gra per te qir 

 Online 9 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba fier .. shiten

Riparime lavatrice Soba fier .. shiten

Qender | Fier

B Riparime lavatrice .. shiten .. dyqan...

1,000 Leke

Fier
300 Leke Sherbime Profesionale Sherbim Taxi

Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj sherbim taxi cmime te arsyeshme duke filluar nga 300lek tirane-teg 700lek tirane-qtu 700lek tirane-rinas 1300lek nga e hena data 01.06 2020 tirane-durres 2000lek tirane-elbasan 2000lek tirane-fier 4000lek tirane-shkoder 4000lek tirane-pogradec 6000lek tirane-vlore 7000lek...

300 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
200 Leke Sherbime Profesionale Lyejme mobilje me cmime me te lira ne trege dhe cilsi

Lyejme mobilje me cmime me te lira ne trege dhe cilsi

Brryli | Tirane

B Lyejme mobilje si te reja dhe te perdorura. mos i hidhni mobiljet e vjetra ne ju ndikmojme qe ato te shkelqejne. rregullojme dhe defekte te vogla qe mund te ken...

200 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celebrity, evente etj!

Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celeb

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. eksperiencë e gjatë në fotografi si dhe korrektësi në shërbim. cilësi maksimale dhe mbi të gjitha çmime shumë të arsyeshme! për më shumë eja dhe hidhi një sy galerisë time!...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale Heqje Espulsi me Italin dhe Greqine

Heqje Espulsi me Italin dhe Greqine

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Per info kontaktoni ne whatsapp ne nr [u]0692296889.[/u] verifikim dhe heqje ekspulsit aministrativ ose gjyqesor....

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Profesionale Verifikim dhe Heqje Ekspulsi

Verifikim dhe Heqje Ekspulsi

Qender | Kruje

B Stuido ligjore a. doku, ofron sherbimin e verifikimin dhe fshirjen e te dhenave nga sistemi schengen. garanci maximale per sherbimin qe ofrojme/...

20,000 Leke

Kruje
1,000 Dollar Sherbime Profesionale Veshje xhamash te zinje me license

Veshje xhamash te zinje me license

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Veshim xhama te zinje autoveturash me license per 5 vjete. bejme dhe tapiceri .... <>...

1,000 Dollar

Tirane
200 Euro Sherbime Profesionale Transport nderkombetar automjetesh

Transport nderkombetar automjetesh

Qender | Durres

B Ubi group vjen me nje sherbim te ri : transport automjetesh per distenacionin itali-shqiperi-itali te interesuarit mund te kontaktojne ne : 0672013331...

200 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim