transport mallrash gjermani shqiperi 

 Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje

100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale pastrime profesionale.cleaning service

pastrime profesionale.cleaning service

Don Bosko | Tirane

B Pastrime profesionale. larje xhamash. heqje adezivi. pastrime kapanone. pastrime per fasada xhami. per dyqane lokale. biznese. etj. 0676860474...

100 Euro

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Aplikime per Viza Amerikane, Kanadeze, Angleze

Aplikime per Viza Amerikane, Kanadeze, Angleze

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Likaj law firm eshte nje studio ligjore e njohur per suksesin e saj ne te gjitha sherbimet qe ofron. ofrojme sherbime dhe konsulence ne aplikimin per vize amerikane, kanadeze dhe angleze. korrektesi, shpejtesi dhe garanci ne saktesine e procedurave. ju mirepresim! likaj law...

2,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Durres - kurse kontabiliteti+Deklarime Online+Legjislacion Fiskal

Durres - kurse kontabiliteti+Deklarime Online+Legjislacion Fiskal

Qender | Durres

B Me eksperience disa vjecare ne sherbimet e auditimit, konsulences dhe kontabilitetit ndaj bizneseve, trial studio tashme ofron kurse kontabiliteti. ky kurs mund t'ju sherbeje: -subjekteve qe kane nevoje te investojne ne rritjen e performances dhe eficences se personelit te tyre si edhe trajnim...

20,000 Leke

Durres
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Fshirje Ekspulsi

Verifikim & Fshirje Ekspulsi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B ofrojme sherbime ligjore ne verifikimin dhe fshirjen e ekspulseve dhe deportimeve nga sistemi per te gjitha vendet e zones schengen. likaj law firm eshte nje studio ligjore e suksesshme per te gjitha sherbimet qe ofron. korrektesi, shpejtesi dhe garanci per sukses ne perfundim te procedure...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Durres - TRIAL STUDIO ofron sherbime Kontabiliteti dhe Finance

Durres - TRIAL STUDIO ofron sherbime Kontabiliteti dhe Finance

Qender | Durres

B Trial studio eshte zyre kontabiliteti me eksperience te larmishme ne kontabilitetin dhe financat e fushave te ndryshme te ekonomise si tregtia, prodhimi, ndertimi, sherbimet. ne ofrojme nje pakete te plote sherbimesh te personalizueshme qe i mundeson sipermarresve te fokusohen ne drejtimin e nderrma...

1,000 Leke

Durres
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Punime Gipsi pllaka sistem kapot riparime catiash

Punime Gipsi pllaka sistem kapot riparime catiash

Laprake | Tirane

B Bejme punime te ndryshme ne riparimet e shtepiave punime mermeri punime gipsi shtrime pllakash riparime catiash sistem kapot punime armature shtrime betoni ...

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim