shitese 

 Online 311 lexues | 13 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Shitese Me Eksperience

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkohet shitese me eksperience, per argjendari. Eksperienca eshte nje plus per Cv tuaj. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Operator/e

Rruga Ali Riza Kolonja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet operator/e per dyqan rimbushje elektronike puna me 2 turne paga 25000 /siguracion zona e ish fusha aviacionit rruga ali riza kolonja ngjitur me classik bar ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

Kerkohet Shperndarese Ushqimi

Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/02/2020
Kerkohet nje grua per shperndarjen e ushqimit te Spitali Amerikan 3. turni i pare: 06:30-13:00 turni i dyte: 13:00-21:00 (1 dite ne jave pushim) paga e kenaqshme dhe me sigurime Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit. Falemind...

Pozicioni Recepsioniste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjese per pozicion recepsioniste.Kushtet e punes dhe ambjenti jane shume komode dhe ne pershtatje me legjislacionin ne fuqi.Pagese e kenaqshme.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit . ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Recepsioniste Per Klinik

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet recepsioniste per klinik. Kushte pune perfekte. Primare te di italisht. Paga e kenaqshme. Aparenca e kendshme perben avantazh ! Kontaktoni ne nr e tel : 069 530 8 350...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Banakier/e

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:31,200 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkohet banakier ose banakiere qe te mbuloj banakun dhe punen si kamerier/e. Paga 1200 lek ne dite, turni i pare, 6:30-2:30 , puna 6 dite ne jave. Lokali eshte familjar, pak fluks. Quhet Bar Maratona, tek Komodia home tek sheshi wilson 20 metra nga...

Operare Shtitje Ne Agjensi Turistike

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Kerkojme operatore shitje per ne Agjenci Turistike , preferohet me eksperience por dhe pa experience te nisin CV e tyre ne adresen tone te email-it Puna eshte 6 ore me dy ture e djela Email : info@star-tours.al...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Agjent Shitjesh Me Eksperience Pune Per Zonen E Tiranes,Durresit,Elbasanit,

Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Agjent shitjesh me eksperience dhe njohuri per produktet,djath picash,majoneze,ketchup,mustarde,...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Ofrojme Vend Pune Kamarier Restoranti

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkohen 2 kamariere restoranti. Paga ne varesi te oreve te punes. Pranojme dhe kursante(praktikante) per guzhine italiane. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Bar Kafe Kerkon Kamariere Femer, Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Astir Ose Don Bosko

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane 2,000 Euro
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze.

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Angleze. Business Data po kerkon te punesoje operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu Outbound, me orar te plote. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e posh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizzaiol

Leipzig , Vlore 1,200 Euro
Ofrojme nje vend pune per Pizzaiol,Grillist ne guzhine Italiane . Per ne Gjermani. Ku lutem na kontaktoni nese Keni Diplome dhe Eksperiene Pune mbi 3 Vite. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

Sekretare - Koordinatore

Rruga Industriale 80, Kashar, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
SI.SI-AL Sh.p.k, exercising its activity in road safety and road markings in Albania, Kosovo and Macedonia, is looking to hire an individual with the following demonstrated skills and strengths: Under the overall supervision of the Special Assist...

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere - Kamarier

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KENI EKSPERIENCE NE CUSTOMER SERVICE ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 800 Dollar
MC DONALD'S Arabia kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton vetem 1 vit eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET ...

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Kompleksi Vizion plus, Tirane 20,000 Leke
Divinus Bar kerkon te punesoje Kamariere ose Kamarier me eksperience.Lokali ndodhet ne Rrugen Don Bosko brenda ne kompleksin Vizion +. Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e tel ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Punonjese Supermarketi

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/12/2019
AnnA MArket kerkon te punesoje: 1- Sistemuese 2- kasiere 3- punonjese banaku ...
 • Profesioni: punonjese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Banakjer-Kamarjer F-M

Rruga Muhamet Deliu, Αλβανία, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Floa caffe kerkon kamarjer dhe banakjer, kohe e plote ...
 • Profesioni: Banakjer-Kamarje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Motorrist Xhenerik Per Autovetura

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/03/2022
Kerkoj mekanik te pergjithshem autoveturash Me eksperienc 5 vjecare ...

Kerkojm Banakiere & Kamariere Femer,.

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
North london bar kerkon te punesoje Banakiere & Kamariere femer me eksperience pune . te interesuaret te kontaktojne ne whatcapp . Pagesa 28000 mije leke + siguracion i plote . Adrresa perball Ring Center Zogu i zi . ...

Shofer/Agjent Shitjesh

Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Kompania Datja&Co kerkon te punesoj Shofer/Menaxher Shitjesh me eksperience pune . Te njoh mire marketet e Tiranes dhe te Verit. ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Te Punesoj Kamarjer

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/01/2020
kerkoj kamarjer ose kamarjere...
 • Profesioni: kamarjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Hosstes

Rruga Berisha, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Uanist Shisha Lounge me vendodhje ne Kamez kerkon te zgjeroje stafin: Hosstes (me/pa eksperience pune) Per detaje dhe informacione te metejshme mbi kushtet e punes ju lutemi kontaktoni ne numrin tone te afishuar. Jeni te mirepritur!...
 • Profesioni: Hosstes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Kamarier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/02/2020
Kerkohet kamarier me eksperienc pune te jet pa preukopime gjat dites sepse puna esht me turne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Banakjer Tek Bar Juna

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/06/2021
Kerkohef Banakjer tek Bar Juna ne bllok tek libri universitar Puna me turne Paga e knaqshme plus siguracione ...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Shitese.

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/02/2020
Intesa ceramica kerkon te punesoje shitese me pervoje pune ne fushen e hidrosanitareve edhe pllakave ,te jete e afte per pune ,te kete njohuri pune ....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkohet Kamarier Banakier Ti Bej Te Dyja Turni I Dyte

Rruga Frosina Plaku, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bar Piceri Ideal Kerkon Kamarier Banakier Ti bej Te dyja Turni 2 rroga e kenaqshme . Ndodhet prane shkolles naim frasheri rruga frosina plaku . Mosha 22 -28 ...
 • Profesioni: Kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakier/e

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

PARUKERI ESTETIKE 'FANTASTIK' Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Thonj

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/12/2023
PARUKERI ESTETIKE "FANTASTIK" Kerkon te punesoje estetiste ne fushen e thonjeve eshte mire te dije dhe krehjet.Orari punes: 11/00 – 19/00. Paga e kenaqshme + sig. shoqerore.Adresa: Rr. "Myslym Shyri", (midis Vodafonit dhe T-mob...
 • Profesioni: estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

MOTORRIST ME MOTORIN E RESTORANTIT OSE ME MOTORIN E VET!

Rruga Studenti, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/02/2020
KERKOHET MOTORRIST ME MOTORIN E RESTORANTIT OSE ME MOTORIN E VETË! PAGA E KENAQSHME ME SIGURACIONE. TELEFONONI NE KETE NUMUR ....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim