mami me lek 

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
200 Euro Sherbime Profesionale KURSE SOCIAL MEDIA MARKETING & WEB DESIGN

KURSE SOCIAL MEDIA MARKETING & WEB DESIGN

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.20 Km nga qendra)

B Kogo academy vjen me paketa të plota trajnimi në fushën e marketingut dixhital. jo klasa online por klasa fizike. nëse dëshironi të aftësoheni si marketues apo sipërmarrës dixhital, aplikoni dhe trajnohuni në një nga kurset e specializuara. hapen regjistrimet për kurset: trajnimi...

200 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Profesionale Transport orendish shtëpiake

Transport orendish shtëpiake

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Transport orendish shtëpiake, mobilje, dollape, divane,kolltuqe,lavatrice,frigoriferë etj. transportation of household furniture, furnishings, cupboards, armchairs, armchairs, washing machines, refrigerators etc. ​ per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. ...

0 Leke

Tirane
7,000 Euro Sherbime Profesionale Furrë buke

Furrë buke

Lungomare | Vlore

B Kapaciteti 140 bukë masive. lënda djegëse me gaz. 2 karela dispozicion. në gjendje shumë të mirë....

7,000 Euro

Vlore
100 Euro Sherbime Profesionale Izolime Tarracash riparime çatiash

Izolime Tarracash riparime çatiash

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.22 Km nga qendra)

B Bejme punime te ndryshme riparime izolime veshje shtrime pllakash punime mermeri ...

100 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Profesionale SHERBIME KOMPJUTERIKE IT NE SHTEPI&ZYRA,GTECH!

SHERBIME KOMPJUTERIKE IT NE SHTEPI&ZYRA,GTECH!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Disa nga sherbimet . servis profesional per macbook pro air & imac hp - dell - toshiba - asus - fujistsu –acer ▪ servis per te gjitha modelet e celulareve dhe laptopeve ▪ nderrime ekrani per celular dhe laptop▪zhbllokime google accounts samsung huawei htc lenovo xiaomi meizu ▪ zhbllokime m...

0 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale WEBFAQE per biznese (zbritje -70%)

WEBFAQE per biznese (zbritje -70%)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Na kontakto ne email: info@compacweb.com ose instagram: @compacweb faqet e internetit jane nje nder specialitetet tona dhe ne dime ti ofrojme me se miri per çdo individ/biznes/aktivitet qe kerkon nje paraqitje moderne ne internet. kemi disa vite eskperience ne ndertimin e faqeve te internetit...

100 Euro

Tirane
99,999 Leke Sherbime Profesionale Bejm punime te pergjithshme

Bejm punime te pergjithshme

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Bejm punime te pergjithshme si instalime elektrike dhe hidraulike ne lokale dhe apartamente, saldime dekorative dhe strukturore te cdo lloj, montime dhe riparime qepenash dhe shume te tjera per cdo problem kontaktoni...

99,999 Leke

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale INSTALOJME LOJRA NE PS3

INSTALOJME LOJRA NE PS3

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Instalojme lojra ne ps3 te cdo lloji me ose pa cip. formatojme pc dhe laptop. instalojme lojra dhe programe per kompjutera....

300 Leke

Tirane
320 Leke Sherbime Profesionale Kava Restorant Ctering, food delivery

Kava Restorant Ctering, food delivery

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.23 Km nga qendra)

B Kava restorant catering vjen me ushqimin me te shendetshem te shijshem dhe te fresket me vetem nje porsoi larg. ne sjellim kudo ne tirane vaktin tuaj te preferuar me cmime fantastike ne vetem pak minuta. business lunch me tre racione te ndryshme duke filluar nga 320 l ...

320 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Profesionale Fugon Transport Mallrash

Fugon Transport Mallrash

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Fugon per transport mallrash te ndryshme....

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale 🚗Sherbim Kolaudimi dhe Pagese Taksash Makine🚗

🚗Sherbim Kolaudimi dhe Pagese Taksash Makine🚗

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B 🚗ofrojme sherbimin e kolaudimit(kontrollit teknik) dhe pagesen e taksave per automjetet e klasit “b” deri 3,5 tone✅ sherbim i shpejte dhe cilesor edhe ne shtepine🏡 apo biznesin tuaj✅automjeti juaj merret ne dorezim dhe kthehet pas kryerjes se kolaudimit ne vendin qe ju deshironi🚗kur...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celebrity, evente etj!

Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celeb

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. eksperiencë e gjatë në fotografi si dhe korrektësi në shërbim. cilësi maksimale dhe mbi të gjitha çmime shumë të arsyeshme! për më shumë eja dhe hidhi një sy galerisë time!...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Xhelil kasmi Hidraulik elektrik pllaka ju ofrojme ndimen e me nje hershme ne shqiperi edhe ne kosov

Xhelil kasmi Hidraulik elektrik pllaka ju ofrojme ndimen e me nje hers

Qender | Peshkopi

B Xhelil kasmi hidraulik electric pllaka...

5,000 Leke

Peshkopi
100 Euro Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Me eksperiencen tone prej 25 vjetesh dhe stafin e kualifikuar, jemi ne gjendje te realizojme impiante mekanike (kondicionimi, hidrosanitare, k/zjarrit, pishina etj...) me "celesa ne dore". qe nga projektimi, importi i materialeve, instalimi deri te mirembajtja e specializuar, per te garantuar cilesi...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale 🚗Praktikë me Mjet për Aftësi në Qarkullimin Rrugor🚗

🚗Praktikë me Mjet për Aftësi në Qarkullimin Rrugor🚗

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 👉ofrojmë praktikë me mjet për qytetarët që kanë lejedrejtimi(patentë) dhe dëshirojnë të përvetësojnë rregullat praktike të drejtimit të mjetit🚗 mjafton të keni 🚗lejedrejtimi të vlefshme klasi b🤝vendosim në dispozicion automjet me kambio manuale ose me automjetin tuaj(n...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime fiskale dhe kontabiliteti

Sherbime fiskale dhe kontabiliteti

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime per deklarata fiskale,deklarata individuale, sherbime kontabiliteti ,asistence per e-albania dhe te tjera te ngjashme....

5,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Profesionale Speaking Roses

Speaking Roses

Brryli | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B Speaking roses albania eshte kompania me e re e cila ofron printim te mesazheve dhe imazheve ne petalet e luleve sipas kerkesave qe ju keni. perdorimi i teknologjise me te fundit krijon mundesin qe porosia juaj te mos jete vetem nje lule e bukur dhe e fresket por edhe te kete te stampuar ne menyre d...

1,500 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Profesionale Shperndarje Porosish

Shperndarje Porosish

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shperndarja e porosie tani eshte me e lehte me bds nese doni te shperndani nje porosi mjafton nje telefonate, nje sms ose nje mesazh ne whats app •ofrojme• a)shperndarjen e porosive ose produkteve brenda tiranes dhe zonat si : 1)komuna e parisit 2)qytet studenti depot e ujit 3) allias bab...

200 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim