blg business point 

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,000 Leke Sherbime Profesionale Fizioterapi ne shtepi

Fizioterapi ne shtepi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofroj fizioterapi ne shtepi per te gjitha moshat per diagnoza si : -tortikolis kongenital - skolioza - paraliza cerebrale spastike - hemiplegji - tetraplegji - probleme te qafes/ shtylles kurrizore - lumbalgji - gonartroza - osteoporoza - artrit rheumtoid etj trajtimi konsiston ne : - ...

2,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Shërbime fotografike

Shërbime fotografike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. fashion, event, wedding, sete të personalizuara etj. mbi të gjitha kualitet dhe çmime shumë të arsyeshme. për tu njohur më shumë rreth punës time kliko linkun më poshtë https://500px.com/gentishembitraku...

10,000 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Profesionale Anglisht me Mesues Personal (Fizikisht ose Online)

Anglisht me Mesues Personal (Fizikisht ose Online)

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)

B Bashkohuni në kurset tona të anglishtes me mësues personal. përmirësoni anglishten tuaj në të gjitha drejtimet: të folur, të shkruar, të dëgjuar dhe në të lexuar. mësimi ofrohet: fizikisht me mësues ose online në të gjithë shqipërinë (tarifa është e njëjtë) ne ofrojmë...

500 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Profesionale English, italian german Language online

English, italian german Language online

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse gjuhesh te huaja online. mesimdhene korrekte mesues shume te kualifikuar. orare fleksibel gjuhe gjermane online gjuhe italiane online gjuhe angleze bejme parapergatitje per provimet nderkombetare mesues me eksperience. 2 oret e para falas....

500 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale #SISTEM VËZHGIMI,KAMERA,ALARMI,AKSES KONTROLLE #

#SISTEM VËZHGIMI,KAMERA,ALARMI,AKSES KONTROLLE #

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Ofrojme instalime te specialiuara te kamerave cctv dhe aksesoreve.ne ofrojme nje game te gjere aksesoresh kamera te jashtme dhe brendeshme me resolucion te larte monitor, per te siguruar ambjentet e brengeshme dhe te jashtme te binesit,zyres,shtepise etj….. ...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale Shërbim ditor për fëmijët me çrregullime të spektrit të autizmit të grupmoshës 4-10 vjeç.

Shërbim ditor për fëmijët me çrregullime të spektrit të autizmi

Qender | Durres

B Ofroj terapi individuale për fëmije çrregullime të spektrit të autizmit dhe mesime përgatitore për parashkollorët nga mosha 4 - 10 vjec. - zhvillimi i programit psiko-edukative, individual dhe në grup (terapi e mbështetur në principet e metodës aba) - terapi individuale dhe në gru...

1,000 Leke

Durres
5,000 Leke Sherbime Profesionale Mësues Matematike Konsultime, zgjidhje ushtrimesh, projekte

Mësues Matematike Konsultime, zgjidhje ushtrimesh, projekte

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ofrojmë konsultime, zgjidhje ushtrimesh e problemash nga matematika, fizika dhe lëndët e tjera shkencore e ato shoqërore. Çmimet janë të arsyeshme dhe ju garantojmë përkushtim për arritjen e rezultateve të larta në mësime. që në fillim ju prezantojmë programin studimor 1, 2 ose 3 ...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Matematikë-Fizikë mësim individual (Fizikisht ose Online)

Matematikë-Fizikë mësim individual (Fizikisht ose Online)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofrojmë konsultime, zgjidhje ushtrimesh e problemash nga matematika, fizika dhe lëndët e tjera shkencore e ato shoqërore. Çmimet janë të arsyeshme dhe ju garantojmë përkushtim për arritjen e rezultateve të larta në mësime. që në fillim ju prezantojmë programin studimor 1, 2 ose 3 ...

5,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Profesionale Punime dekorative

Punime dekorative

Kamez/Paskuqan | Tirane (10.48 Km nga qendra)

B Shtrojm dhe veshim ambjente te ndryshme me pllaka gjithashtu edhe punime dekorative ...

0

Tirane
0 Sherbime Profesionale Ofrojme punime guri

Ofrojme punime guri

Fresku/Linze | Tirane

B Ofrojme punime guri te llojeve te ndryshme, ndertim i shtepive/vilave me gure,veshje guri,mure avlli,kollona,porte,oxhaqe,shtrime/kalldreme te ndryshem,pushimore,barbekiy e tjer... garanci korrektesi dhe siguri. Çmimet me te mira ne treg. per cdo informacion na kontaktoni...

0

Tirane
1,200 Euro Sherbime Profesionale Impiante fotovoltaike

Impiante fotovoltaike

Qender | Vlore

B Kompania jone mere persiper instalimin e impianteve fotovoltaike te te gjitha fuqive me nje eksperienze shumevjecare ne kete fushe ne ju garantojme cilesine e funksionimin korekte te impiantit tuaj . mos nguroni te na shkruani tek e-mail jone vegaluce@gmail.com ...

1,200 Euro

Vlore
50,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime per Microsoft Office

Sherbime per Microsoft Office

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B 1-punoj me hedhjen e shkrimeve ne microsoft word te materialeve te ndryshem. 2-punoj me projekte ne microsoft powerpoint per studente dhe zyrtare. 3- punoj ne microsoft excel ne hedhjen e dokumentave zyrtare dhe ato studentore. 4-punoj ne microsoft publisher ne editimin e kartave,te formateve te ...

50,000 Leke

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale Service bycykle

Service bycykle

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)

B Shitet 165 milek ...rregullojme cdo lloje difekti te biçikletave,per cdo pyetje shkruani ne whatsapp!...

300 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Profesionale PANTHEON GROUP ju mundeson sherbimet ne familje: BABYSITTER, KUJDESTARE PER TE MOSHUAR, SANITARE

PANTHEON GROUP ju mundeson sherbimet ne familje: BABYSITTER, KUJDESTAR

Kodra e Diellit | Tirane (0.65 Km nga qendra)

B Pantheon group agjenci punesimi & sherbimesh ju mundeson sherbimet ne familje: - babysitter / dado - kujdestare per te moshuar - mirembjtje shtepie/ sanitare orare flexibel, sipas kerkesave tuaja, jo vetem ne tirane por edhe ne rrethe. ju garantojme profesionalizem, seriozitet, perkushtim. ...

30,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Sherbime Profesionale Kurse Pasticerie 3 Mujore Super Oferte ne QEK

Kurse Pasticerie 3 Mujore Super Oferte ne QEK

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Nga qendra per edukim kulinar vazhdojnë regjistrimet për kursin 3 mujor të pastiçerise në qek, i cili fillon me date 14.09.2020. një kurs profesional i njohur nga ministria e arsimit, nën drejtimin e chef sokol prenges në bashkëpunim me stafin e pasticeri delikatese. ne synojmë q...

45,000 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Profesionale Anglisht me Mesues Personal

Anglisht me Mesues Personal

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)

B Bashkohuni në kurset tona të anglishtes me mësues personal. përmirësoni anglishten tuaj në të gjitha drejtimet: të folur, të shkruar, të dëgjuar dhe në të lexuar. ne ofrojmë mësimin e anglishtes për të gjitha grupet e interesuara: 1- mësimi i anglishtes për fëmijë e vegjël...

500 Leke

Tirane
700 Euro Sherbime Profesionale Shkolla TESS Albania nis Kursin Lashes Extension me 7 Shtator

Shkolla TESS Albania nis Kursin Lashes Extension me 7 Shtator -

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Kursi lashes extension nis në shkollën tess @tess.albania me 7 shtator . 📒 2 javë intensive me metodën ruse të vendosjes së qerpikëve classic, 2d dhe 3d. trajnere anna laska nga rusia me eksperiencë shumë të gjatë në këtë fushë. në përfundim të kursi...

700 Euro

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale INSTALOJME LOJRA NE PS3

INSTALOJME LOJRA NE PS3

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Instalojme lojra ne ps3 te cdo lloji me ose pa cip. formatojme pc dhe laptop. instalojme lojra dhe programe per kompjutera....

300 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime elektrike,hidraulike dhe kondicionimi 0684306440

Sherbime elektrike,hidraulike dhe kondicionimi 0684306440

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra)

B Sherbime ne familjen tuaj per 30-60 min pas telefonates tuaj . 0684306440 sherbime elektrke,hidraulike dhe kondicionimi te te gjitha llojeve dhe me shpejt se kurre me pare ....

2,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim