edukim fizik ditare 1000 sherbime profesionale 

 Online 5 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Sisteme Sigurie

Sisteme Sigurie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Projektojme dhe instalojme sisteme vezhgimi qe funksionojne diten dhe naten 24/7 me nje cilesi te larte. monitorimi i tyre mund te behet lokalisht por edhe nepermjet internetit ne kompjuterin apo telefonin tuaj smartfone. gjithashtu bejme dhe sisteme kundrazjarrit me detektore mjaft te ndjeshem, si...

100 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Profesionale INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Instalojme cip ne te gjitha llojet e ps3 instalojme multiman 4.87 mund te instaloni te gjitha lojrat qe ju deshironi dhe mund ti luani ato online perfshire fifa 21 dhe pes2021...

2,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Ofroj license Inxhinieri Mekanik

Ofroj license Inxhinieri Mekanik

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj license inxhinieri mekanik per autoshkolla (teori) per autoservise dhe pika te grumbullimit te skrapit. tel:0674096103...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Ofroj shërbime fotografie!

Ofroj shërbime fotografie!

Brryli | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ofroj shërbime fotografie të kategorive të ndryshme, fashion, wedding, evente, party etj... eksperiencë 10 vjecare në fotografi, aparatura me standarte të larta për tju ofruar cilësi maksimale....

10,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Profesionale INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

INSTALOJME LOJRA DHE MULTIMAN NE PS3, perfshire Fifa 21 dhe PES2021

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Instalojme cip ne te gjitha llojet e ps3 instalojme multiman 4.87 mund te instaloni te gjitha lojrat qe ju deshironi dhe mund ti luani ato online perfshire fifa 21 dhe pes2021...

2,000 Leke

Tirane
800 Leke Sherbime Profesionale Beauty salon

Beauty salon

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Sallon per meshkuj dhe femra parukeri barber estetike thonj make up depilime ...

800 Leke

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda per dasma

Tenda per dasma

Zone Periferike | Tirane (4.05 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Tirane
1,000,000 Euro Sherbime Profesionale Punime GIPSI

Punime GIPSI

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Shoqeria "doni constructions sh.p.k." eshte e specializuar ne punimin e gipsit . zbatimi i mirefillt i projektit i ndjekur nga arkitektet tane, dhe cilesia e materialeve te perdorura jane arsyeja pse ne dominojme tregun qe ne 2003 . cmimet jane me konkurueset. na kontaktoni ne !!! email : doni...

1,000,000 Euro

Tirane
1,000,000 Sherbime Profesionale Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photoshop

Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photoshop

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Zhvillojme kurse arkitekture dhe programesh te specifikuara 2d, 3d dhe grafike. gjithashtu mundesojme projekte te detajuara dhe te shoqeruara me rendera. programet qe zhvillohen jane : - autocad 2d 3d, 3ds max (rendering ), rhinoceros (grasshopper), sketchup. - graphic design ( photoshop, i...

1,000,000

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale 50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

50% ULJE PER PAKETEN E BIZNESIT TUAJ.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Pakete e plote per biznesin tuaj, me 50% ulje per cdo sherbim. -menaxhim rrjetesh sociale -strategji biznesi -website + logo sherbimet duke filluar nga 50€. per informacion te detajuar kontaktoni ne email-in tone: expansionforce.business@gmail.com cel: 0688191979...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale ‼️⚠️ ZHBLLOKIME ICLOUDI PER CDO IPAD EDHE IPHONE ‼️⚠️

‼️⚠️ ZHBLLOKIME ICLOUDI PER CDO IPAD EDHE IPHONE ‼️⚠️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Zhbllokim icloud per cdo model iphone nga iphone 6 - iphone x ipad i zhbllokojm te gjitha modelet - zhbllokimi behet brenda nje afati kohor shume te shkurter - cmimi fillon nga 1.000 leke per me shume info 0675615500 / 0685509268...

1,000 Leke

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda, dekore per dasma dhe evente

Tenda, dekore per dasma dhe evente

Zone Periferike | Shkoder

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Shkoder
50 Leke Sherbime Profesionale Cadra me qera per dasma dhe evente

Cadra me qera per dasma dhe evente

Zone Periferike | Durres

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Durres
50 Euro Sherbime Profesionale Tenda/çadra me qera

Tenda/çadra me qera

Zone Periferike | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Euro

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Tenda, dekore per dasma dhe evente

Tenda, dekore per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale Karrige per dasma dhe evente

Karrige per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Euro

Tirane
30 Dollar Sherbime Profesionale Kompani pastrimi apartamentesh

Kompani pastrimi apartamentesh

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)

B Kompani pastrimi “ debora” ofron sherbime pastrimi si çastrim apartamentesh,zyra,restorante! cmimet jane nder me konkurueset ne treg! me ne ecen paralel vetem bardhesia!jemi vetem nje telefonate laeg jush!...

30 Dollar

Tirane
50,000 Leke Sherbime Profesionale Punime te ndryshme

Punime te ndryshme

Tjeter zone | Tirane (4.42 Km nga qendra)

B Pershendetje jam usta per punime nga me te ndryshmet estetike dhe dekorativ marr persiper pune si: ndertim pllaka hidraulike elektrike rikonstruksione metalike dhe betoni. bej projekte sipas deshires dhe zbatimin e tyre shembull eshte keshtjella konti te cilen e kam bere nga themeli e deri ne mbyllj...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale ofrojme sherbimet financiare

ofrojme sherbimet financiare

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbimet financiare si: -mbyllje bilanci (pregatitje të pasqyrave financiare vjetore) në përputhje me standartet e kontabilitetit. -organizim i kontabilitetit me programe kompjuterike financiare “financa 5 ” dhe "alpha web" -deklarimin elektronik (on-line) të listepagesave, sigur...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim