makina kanadeze ne shitje 

 Online 21 lexues | 3 njoftime ne pritje

1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
15 Euro Sherbime Sherbime Profesionale ZYRË PËRKTHIMESH ORIOL SPAHO

ZYRË PËRKTHIMESH ORIOL SPAHO

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Oriol spaho pËrkthime / transconcept40/ translations office ofron: në përkthim me shkrim në gjuhët: gjermanike:anglisht, gjermanisht, holandisht, danisht, suedisht, norvegjisht. latine: italisht, frëngjisht, spanjisht,spanjisht, portugalisht, rumanisht, latinisht sllave: rusisht, pol...

15 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale AVOKATE PER ÇESHTJE FAMILJARE

AVOKATE PER ÇESHTJE FAMILJARE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B Avokate pËr ÇËshtje familjare...

50,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Trajtime fytyrë dhe trupi

Trajtime fytyrë dhe trupi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B MarcÍ nails&bar ofron një shërbim të ri ! trajtim fytyrë dhe trupi , masazhe relaxuese dhe terapeutike. vetem per femra ! Çmimet me të mira në treg , oferta dhe dhurata ! ju mirëpresim çdo ditë 9:00-21:00 🌹...

2,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mesues Gjermanishtje

Mesues Gjermanishtje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kerkojme mesues/e gjermanishtje me pervoje ne mesimdhenie. te jete fleksibel ne orare te jete shume i komunikueshem me studentet/nxenesit te jete i licensuar per mesimdhenie ...

40,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Entela Nails ofron Kurse Profesionale per Thonjt.

Entela Nails ofron Kurse Profesionale per Thonjt.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Entelanails u themeluar nga entela lleshi, e cila ka perfunduar shkollen "amarandos", ne greqi ne vitin 2002. eshte dimplomuar me nota ekselence dhe eshte kerkuar te japi mesim pas perfundimit te shkolles. ne greqi ka ushtruar profesionin per 8 vjet dhe me pas e ka zhvilluar ne shqiperi aktivite...

500 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS -

Qender | Durres Studio Ligjore TIVARI

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
19 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Arkitekture dhe Inxhinieri

Arkitekture dhe Inxhinieri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dizenjoni shtepine, vilen ose zyren tuaj, me modelet me te reja arkitektonike. cilesi e larte punimi si dhe ndjekje me kujdes profesjonal te punimeve te zbatimit. konsulence profesjonale per interior dhe exterior dizajn sidhe realizim ne kohe te shpejte. per me shume detaje kontaktoni : +355...

19 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim