gra qe kerkojne burra 

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
30 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Mami 27 vjece kerkoj te bej masazhe. Vetem persona serioz.

Mami 27 vjece kerkoj te bej masazhe. Vetem persona serioz.

Patos | Fier

B Nr kontaktit : 0682881545...

30 Euro

Fier
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen schengen! nje nder pro...

500 Euro

Durres
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale ZHVILLOJ KURSE PRIVATE NE LENDEN BIOLOGJI

ZHVILLOJ KURSE PRIVATE NE LENDEN BIOLOGJI

Qender | Shkoder

B Zhvilloj kurse private ne lenden biologji per arsimin 9-vjecar dhe gjimnaze. kurset zhvillohen ne menyre intensive pergatitje per provime ,matura shteterore dhe pergjate gjithe vitit me metodat shkollore ose metodat e oxford ,cambridge per nxenesit qe frekuentojne kolegjet ne gjuhen angleze . l...

500 Leke

Shkoder
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale  Tirane,- Me qera Certifikate CKP per Transport kombetar dhe nderkombetar mallrash

Tirane,- Me qera Certifikate CKP per Transport kombetar dhe nderkombe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pershendetje, jap me qera certifikate (ckp) per transport kombetar dhe nderkombetar mallrash dhe udhetaresh. lutemi na kontaktoni per detaje ne: tel: 0695673259...

500 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi 1500 leke/seanca

Fizioterapi 1500 leke/seanca

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Fizioterapi per patologji te ndryshme...

1,500 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj  Certifikat te Lejes Profesionale

Ofroj Certifikat te Lejes Profesionale

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Certifikate e lejes profesionale ne sektorin hidrokarbur...

30,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Currilat | Durres

B Ofrojm sherbim karotrec me tarifat me te mira ne vend si dhe makina te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet...

1,000 Leke

Durres
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Spa Orchidea kerkon masazhatore +355692954434

Spa Orchidea kerkon masazhatore +355692954434

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kerkon masazhatore fizioterapiste menaxhere me eksperienc pune.kushte te mira pune.rroge baze+%+sigurime...

3,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Punime Gipsi

Punime Gipsi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kerkoj puntor qe te kete njohuri te pergjithshme per punime gipsi...

35,000 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrim Xhamash

Pastrim Xhamash

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pastrojme ngjitesat e adizivit kriprat e xhamave per cfardo biznesi ne tirane andi 0682298587...

500 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Autoshkolla Pisli 05

Autoshkolla Pisli 05

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Autoshkolla pisli 05: ofron kurs teorik dhe praktik patente cmime konkurruese dhe te leverdisshme. staf te kualifikuar dhe me eksperiencen e duhur. mesime qe jane nxitese, interaktive me theks te vecante ne performance. ndergjegjesimi i studenteve per pasojat ligjore te veprimeve ligjore ne rru...

30,000 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohet Sherbime Mekanike dhe Druri nga Inxhinier dhe Teknik

Ofrohet Sherbime Mekanike dhe Druri nga Inxhinier dhe Teknik

Don Bosko | Tirane

B Ofrohet servis dhe mirmbajtje 24 ore per: kondicionere, aspiratore, rekuperatore, sisteme hvac, konstruksione metalike dhe ne mobileri. ne shtepi, zyra, lokale, dyqane dhe ne cdo lloj ambienti. realizojme servis dhe mirembajtje si dhe projektim, preventivim dhe zbatim per cdo lloj amb...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport Mallrash me furgon🚚

Transport Mallrash me furgon🚚

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bejm transport mallrash me furgon brenda per brenda shqiperise me cmim te arsyeshem...

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ju ofrojme sherbim cilesor nga fizioterapist me pervoje. ky sherbim ju ofrohet ne komoditetin e shtepise tuaj . ...

1,500 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Trajtime fytyrë dhe trupi

Trajtime fytyrë dhe trupi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B MarcÍ nails&bar ofron një shërbim të ri ! trajtim fytyrë dhe trupi , masazhe relaxuese dhe terapeutike. vetem per femra ! Çmimet me të mira në treg , oferta dhe dhurata ! ju mirëpresim çdo ditë 9:00-21:00 🌹...

2,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sauk | Tirane (2.38 Km nga qendra)

B ofrojme sherbime me karrotrec brenda dhe jashte shqiperise 24/24 ne 7 dite te javes per trasportimin e mjeteve te tonazheve te ndryshme si mjete lundrimi,vetura,fuoristrada,furgona,rulota . cmimet tejet konkuruese krahasuar trasporteve te tjera. zgjidhni problemin tuaj me vetem nje telefonate 0693...

2,500 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport mallrash me furgon

Transport mallrash me furgon

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Ofroj transporte mallrash larg dhe afer. sherbime korrekte , cmime fantastike mjeti i transportit furgon sprinter...

0 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim