masazhe trupi lezhe 

 Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje

200 Euro  Sherbime Profesionale Transport nderkombetar automjetesh

Transport nderkombetar automjetesh

Qender | Durres

B Ubi group vjen me nje sherbim te ri : transport automjetesh per distenacionin itali-shqiperi-itali te interesuarit mund te kontaktojne ne : 0672013331...

200 Euro

Durres
1,500 Leke  Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke  Sherbime Profesionale Heqje Espulsi me Italin dhe Greqine

Heqje Espulsi me Italin dhe Greqine

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Per info kontaktoni ne whatsapp ne nr [u]0692296889.[/u] verifikim dhe heqje ekspulsit aministrativ ose gjyqesor....

1,000 Leke

Tirane
300 Leke  Sherbime Profesionale Sherbim Taxi

Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj sherbim taxi cmime te arsyeshme sherbimi tirane-rinas 1500leke...

300 Leke

Tirane
5,000 Leke  Sherbime Profesionale Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celebrity, evente etj!

Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celeb

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. eksperiencë e gjatë në fotografi si dhe korrektësi në shërbim. cilësi maksimale dhe mbi të gjitha çmime shumë të arsyeshme! për më shumë eja dhe hidhi një sy galerisë time!...

5,000 Leke

Tirane
1 Euro  Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
10,000 Leke  Sherbime Profesionale Avokat ne Tirane - Zyre ligjore Tirane, konsulence ligjore, konsulence per bizneset

Avokat ne Tirane - Zyre ligjore Tirane, konsulence ligjore, konsulence

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Vision consulting albania eshte nje zyre ligjore e cila ushtron aktivitetin e saj prej disa vitesh ne tirane. ekipi yne i avokateve dhe konsulenteve ju asiston me sherbime ligjore, financiare dhe jo vetem per cdo nevoje te biznesit tuaj. perfaqesojme dhe mbrojme interesat tuaja prane cdo gjy...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke  Sherbime Profesionale HOME PARTY 5000 lek

HOME PARTY 5000 lek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Festa juaj me ne nis #5000 lek te reja. zbukurojme festat, tavolina, ambiente te ndryshme. tullumbaca, ngjyra, ndricimi....

5,000 Leke

Tirane
500 Leke  Sherbime Profesionale Merr Taksi 🚕🚖

Merr Taksi 🚕🚖

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Taksi super e shpejte dhe korrekte. cmime ekonomike. telefono tani. brenda dhe jashte tirane dhe vende fqinje. ...

500 Leke

Tirane
2,000 Leke  Sherbime Profesionale Riparime divane

Riparime divane

Lungomare | Vlore

B Bejm riparime divanesh karrige kolltuqe ambjente per zyra hotele dhe cdo gje qe ju kerkoni ....

2,000 Leke

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim