Komania A&k Group Kerkon Agjente Tregtare Ne Terren Tirane

Kerkojme agjente tregtare ne terren me ose pa eksperience...mosha 20-35...aplikantet duhet te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunimi ne grup si dhe duhet te disponojne makine personale...te interesuarit te kontaktojne ne nr tel:...
Afati i fundit i aplikimit: 15/04/2019 10:55

Njoftime te Ngjashme