njoftime per lidhje serioze per martes 2018 

 Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje

1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport mallrash me furgon

Transport mallrash me furgon

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Ofroj transporte mallrash larg dhe afer. sherbime korrekte , cmime fantastike mjeti i transportit furgon sprinter...

0 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Gips

Gips

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kerkoj mjeshter gipsi...

200 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ekspulse, Verfikim dhe Fshirje Ekspulsi

Ekspulse, Verfikim dhe Fshirje Ekspulsi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Bejme verifikimin dhe fshirjen e ekspulsit ne te gjitha vendet e europes....

10,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Fizioterapi hajdini ofron fizioterapi dhe masazhe relaksuese ne shtepine tuaj . me cmimet me konkurruese ne treg. per cdo informacon shtese kontaktoni ne cell: +355699409568...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Trajtime fytyrë dhe trupi

Trajtime fytyrë dhe trupi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B MarcÍ nails&bar ofron një shërbim të ri ! trajtim fytyrë dhe trupi , masazhe relaxuese dhe terapeutike. vetem per femra ! Çmimet me të mira në treg , oferta dhe dhurata ! ju mirëpresim çdo ditë 9:00-21:00 🌹...

2,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pergjegjes teknik DAP

Pergjegjes teknik DAP

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Jap me qera dap, deshmi aftesie profesionale per autoservis, me 6 nenkategorite: a-riparim dhe mirmbajtja e pjeseve mekanike dhe te motorit. b-riparim dhe mirmbajtje karrocerie c-riparim dhe mirmbajtje e impianti elektrike. Ç-riparim dhe mirembajtje e gomave. d-blerja dhe shitja e mjeteve me m...

25,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ju ofrojme sherbim cilesor nga fizioterapist me pervoje. ky sherbim ju ofrohet ne komoditetin e shtepise tuaj . ...

1,500 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrojme/Lajme Tapete/dysheqe/divane me teknologjine me te fundit.(vijme aty ku jeni ju)

Pastrojme/Lajme Tapete/dysheqe/divane me teknologjine me te fundit.(vi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Pastrojme tapete dysheqe dhe disa lloje divanesh(mundesisht jo lekure).pastrimi kryhet me ane te aparatit ritello r2 i cili funksionon si nje fshese me korent dhe pastron te gjitha mikroorganizmat bakteret dhe pluhurin nga dysheku juaj.ndersa larja dhe tharja e tapetit behet brenda 30 minutave dhe n...

200 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale 500euro dekor

500euro dekor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Nese ju keni feste dhe nuk keni marre ende nje organizues per festen tuaj, qe te kujdeset per dekorin, arredimin,lulet, fotografin,kameraman,torten,sherbimet e nevojshme dhe cdo detaj tjeter ne ju ftojme te na telefononi ne mob: 0695260052.menaxheret e sposami event do ju sygjerojne me te miren per ...

500 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fotograf

Fotograf

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. cilësi e maksimale, çmime shumë të arsyeshme. hidhi një sy galerisë time e pastaj vendos. ...

5,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba

Riparime lavatrice Soba

Qender | Fier

B Riparime lavatrice soba duke filluar nga 20 mij leke...

2,000 Leke

Fier
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Montime Tenda dielli

Montime Tenda dielli

Qender | Fier

B Montime tenda dielli ... filojn nga 25 mije leke m 2 e lart ...

20 Euro

Fier
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kontrroll skaner per pergjues!

Kontrroll skaner per pergjues!

Currilat | Durres

B Kryejme kontrrolle me paisje profesionale dedektor rivlok 2 per gjetjen e pergjusve ne ambiente banimi , zyre, makina, etj. ...

100 Leke

Durres
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
3,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Shezllone plazhi Pogradec

Shezllone plazhi Pogradec

Zone Periferike | Pogradec

B Prodhojmë shezllona druri të përshtatshëm për pishina, plazhe publike si dhe për çdo lloj ambienti, tepër cilësor, dy modele më të kërkuar në treg, si dhe cdo model tjetër si pas kerkesave.. gjithashtu prodhojmë edhe dyshekë 5 cm trashësi me materjal kundra ujit që do i ofrojë nj...

3,500 Leke

Pogradec
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohet distribucion kafe Michele Battista

Ofrohet distribucion kafe Michele Battista

Qender | Fier

B Kerkohet distributor per rrethet fier.elbasan.durres vlore.dhe lezhe per kafe michele battista ...

50,000 Leke

Fier
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi 1500 leke/seanca

Fizioterapi 1500 leke/seanca

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Fizioterapi per patologji te ndryshme...

1,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim