sherbim taksi ne fier 

 Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Detyra kursi dhe teme diplome

Detyra kursi dhe teme diplome

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojme detyra kursi dhe tema diplome per fakultetin e ekonomise ne te gjitha lendet....

5,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste administrative &...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Perkthime

Perkthime

Brryli | Tirane

B Ofroj perkthime ne gjuhen italiane dhe angleze me cmime te arsyeshme...

0

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba

Riparime lavatrice Soba

Qender | Fier

B Riparime lavatrice soba ...

1,500 Leke

Fier
0 Sherbime Sherbime Profesionale TRANSPORT

TRANSPORT

Qendra | Berati

B Ofroj sherbim transporti me dy mjetet qe disponoj...

0

Berati
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Servis Kompjuterash

Servis Kompjuterash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🖥 riparim kompjuteri 💻 riparim laptop 💾 sherbime hardware 🖥 programime 💿 formatim kompjuteri 📞 cmimet me te mira ne treg 🏡 sherbim ne shtepi ne cdo zone te tiranes...

2,000 Leke

Tirane
150 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Program (Softwar) Farmacie

Program (Softwar) Farmacie

Laprake | Tirane

B Kompania aliab cyber security eshte nje kompani lider ne boten e informatikes. ofron sherbim hardwar dhe software. per ju qe administroni nje farmaci.kompania aliab sjell programin e ri te farmacis. aliab ju jep: shpejtesi thjeshtesi kontroll siguri eshte i gjithi ne shqip • logohemi tek...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim