thonj me xhel  

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Sherbime Sherbime Profesionale Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje marzh suksesi prej 83 % te çeshtjeve te fituara

Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje mar -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com

B Filloi si nje ide dhe u manifestua ne realitet! firma jone ka evoluar nga nje zyre ligjore ne nje firme konsulence qe sjell nen nje çati eksperte nga fushat e ndryshme te ligjit, prokurimeve, finances dhe kontabilitetit, pasurive te paluajtshme, menaxhimit dhe teknologjise se informacionit. qellim...

0

Tirane
60,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim te lire!

Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim t -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info

B Future home residence eshte nje kompleks ne funksion te banoreve qe zgjedhin te jetojne ne te. ofron aplikim te teknologjive te fundit ne ndertim per te ofruar cilesine me te larte ne çdo njesi banimi. future home residence eshte nje kompleks ne mes te gjelberimit. i rrethuar nga parqe te medha gj...

60,000 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi!

Fizioterapi!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Trajtojme: - paralizat / pareza - probleme pediatrike - distorcionet - probleme te ligamenteve - artrozat / artritet - traumat muskulare dhe kockore - hernie diskale grada l,ll,lll - rehabilitimi postkirurgjikal - kontraktura muskulare - tendinitis - spondilolistesis - traumat sportive ...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Fizioterapi hajdini ofron fizioterapi dhe masazhe relaksuese ne shtepine tuaj . me cmimet me konkurruese ne treg. per cdo informacon shtese kontaktoni ne cell: +355699409568...

1,000 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofoj Punime profesionale Grapgic Design!

Ofoj Punime profesionale Grapgic Design!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.75 Km nga qendra)

B Bazuar ne nje eksperience 6 vjecare ne grafic design, ofroj dizenjim profesional dhe unik per: - broshura, per te reklamuar produktet / servisin tuaj - flyers, per party - real estate flyer - ftesa, per dasma, ditelindje - kartolina te personalizuara per urime, festa - kartevizita - menu per...

20 Euro

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gats...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Keni marre dekret debimi (espuls) dhe nuk i njihni te drejtat tuaja? studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive. ne baze te li...

1,000 Leke

Durres
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport mallrash me furgon

Transport mallrash me furgon

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Ofroj transporte mallrash larg dhe afer. sherbime korrekte , cmime fantastike mjeti i transportit furgon sprinter...

0 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bejme kepuce per invalid(kembe me probleme)

Bejme kepuce per invalid(kembe me probleme)

Zone Periferike | Durres

B Me punim dore 100% lekur shijak cmim i arsyeshem 0673218615...

20,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport makinash ne te gjith europen

Transport makinash ne te gjith europen

Plepa | Durres

B Transport makinash ne te gjith europen...

500 Euro

Durres
2,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sauk | Tirane (2.38 Km nga qendra)

B ofrojme sherbime me karrotrec brenda dhe jashte shqiperise 24/24 ne 7 dite te javes per trasportimin e mjeteve te tonazheve te ndryshme si mjete lundrimi,vetura,fuoristrada,furgona,rulota . cmimet tejet konkuruese krahasuar trasporteve te tjera. zgjidhni problemin tuaj me vetem nje telefonate 0693...

2,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Taxi Durres

Taxi Durres

Qender | Durres

B Sherbim taxi ne durres me cmime te arsyshme ne te gjith shqiperin ju sherbejm ndodhem ne durres 0686767030 flm...

1,000 Leke

Durres
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen schengen! nje nder pro...

500 Euro

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale PUNIME TOPOGRAFIKE

PUNIME TOPOGRAFIKE

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B "xharo " shpk ofron sherbimet topografike si me poshte: 1-plane rilevimi 2-piketime rrugesh, objekte civile dhe industriale 3-rilevime kadastrale 4-ekspertiz pronash etj email :xharo_k@yahoo.com ...

1,000 Leke

Tirane
1,100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Shitje dhe montime kondicioneri

Shitje dhe montime kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)

B Noldi klima ju ofron sisteme kondicionimi dhe aspirimi . kondicioner murale kondicioner dysheme kondicioner kollone kondicioner tavanore dhe kanalore sisteme multi 1 motorr me shume koka sisteme vrf per ambjente te medha si lokale hotele shkolla etj . projektim zbatim servis dhe konsulence per te gj...

1,100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme sherbime pastrimi profesionale,vijme kudo prane jush

Ofrojme sherbime pastrimi profesionale,vijme kudo prane jush

Qender | Durres

B Keni shtepi ,zyra ,vila ,karrike ,kende te ndryshme etj,ju ofrojme zgjedhjen tuaj duke marre agjensin e pastrimit juri clean dhe ju vjen ne ndihme per cdo gje qe ju keni nevoj .ju mipresim 067 673 7606....

1,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim Transporti me furgon

Sherbim Transporti me furgon

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.70 Km nga qendra)

B Bejme transport mallrash me furgon ne cdo cep te shqiperise. me cmime te arsyeshme. per me shume kontaktoni 0684457312...

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Perkthime mjekesore Anglisht-Shqip dhe Shqip-Anglisht

Perkthime mjekesore Anglisht-Shqip dhe Shqip-Anglisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofrojme perkthime mjekesore (raporte mjekesore, raporte imazherie, epikriza mjekesore, raporte mjeko-ligjore) shqip-anglisht dhe anglisht-shqip. perkthejme libra mjekesore anglisht-shqip. 0693649691...

1,500 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Physioactive

Physioactive

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Klinika e fizioterapise dhe rehabilitimit ne te cilen do te gjeni trajtimin qe ju nevojitet dhe perkujdesin qe meritoni.vijme nga shkolla e fizioterapise greke si dhe me nje eksperience 6 vjecare ne dy nder klinikat me prestigjioze te athines, iasimos (qender e fizoterapise,rikuperimit dhe rehabilit...

1,500 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Larje fasadash xhami. heqje adezivi + larje xhami. pastrim total. per vila.biznese.kapanone.lokale 0676860474...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Larje xhamash

Larje xhamash

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Larje xhamash dhe mirembajte. 0672048103...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim