maison ksamil 

 Online 10 lexues | 2 njoftime ne pritje

10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shërbime dhe konsulencë financiare për të gjitha llojet bizneseve shërbimet kryesore të ofruara: -regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve; -përpilimi dhe deklarimi i librave të blerjes dhe shitjes; -përgatitja dhe deklarimi i formularit të tvsh-së; -përgatitja dhe dekla...

10,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Trajtime fytyrë dhe trupi

Trajtime fytyrë dhe trupi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B MarcÍ nails&bar ofron një shërbim të ri ! trajtim fytyrë dhe trupi , masazhe relaxuese dhe terapeutike. vetem per femra ! Çmimet me të mira në treg , oferta dhe dhurata ! ju mirëpresim çdo ditë 9:00-21:00 🌹...

2,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Bej punime elektrike/hidraulike.

Bej punime elektrike/hidraulike.

Vasil Shanto | Tirane

B Bej punime elektrike dhe hidraulike. me eksperience 15 vjecare,ofroj sherbime private pasdite. sherbimet e perfshira: 1. montim kamerash 2. instalime elektrike 3. riparime elektrike 4. riparime hidraulike etj... te interesuarit te me kontaktojne ne numrin e telefonit....

0

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale “Ofron sherbime Financiare në ndihmë të biznesit tuaj” - SUPER OFERTE

“Ofron sherbime Financiare në ndihmë të biznesit tuaj” - SUPER

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B faza nr 1 - " biznesi i vogel pa tvsh” 1- përgatitja dhe deklarimi i listepageses + (fdp-te) te sig. shoq. dhe tap 2- përgatitja dhe deklarimi i tatimi ne burim - ( nese biznesi eshte ne ambjent me qira ) 3- pasqyrat financiare “ bilanci kontabel dhe pasqyra e te ardhurave dhe shpenzi...

500 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste administrative &...

2,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Konsulencë ligjore falas dhe përfaqësim në gjykatë

Konsulencë ligjore falas dhe përfaqësim në gjykatë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj konsulencë ligjore falas dhe përfaqësim në gjykatë në të gjithë repulikën e shqipërisë për: - Çështje civile (pronësie, pune, kontrata , familjare, tregtare etj.); - Çështje administrative (në lidhje me konfliktet me organet administrative shtetërore, nëpunës civil etj.)...

30,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi ne shtepi

Fizioterapi ne shtepi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ofrojme fizioterapi ne shtepi . objektivi i terapis eshte eleminimi i dhimbjeve dhe kthimi i funksioneve te humbura nga semundja apo demtimi. ofrojme trajtimin e : problemeve te mesit dhe kurrizit problemeve te qafes trajtimi i dhimbjes se kokes trajtim i demtimeve sportive trajtime te p...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS -

Qender | Durres Studio Ligjore TIVARI

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Detektiv Privat

Detektiv Privat

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofrojme sherbim profesional ne fushen e investigatimit. mundesojm mbledhjen e provave ne menyre te ligjshme dhe teper sekrete ne baze te ligjit per te drejtat e detektivit privat dhe klientit. mbulojme te gjitha fushat : ligjore, private, personale etj... fcb: detektiv privat insta: detektivpriva...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim