oshee al online 

 Online 16 lexues | 3 njoftime ne pritje

20 Euro Sherbime Profesionale Pastrime gjenerale

Pastrime gjenerale -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofrohet sherbime pastrimi per apartamente klinika,vila kudo ne tirane. ofrojme korrektesi dhe cilesi ne pune me cmime konkuruese....

20 Euro

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale Sherbim Taxi

Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj sherbim taxi cmime shume te arsyeshme sherbimi brenda tiranes duke filluar nga 300lek tirane-rinas 1200lek tirane-teg 700lek tirane-qtu 700lek sherbim taxi 24h cdo dite te javes tirane-durres 2000lek tirane-elbasan 2000lek tirane-fier 4000lek tirane-shkoder 4000lek tirane-pogradec 6...

300 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
25,000 Leke Sherbime Profesionale BEJME TRANSPORT MALLRASH

BEJME TRANSPORT MALLRASH

Fresku/Linze | Tirane

B Kompania eri shpk ju vjen ne ndihme per transportin tuaj te mallrave ne te gjithe shqiperine me cmime te arsyeshme per informacion kontaktoni ne 0698769550...

25,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Sherbime Profesionale BEJME TRANSPORT MALLRASH

BEJME TRANSPORT MALLRASH

Fresku/Linze | Tirane

B kompania eri shpk ju vjen ne ndihme per transport te mallrave te ndryshem ne te gjith shqiperine kontakt:0698769550...

2,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shërbime dhe konsulencë financiare për të gjitha llojet bizneseve shërbimet kryesore të ofruara: -regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve; -përpilimi dhe deklarimi i librave të blerjes dhe shitjes; -përgatitja dhe deklarimi i formularit të tvsh-së; -përgatitja dhe dekla...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Transport me furgo

Transport me furgo

Zone Periferike | Tirane

B transportojme produkte ushqimore me furgon 1.1ton. furgoni eshte i pajisur edhe me frigorifer per transportin e produkteve te ngrira cel. 0693593547...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba fier .. shiten

Riparime lavatrice Soba fier .. shiten

Qender | Fier

B Riparime lavatrice .. shiten .. dyqan...

1,000 Leke

Fier
5,000 Leke Sherbime Profesionale Personal Trainer

Personal Trainer

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Trainer personal per palester...

5,000 Leke

Tirane
50 Leke Sherbime Profesionale Taxi Ali

Taxi Ali

Qender | Fier

B Sherbim taxi 24ore ne 24 sherbim taxi brenda dhe jashte rrethit. ju mirepresim ne cdo kohe....

50 Leke

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim