burre kerkon burre 

 Online 26 lexues | 1 njoftime ne pritje

50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Punime Gipsi pllaka sistem kapot riparime catiash

Punime Gipsi pllaka sistem kapot riparime catiash

Laprake | Tirane

B Bejme punime te ndryshme ne riparimet e shtepiave punime mermeri punime gipsi shtrime pllakash riparime catiash sistem kapot punime armature shtrime betoni ...

20,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste administrative &...

2,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi ne shtepi

Fizioterapi ne shtepi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ofrojme fizioterapi ne shtepi . objektivi i terapis eshte eleminimi i dhimbjeve dhe kthimi i funksioneve te humbura nga semundja apo demtimi. ofrojme trajtimin e : problemeve te mesit dhe kurrizit problemeve te qafes trajtimi i dhimbjes se kokes trajtim i demtimeve sportive trajtime te p...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale AMA ProStudio

AMA ProStudio

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Jeta eshte e mbushur plot me momente te bukura, caste gezimi dhe me buzeqeshje. keto momente lumturie duam ti mbajme mend gjate dhe ti ndajme me te tjeret. dasma qe keni enderruar qe ne femijeri mund te behet realitet me ndihmen dhe planifikimin e nje vizionari, disiplinen e nje gjenerali dhe durim...

0

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Financier - ●》SKonsulence Financiare per biznesin t'uaj

Financier - ●》SKonsulence Financiare per biznesin t'uaj

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B ●》sherbime financiare per biznesin t'uaj mbajtje kontabiliteti •》 përpunimi i faturave të blerjeve dhe faturave të shitjeve. • 》përgatitja dhe deklarimi i librave të blerjeve dhe të shitjeve. • 》pergatitja dhe deklarimi i formularit (fdp-se) te tvsh-se. • ...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS -

Qender | Durres Studio Ligjore TIVARI

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ekonomist / Financier per Biznesin tuaj

Ekonomist / Financier per Biznesin tuaj

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B ●》ekonomist per biznesin tuaj mbajtje kontabiliteti •》 përpunimi i faturave të blerjeve dhe faturave të shitjeve. • 》përgatitja dhe deklarimi i librave të blerjeve dhe të shitjeve. • 》pergatitja dhe deklarimi i formularit (fdp-se) te tvsh-se. • 》pergatitja dh...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Aplikime per Viza Amerikane, Kanadeze, Angleze

Aplikime per Viza Amerikane, Kanadeze, Angleze

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Likaj law firm eshte nje studio ligjore e njohur per suksesin e saj ne te gjitha sherbimet qe ofron. ofrojme sherbime dhe konsulence ne aplikimin per vize amerikane, kanadeze dhe angleze. korrektesi, shpejtesi dhe garanci ne saktesine e procedurave. ju mirepresim! likaj law...

2,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Fshirje Ekspulsi dhe Deportimi

Verifikim & Fshirje Ekspulsi dhe Deportimi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Likaj law firm eshte nje studio ligjore e suksesshme per te gjitha sherbimet qe ofron. ofrojme sherbime ligjore ne verifikimin dhe fshirjen e ekspulseve dhe deportimeve nga sistemi per te gjitha vendet e zones schengen. korrektesi, shpejtesi dhe garanci per sukses ne perfundim te procedures....

10,000 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Arkitekture/Inxhinieri

Arkitekture/Inxhinieri

Vasil Shanto | Tirane

B Dizenjoni shtepine/zyren tuaj me trendet dhe modelet me te fundit arkitektonike. konsulence profesionale per interior/exterior dizajn dhe realizim ne kohe te shpejte per me shume informacion kontakto ne nr: +355694330620...

20 Euro

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Montime Tenda dielli

Montime Tenda dielli

Qender | Fier

B Montime tenda dielli ... filojn nga 25 mije leke m 2 e lart ...

20 Euro

Fier
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba

Riparime lavatrice Soba

Qender | Fier

B Riparime lavatrice soba duke filluar nga 20 mij leke...

2,000 Leke

Fier
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Topograf/Inxhinier Gjeodet/Punime gjeodezike

Topograf/Inxhinier Gjeodet/Punime gjeodezike

Divjake | Lushnje

B Per te gjithe te interesuarit per punime topografike ,plane rilevimi,,planvendosje,ndarje pasurive,permiresime kadastralee,piketime,rilevime topogjeodezike per sheshe ndertimit,bazamente gjeodezike ,projektim rrugesh ,konsulence kadastral,konsulece hartografike per pronat me njeneksperience ne kete ...

100 Leke

Lushnje
150 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Detektiv Privat

Detektiv Privat

Kodra e Diellit | Tirane

B Shërbime profesionale të investigimit privat! kontakto për konsulta falas!...

150 Euro

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bej punime gipsi dekorative

Bej punime gipsi dekorative

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Merrem me punime dekorative gipsi me cilesi te larte. eksperienca ime eshte 28 vjeqare ne vende jashte shqiperise. greqi. norvegji. gjermani. ...

1,200 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofrojme sherbime hidraulike...

20,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi 1500 leke/seanca

Fizioterapi 1500 leke/seanca

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Fizioterapi per patologji te ndryshme...

1,500 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi ne shtepi

Fizioterapi ne shtepi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme fizioterapi dhe ne ambjentin e shtepis tuaj . fizioterapia ju ndihmon ne eliminimin e dhimbjeve dhe kthimi i funksioneve te humbura nga demtimi i muskujve. oftojme trajtimin e : problemeve te mesit apo kurrizit problemeve te qafes trajtimi i dhimbjeve te kokes trajtimi i demtime...

1,500 Leke

Tirane
400 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Website për biznesin tuaj

Website për biznesin tuaj

Tjeter zone | Tirane

B Kompania "system 13" ndërton faqe website sipas kërkesave të çdo biznesi apo individi. nëse keni nevojë të ndërtoni një faqe në të cilën të prezantoni biznesin tuaj, shëbimet tuaja apo edhe të shisni produkte, na kontaktoni. [u]shërbimet që ne ofrojmë: [/u] 1. website për pre...

400 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EKONOMISTE

EKONOMISTE

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ofroj sherbime financiare : mbajtje kontabiliteti ne program financa 5 deklarime mujore : libra blerje dhe shitje tvsh sigurime shoqerore dhe shendetsore pasqyra financiare vjetore dhe mujore (pash) tatim burim (qera ) deklarime te pasqyrave prane qkb dhe dpt sherbim te kualifikua...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim