shkolle elektroauto 

 Online 19 lexues | 2 njoftime ne pritje

1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi ne shtepi

Fizioterapi ne shtepi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ofrojme fizioterapi ne shtepi . objektivi i terapis eshte eleminimi i dhimbjeve dhe kthimi i funksioneve te humbura nga semundja apo demtimi. ofrojme trajtimin e : problemeve te mesit dhe kurrizit problemeve te qafes trajtimi i dhimbjes se kokes trajtim i demtimeve sportive trajtime te p...

1,500 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Detektiv Privat

Detektiv Privat

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofrojme sherbim profesional ne fushen e investigatimit. mundesojm mbledhjen e provave ne menyre te ligjshme dhe teper sekrete ne baze te ligjit per te drejtat e detektivit privat dhe klientit. mbulojme te gjitha fushat : ligjore, private, personale etj... fcb: detektiv privat insta: detektivpriva...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste administrative &...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime mobilerie

Sherbime mobilerie

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Mobilje me porosi riparime shtrim parketi etj....

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SHERBIME KOMPJUTERIKE IT NE SHTEPI&ZYRA,GTECH!

SHERBIME KOMPJUTERIKE IT NE SHTEPI&ZYRA,GTECH!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Disa nga sherbimet . servis profesional per macbook pro air & imac hp - dell - toshiba - asus - fujistsu –acer ▪ servis per te gjitha modelet e celulareve dhe laptopeve ▪ nderrime ekrani per celular dhe laptop▪zhbllokime google accounts samsung huawei htc lenovo xiaomi meizu ▪ zhbllokime m...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS -

Qender | Durres Studio Ligjore TIVARI

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ju duhet nje Social Media Strategy?!

Ju duhet nje Social Media Strategy?!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofroj nje strategji efektive per te gjithe ata qe duan te rrisin biznesin e tyre nepermjet rrjeteve sociale email: ubtja@yahoo.com...

50 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim