire dhe pershtatet kryesisht p...

2,000 Euro

580 Euro Jepet me qira dyqan buze rruge ne Bulevardin Gjergj Fishta Jepet me qira dyqan buze rruge ne Bulevardin Gjergj Fishta. Dyqani eshte ne kati

Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge Ne Bulevardin Gjergj Fishta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.28 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (15:52): Jepet me qira dyqan buze rruge ne bulevardin gjergj fishta. dyqani eshte ne katin 0 dhe ka aksesin e drejtperdrejt me rrugen. eshte me fasad xhami gje qe mundeson reklamimin me te mire. mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi. ka siperfaq...

580 Euro

1,300 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI LOKAL TE KOMUNA E PARISIT, TIRANË Jepet me qira ambient biznesi rruga Medar Shtylla, Tiranë. Objekti ka sipërfaq

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Lokal Te Komuna E Parisit, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
142.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (15:25): Jepet me qira ambient biznesi rruga medar shtylla, tiranë. objekti ka sipërfaqe të brendshme 94 m² + 48 m² verandë me leje shfrytëzimi. i ri, super i mobiluar dhe në gjendje pune si bar-kafe, buzë rrugës kryesore. ka të instaluar sistemet...

1,300 Euro

400 Euro id:140546 - Zyre cilesore 58 m2 me Qera afer Bllokut, Tirane

Zyre Cilesore 58 M2 Me Qera Afer Bllokut, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga milto tutulani, perballe me fakultetin juridik shteteror tirane, jepet me qera ambjent biznesi 58 m2, kati i dyte, me hyrje te dedikuar nga rruga. me vetrate xhami te madhe, kondicioner. ambjenti ka t...

400 Euro

700 Euro id:123677 - Amb Gjigand 6+1+2Bllk (151 m2) tek Rruga Fortuzi, i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Kondicioner

Amb Gjigand 6+1+2bllk (151 M2) Tek Rruga Fortuzi, I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Kondicioner

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.33 KM nga qendra
151.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient 6+1+2ballkone (151 m2) tek rruga fortuzi, i pershtatshem per biznese te ndryshme | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | planimetri e rregullt | shtruar me pllake cilesore | ...

700 Euro

2,000 Euro id:140268 - Dyqan 150 m2 me Qera tek Blloku, Rr. Brigada e VIII

Dyqan 150 M2 Me Qera Tek Blloku, Rr. Brigada E Viii

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Dyqan 150 m2 me qera ne rrugen brigada e viii, zona e bllokut ne vendndodhje me kalim te larte dhe pozicion te mire, ( afer kryqezimit brigada viii / vaso pasha, dyqani shtrihet ne 2 nivele, eshte ne gjendje ...

2,000 Euro

3,000 Euro JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 m2!!! Jepet me qira nje super ambient ne zonen e Qytet te Studentit. Ambienti eshte Mu

Jepet Me Qira Ambienti Multifunksional 600 M2!!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (14:19): Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro....

3,000 Euro

2,000 Euro Ambiente biznesi me qera Usluga Shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendr

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (14:11): Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 5 euro/m2 – 10 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane ...

2,000 Euro

550 Euro Jepet Ambjent me Qira, ne Rrugen Jordan Misja mbjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri buze rruge, eshte me fasade x

Jepet Ambjent Me Qira, Ne Rrugen Jordan Misja

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (13:16): Mbjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri buze rruge, eshte me fasade xhami, dhe ka nje siperfaqe totale prej 135 m2. eshte i organizuar ne menyre te tille qe siguron nje shfrytezim shume te mire, ka 2 tualete, dhe eshte i pajisur me sistem ...

550 Euro

250 Euro Ambient (37 m2) ne nje Qender Biznesi (Pazari i Ri - Qender) i Pershtatshem per Zyra | Ndertese e Re | Kondicioner Jepet me Qera Ambient (37 m2) ne nje Qender Biznesi (Pazari i Ri - 5 min afer Qe

Ambient (37 M2) Ne Nje Qender Biznesi (pazari I Ri - Qender) I Pershtatshem Per Zyra | Nde

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.26 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (13:07): Jepet me qera ambient (37 m2) ne nje qender biznesi (pazari i ri - 5 min afer qendres) i pershtatshem per zyra | ndertese e re me sistem sigurie dhe ashensor | kondicioner | planimetri e rregullt me ndricim perfekt (spote led) | shtruar me pllake cil...

250 Euro

17,000 Leke Jepet dyqan me qera Jepet dyqan me qera,16 m2 me banjo brenda, te ish Parku i Autobusave, Rruga Ndre

Jepet Dyqan Me Qera

Tjeter zone | Tirane
Imobiliar KM nga qendra
5000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (12:49): Jepet dyqan me qera,16 m2 me banjo brenda, te ish parku i autobusave, rruga ndre mjeda. cmimi 170 mij lek i diskutueshem ...

17,000 Leke

800 Euro Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!! - Ne Qender te Tiranes, ne hyrje te Rruges se Kavajes jepet me qira ambient per

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

25.08.2019 (12:30): - ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 si dhe dy tualete. te gjitha dhomat kane...

800 Euro

1,100 Euro Ambient Biznesi 150 m2 me Qera ne Myslym Shyri mbrapa Alpet 1.100 Euro Myslym Shyri, mbrapa Karburant Kastrati (ish Alpet-Gulf)
Ne Rr. Besim Imami, ng

Ambient Biznesi 150 M2 Me Qera Ne Myslym Shyri Mbrapa Alpet 1.100 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

25.08.2019 (12:12): Myslym shyri, mbrapa karburant kastrati (ish alpet-gulf) ne rr. besim imami, ngjitur me shkollen arben broci, jepet me qera ambjent biznesi 150 m2, e perbere nga salle open space e madhe + dhome + tualet + 50 m2 verande. me sistem ajrimi - ko...

1,100 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim