qender masazhi komuna e parisit 

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ju ofrojme sherbim cilesor nga fizioterapist me pervoje. ky sherbim ju ofrohet ne komoditetin e shtepise tuaj . ...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Elektriciste 24 ore ne Tirane

Elektriciste 24 ore ne Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Punime ne impiante elektrike, punime led, difekte neper shtepi, vila , dyqane, garazhde etj...

1,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Larje Tapicerie Bledi

Larje Tapicerie Bledi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Sherbim pastrimi: - larje kolltuqesh - larje kendesh - larje divanesh - larje karrigesh - larje dyshekesh - larje tapiceri makine - larje tapetesh etj ......

4,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Spa Orchidea kerkon masazhatore +355692954434

Spa Orchidea kerkon masazhatore +355692954434

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kerkon masazhatore fizioterapiste menaxhere me eksperienc pune.kushte te mira pune.rroge baze+%+sigurime...

3,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Trajtime fytyrë dhe trupi

Trajtime fytyrë dhe trupi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B MarcÍ nails&bar ofron një shërbim të ri ! trajtim fytyrë dhe trupi , masazhe relaxuese dhe terapeutike. vetem per femra ! Çmimet me të mira në treg , oferta dhe dhurata ! ju mirëpresim çdo ditë 9:00-21:00 🌹...

2,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Web- Developer

Web- Developer

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Jemi te interesuar per nje web- developer, per perditesimin dhe mirembajtjen e nje website. website eshte https://www.buildgreenalbania.org/ dhe eshte e nevojshme te behet nje riorganizim i disa prej seksioneve te tij, si edhe update- im vjetor. shpjegim: nuk ofrojme nje pozicion pune part time ...

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Fizioterapi hajdini ofron fizioterapi dhe masazhe relaksuese ne shtepine tuaj . me cmimet me konkurruese ne treg. per cdo informacon shtese kontaktoni ne cell: +355699409568...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport mallrash me furgon

Transport mallrash me furgon

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Ofroj transporte mallrash larg dhe afer. sherbime korrekte , cmime fantastike mjeti i transportit furgon sprinter...

0 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Larje fasadash xhami. heqje adezivi + larje xhami. pastrim total. per vila.biznese.kapanone.lokale 0676860474...

2,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale - Heqim & Verifikojm Espulse ,  ekspuls , Apelas   ( Depërtime )

- Heqim & Verifikojm Espulse , ekspuls , Apelas ( Depërtime )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Ofrojmë shërbime cilësore dhe të shpejte lidhur me procedurat e espulsit deri në heqjen e dënimit të marrë nga ju nga vendet shengen. nr tel +355 67 20 06 888 email: arditelbasani1@gmail.com me respekt avokati juaj,...

500 Euro

Tirane
9,900 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Punime pllake /parket

Punime pllake /parket

Brryli | Tirane

B Kryejm punime dekorative pllake dhe shtrim parketi..izolime termike..cilesi dhe cmim.per me teper ju mirpresim ne......

9,900 Leke

Tirane
300 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Kerkoni shtepi per te blere apo per te marre qira?

Kerkoni shtepi per te blere apo per te marre qira?

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Kërkoni shtepi per te blere apo marre me qira? më kontaktoni dhe të gjejmë sëbashku shtëpinë që ju përshtatet më shumë. le të zgjedhim sëbashku midis mijëra pronave të disponueshme në database-n e re/max albania. më kontakto tani! xhozefina orhan konsulente imobiliare re/max advanta...

300 Euro

Tirane
1,300 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Okazionn!!

Okazionn!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B furre per pica ...

1,300 Euro

Tirane
3,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kerkohet urgjent vajze qe di te bej manikyr pedikyr dhe masazh

Kerkohet urgjent vajze qe di te bej manikyr pedikyr dhe masazh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kerkohet vajze me eksperienc per manikyr pedikyr dhe masazh ...

3,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Currilat | Durres

B Ofrojm sherbim karotrec me tarifat me te mira ne vend si dhe makina te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet...

1,000 Leke

Durres
30 Euro Sherbime Sherbime Profesionale KONSULENCE FINANCIARE & LIGJORE

KONSULENCE FINANCIARE & LIGJORE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kontabilitet dhe asistence ligjore per bizneset kombetare dhe nderkombetare sipas standarteve te bashkimit europian ✅plotesimin e dokumentacionit fillestar te biznesit . regjistrimin ne qendren kombetare te biznesit. ✅mbajtje kontabiliteti, regjistrimi dhe perditesimi i te dhenave financia...

30 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim