tirana massage happy ending 

 Online 8 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Masazh Relaxues !!

Masazh Relaxues !! -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jam djal bej masazh ne ambjentin tuaj per 60 min kushton 20€ vetem njerez serioz me kontaktoni tek adresa ime ne instagram masazh_djal_relax_ , ju mirepres ...

20 Euro

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme masazhe

Ofrojme masazhe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojme masazhe ne shtepi. oferte: 60 minuta vetem 1.000 leke te rinj....

0

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime Topografike

Sherbime Topografike

Fresku/Linze | Tirane

B Inxhinier gjeodet/topograf i licensuar lista e sherbimeve qe ofrohen : 1-plane rilevimi 2-piketimie objektesh civil dhe industrial 3-piketime rrugesh 4-rilevime inxhinierike 5-dixhitalizime 6-projektim rrugesh etj kontakt : 069 45 57 193 email : xharo_k@yahoo.com...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrim Xhamash

Pastrim Xhamash

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pastrojme ngjitesat e adizivit kriprat e xhamave per cfardo biznesi ne tirane andi 0682298587...

500 Leke

Tirane
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime Mjekesore Teledoc!

Sherbime Mjekesore Teledoc!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Mirembrema. jam dr. valbona shahinaj, mjeke prane teledoc albania. teledok operon ne shqiperi por edhe jashte saj. konsiston ne ndihme mjekesore nepermjet telefonise celulare per momentin. ne nje moment te dyte do te hapet klinika dhe laboratori. qendra jone eshte ne pallatin hekla center prane libr...

4,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ju ofrojme sherbim cilesor nga fizioterapist me pervoje. ky sherbim ju ofrohet ne komoditetin e shtepise tuaj . ...

1,500 Leke

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mbeshtetje per gjithe femijet

Mbeshtetje per gjithe femijet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme: mbeshtetje shkollore terapi zhvillimi per femijet me nevoja te vecanta. logopedi. keshillim psikologjik kurse gjuhe-letersi, matematike, biokimi..etj. 0695296205...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Montime Kamerash Sigurie

Montime Kamerash Sigurie

Tjeter zone | Tirane

B Montime kamerash sigurie me cmimet me konkuruese ne trreg. na kontaktoni ne numrin ton te telefonit per me shume informacion. ...

2,000 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Montim audio dhe video/ Montazhier

Montim audio dhe video/ Montazhier

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrohet sherbim profesional i montimit te audio/ video. montime cilesore te cdo lloj eventi, celebrime familjare, dokumenare, dhe etyde te ndryshme sipas kerkesave. mos hezitoni te kontaktoni ne 0692545710 ose dergoni email ne audio.vision24@gmail.com ...

100 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Larje fasadash xhami. heqje adezivi + larje xhami. pastrim total. per vila.biznese.kapanone.lokale 0676860474...

2,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Me eksperiencen tone prej 25 vjetesh dhe stafin e kualifikuar, jemi ne gjendje te realizojme impiante mekanike (kondicionimi, hidrosanitare, k/zjarrit, pishina etj...) me "celesa ne dore". qe nga projektimi, importi i materialeve, instalimi deri te mirembajtja e specializuar, per te garantuar cilesi...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gats...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
15 Euro Sherbime Sherbime Profesionale ZYRË PËRKTHIMESH ORIOL SPAHO

ZYRË PËRKTHIMESH ORIOL SPAHO

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Oriol spaho pËrkthime / transconcept40/ translations office ofron: në përkthim me shkrim në gjuhët: gjermanike:anglisht, gjermanisht, holandisht, danisht, suedisht, norvegjisht. latine: italisht, frëngjisht, spanjisht,spanjisht, portugalisht, rumanisht, latinisht sllave: rusisht, pol...

15 Euro

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Larje te ndryshme

Larje te ndryshme

Brryli | Tirane

B Lajme kolltuqe dhe tapiceri........lajme lokale,tapiceri makine,zyra,ambiente shtepie etj....per me shum info kontaktoni...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Zhbllokime Banjo Pileta Puseta Te Ujrave Te Zeza

Zhbllokime Banjo Pileta Puseta Te Ujrave Te Zeza

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Bejme zhbllokime banjo pileta puseta lavamane te ujrave te zeza jemi 24 ore ne dispozicionin tuaj tirane - durres na kontaktoni ne nr tone te kontaktit....

1,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sauk | Tirane (2.38 Km nga qendra)

B ofrojme sherbime me karrotrec brenda dhe jashte shqiperise 24/24 ne 7 dite te javes per trasportimin e mjeteve te tonazheve te ndryshme si mjete lundrimi,vetura,fuoristrada,furgona,rulota . cmimet tejet konkuruese krahasuar trasporteve te tjera. zgjidhni problemin tuaj me vetem nje telefonate 0693...

2,500 Leke

Tirane
60,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim te lire!

Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim t

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Future home residence eshte nje kompleks ne funksion te banoreve qe zgjedhin te jetojne ne te. ofron aplikim te teknologjive te fundit ne ndertim per te ofruar cilesine me te larte ne çdo njesi banimi. future home residence eshte nje kompleks ne mes te gjelberimit. i rrethuar nga parqe te medha gj...

60,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Taxi Durres

Taxi Durres

Qender | Durres

B Sherbim taxi ne durres me cmime te arsyshme ne te gjith shqiperin ju sherbejm ndodhem ne durres 0686767030 flm 00355686767030...

1,000 Leke

Durres
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SPB(Speed Post Bike) Shperndarje produktesh ne Tirane me biçiklete

SPB(Speed Post Bike) Shperndarje produktesh ne Tirane me biçiklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B •••spb(speed post bike)••• kompania me e re ne shqiperi per sherbimin e shperndarjeve te produkteve ne tirane me korrier me biçiklete. •••kompania ofron••• 1)shperndarjen e produkteve brenda tiranes: a)per dyqane drejt klientit b)nga klient ne klient 2)shperndarje te...

100 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim