sherbimeseki 

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

50 Euro Sherbime Profesionale Ofrojme transport mallrash te ndryshem.

Ofrojme transport mallrash te ndryshem.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Transport mallrash me furgon i paisur edhe me pedane ,brenda dhe jashte vendit . me cmime konkuruese ne treg , korrektesi dhe seriozitet. jeni te mirepritur!...

50 Euro

Tirane
500 Leke Sherbime Profesionale Hidraulike&Elektrike .Montime&Riparime

Hidraulike&Elektrike .Montime&Riparime

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Montojme dhe riparojme boliera dushe rubineta cesma lavamani etj abazhura neona celsa dritash priza etj montojme korniza perdesh grila etj cmimet jane te arsyeshme ne varesi te puneve ....

500 Leke

Tirane
100 Sherbime Profesionale Karrotrec Kavaja

Karrotrec Kavaja

Qender | Kavaje

B Shërbim profesional karroatreci 24 orë ....

100

Kavaje
1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
60 Euro Sherbime Profesionale Portrete me porosi

Portrete me porosi

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.89 Km nga qendra)

B Deshironi qe familjareve dhe miqve tuaj qe t;ju beni dhurata te vecanta sic jane portretet dhe sa me reale dhe me cmim te ulet! atehere jeni ne vendin e duhur. konktaktoni ne menyrat e kontaktit per te kryer porosine qe dshironi.`...

60 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Pastrim Kimik Makina, Cmimi me I ulet te ne!

Pastrim Kimik Makina, Cmimi me I ulet te ne!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ne do të rikthejmë pamjen e re të interiorit të makinës, në kohën më të shkurtër: 1. pastroni mbeturinat - në dysheme, poshtë sendiljeve dhe në të çara 2. pastrimi i dyshemese - pastrim me avull dhe shkumëzim për tapetet 3. vakum – vakumi i çdo zone të automjetit 4. papastë...

5,000 Leke

Tirane
100 Sherbime Profesionale Agjensi e Licensuar nga DPSHTRR

Agjensi e Licensuar nga DPSHTRR

Vore | Tirane (8.22 Km nga qendra)

B Ne ju ofrojme sherbimet per praktikat e mjeteve rrugore: - regjistrim mjeti per here te pare (targime) - kontroll teknik (kolaudime) - ndryshim pronesie - cregjistrim mjeti (perkohshem / perhershem) - patenta & leje qarkullimi - & cdo sherbim tjeter te ofruar nga dpshtrr ...

100

Tirane
3,500 Leke Sherbime Profesionale Larje Tapicerish makimash hotel restorante lokale

Larje Tapicerish makimash hotel restorante lokale

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (13.96 Km nga qendra)

B - larje profesionale - tapiceri makine (me avull dhe tharje) - divane - lokale - zyra kontaktoni:0682603835...

3,500 Leke

Tirane
150 Euro Sherbime Profesionale Topograf

Topograf

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Jam inxhinier topograf dhe kryej punime si gen plane, plane rilevimi, legalizime, matje dhe ndarje pronash, pdv etj. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0677198773...

150 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Profesionale Licensa DAP (servise 6 kategori) Çpk (certifikata kopetences profesionale 4 kategori).

Licensa DAP (servise 6 kategori) Çpk (certifikata kopetences profesio

Brryli | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Jam ing mekanik kam 5 vjet eksperienc pune brenda vendit kam dhe certifikime . jap me qera licensen dap dhe Çpk pergjegjes teknik autoriparime dhe per transporte nderkombetare njerz dhe mallra dhe kombetare njerz dhe mallra . te gjithe kategorit part time. —deshmi aftesie profesionale per perg...

200 Euro

Tirane
3,000 Leke Sherbime Profesionale Pastrim Kimik Interior Makinave, Cmimi me I ulet te ne!

Pastrim Kimik Interior Makinave, Cmimi me I ulet te ne!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B - ne do të eleminojmë bakteret dhe erën e pakëndshme - ne do të heqim njollat, madje edhe ato të zhytura thellë - ne do të dezinfektojme - ne do të zhdukim pamjen e vjetër dhe do ta rikthejmë pamjen e re ky lloj pastrimi me avull është absolutisht eco, uji nën presion do të shka...

3,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Perkthime

Perkthime

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Ofroj perkthime profesionale ne fushen e ekonomise, drejtesise, mjekesise. perkthime te specifikimeve teknike per dokumentacione tenderi. perkthime temash dipllome. perkthime per dokumenta zyrtare. gjuhet, anglisht, frengjisht, spanjisht, italisht. per me teper informacion me kontaktoni. cmi...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Shërbime fotografike

Shërbime fotografike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Përfito nga oferta e vjeshtës për shërbimet fotografike. -20% kualitet maksimal si dhe çmim shumë i arsyeshëm! ...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale punime dekorative nardi

punime dekorative nardi

Brryli | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Bejme punime dekorative te ndryshme,patinime lyrje gips karton e tjer,cilsija dhe shpejtesija ska koment....

5,000 Leke

Tirane
200 Sherbime Profesionale LARJE TAPETESH BALLA CARPET CLEANING

LARJE TAPETESH BALLA CARPET CLEANING

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Larje tapetesh me makineri dhe produkte pastrimi europiane! larja e tapeteve behet me makineri,tharja e tyre behet nepermjet centrifuges e cila i nxjerr rreth 90% te thara dhe pjesa tjeter thahet ne ambient te hapur,me pas behet krehja e tyre, parfumosja dhe paketimi. transporti eshte falas. cmimi e...

200

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale Transport Mallrash

Transport Mallrash

Qender | Vlore

B Transport colombo shqiperi 🇦🇱 - itali 🇨🇮 📞 +355692574575 📞 +355699694209 fillojme te marrim porosi per ne itali ,genova duke filluar nga data 10 dhjetor 2020 ne vlore...

1,000 Leke

Vlore
200 Leke Sherbime Profesionale LARJE TAPETESH BALLA CARPET CLEANING

LARJE TAPETESH BALLA CARPET CLEANING

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Balla carpet cleaning ju ofron larje tapetesh me makineri dhe produkte cilesore qe i japin shkelqim dhe jete gjatesi tapetit tuaj.shampo cilesore,krehja e tapetit,aromatizimi dhe paketimi ekologjik jane hapat tone per te bere klientin te kenaqur. cmimi fillon nga 200 leke/m2 transporti eshte fala...

200 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale Çadra me qera

Çadra me qera

Kamez/Paskuqan | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Pershendetje! ofrojme tenda (me perde) çadra, pedane (kercimi dhe piste vallzimi), tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, ndriçim profesional, freskuese, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejme dekore oborresh per dasma dhe evente. ofrojme gjithashtu...

50 Euro

Tirane
999 Leke Sherbime Profesionale PASTRIM I KOLLTUQEVE dhe TAPETEVE, cmimi me i ulet tek ne!

PASTRIM I KOLLTUQEVE dhe TAPETEVE, cmimi me i ulet tek ne!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Lotus pastrim = pastrim kimik + pastrim me avull cmimet me te uleta per pastrim te kolltuqeve: -pastrim i dhomave te gjumit/dysheqeve -pastrim i divaneve -pastrim i kolltuqeve -pastrim i jasteqeve te divaneve dhe kolltuqeve -pastrim i karrigeve -pastrim i kendeve te divaneve -pastrim i dy...

999 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Profesionale Fier, kurse Formimi profesional Kontabilitet/Finance Kontabilitet i Aplikuar

Fier, kurse Formimi profesional Kontabilitet/Finance Kontabilitet i Ap

Qender | Fier

B Kurse individuale " kontabilitet i aplikuar" kurse financa 5, alpha web,excel programin e zgjidhni ju !! - kursi drejtohet nga "kontabilist te miratuar " nga bmp dhe "eksperte fiskal" - programi synon zhvillimin e cdo profesionisti te ri ne fushen e finance-kontabilitetit - kurset zhvillohen, i...

1,200 Leke

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim